BitTorrent Remote for Android nyní nabízený ke stažení

Torrenting je jednou z hlavních metod webových jednotlivců, kteří chytí svůj digitální obsah. Zatímco většina médií nabízených na nejvyšších veřejných stránkách spadá na nesprávnou stránku právních předpisů z hlediska porušení autorských práv, skutečný akt stahování i očkování torrentů je zcela legální a odpovídá vysoké části využití pásma.

Isohunt i The Pirate Bay jsou dvě z nejúžasnějších veřejných torrentských míst v okolí, i když s vysokým počtem pijavice a ne mnoho ochotných po dokončení může materiál trvat týdny a mnoho torrentů skončí mrtvé .

Proto existuje mnoho osobních stránek, ve kterých jednotlivci pracují jako více jednotky, často přispívají k nákladům na server a také se odměňují poměrovým výhodou. Mnohem lepší mohou být poměrně obtížné pozvat, s ostatními prakticky nemožnými – ale když se dostanete dovnitř, může to být jako objevit poklad v jeskyni.

Bohužel dosud neexistovala slušná aplikace Torrent, která by zdodala naše mobilní zařízení. Vzhledem k tomu, že se mnozí užívají rychlého, neomezeného spojení 3G (a často 4G-LTE), bylo by užitečné, kdybychom na ně mohli vydělávat trochu na lemování.

Až do tohoto dne přijde, musíme se vyrovnat s takzvanými aplikacemi Middleman, které nám umožňují prověřit vývoj našich dolů a také nahrát z pohodlí našich smartphone zařízení. Většina z těchto zprostředkovatelských aplikací je zřízena třetími stranami, avšak nejnovějšími – zřízenými pro uživatele Androidu, je založena společností BitTorrent Inc. pro oficiálního klienta společnosti Torrent společnosti.

BitTorrent Remote poskytuje jednotlivcům schopnost spravovat, spustit/zastavit a také spravovat stahování Torrent na cestách prostřednictvím svého smartphonu. Kromě toho také poskytuje jednotlivcům výběr podrobných informací o každém stahování, jako je rychlost, souborová, rychlost a ETA, takže je tu něco pro statistiky.

Uživatelé mohou do aplikace přidat torrenty s webovými stránkami v prohlížečích a také se začnou stahovat do propojeného počítače.

První skóre na trhu Android naznačuje, že tato aplikace je skutečně skutečnou dohodou, přičemž 12 ze 13 prvních osvojitelů poskytuje pětihvězdičkové hodnocení.

Je to zdarma a také si můžete stáhnout na trhu Android.

Pochopíme, čemu věříte na naši stránku Google+ nebo na Facebooku!

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli

Stiphy Widgets umístí Post-it poznámky na vaší domovské obrazovce iOS 14

, když Apple oznámil, že iOS 14 a iPados 14 obnoví svět widgetů na iPhone a iPad, všichni jsme si toho všimli. Zejména na iPhone je příchod widgetů na domovskou

Apple má nyní více než 1 miliarda zařízení v aktivním využití po celém světě

Čtvrtletní výsledky Apple byly dnes zveřejněny, a zatímco všechna čísla, která získávají největší pozornost, bývají příjmy, marže a údaje o prodeji pro věci jako IPad, Mac a iPhone, Apple sdílí