BitTorrent Remote for Android nyní nabízený ke stažení

Torrenting je jednou z hlavních metod webových jednotlivců, kteří chytí svůj digitální obsah. Zatímco většina médií nabízených na nejvyšších veřejných stránkách spadá na nesprávnou stránku právních předpisů z hlediska porušení autorských práv, skutečný akt stahování i očkování torrentů je zcela legální a odpovídá vysoké části využití pásma.

Isohunt i The Pirate Bay jsou dvě z nejúžasnějších veřejných torrentských míst v okolí, i když s vysokým počtem pijavice a ne mnoho ochotných po dokončení může materiál trvat týdny a mnoho torrentů skončí mrtvé .

Proto existuje mnoho osobních stránek, ve kterých jednotlivci pracují jako více jednotky, často přispívají k nákladům na server a také se odměňují poměrovým výhodou. Mnohem lepší mohou být poměrně obtížné pozvat, s ostatními prakticky nemožnými – ale když se dostanete dovnitř, může to být jako objevit poklad v jeskyni.

Bohužel dosud neexistovala slušná aplikace Torrent, která by zdodala naše mobilní zařízení. Vzhledem k tomu, že se mnozí užívají rychlého, neomezeného spojení 3G (a často 4G-LTE), bylo by užitečné, kdybychom na ně mohli vydělávat trochu na lemování.

Až do tohoto dne přijde, musíme se vyrovnat s takzvanými aplikacemi Middleman, které nám umožňují prověřit vývoj našich dolů a také nahrát z pohodlí našich smartphone zařízení. Většina z těchto zprostředkovatelských aplikací je zřízena třetími stranami, avšak nejnovějšími – zřízenými pro uživatele Androidu, je založena společností BitTorrent Inc. pro oficiálního klienta společnosti Torrent společnosti.

BitTorrent Remote poskytuje jednotlivcům schopnost spravovat, spustit/zastavit a také spravovat stahování Torrent na cestách prostřednictvím svého smartphonu. Kromě toho také poskytuje jednotlivcům výběr podrobných informací o každém stahování, jako je rychlost, souborová, rychlost a ETA, takže je tu něco pro statistiky.

Uživatelé mohou do aplikace přidat torrenty s webovými stránkami v prohlížečích a také se začnou stahovat do propojeného počítače.

První skóre na trhu Android naznačuje, že tato aplikace je skutečně skutečnou dohodou, přičemž 12 ze 13 prvních osvojitelů poskytuje pětihvězdičkové hodnocení.

Je to zdarma a také si můžete stáhnout na trhu Android.

Pochopíme, čemu věříte na naši stránku Google+ nebo na Facebooku!

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook: Společnost má naplánováno „Great Stuff“ pro nové kategorie produktů

Apple Manažerům obvykle nezníma nebo dokonce naznačují budoucí produkty, dokud nebudou oznámeny, ale ve čtvrtek se generální ředitel Tim Cook odešel V kategorii nových produktů v kategorii nových produktů v

Amazing Deal přináší Úřad 365 Lifetime účtu pouze 7 $, Windows 10 Pro za 11 $, Office 2019 za 34 $, více

právě teď existuje spousta důvodů, že by někdo mohl potřebovat ruce na Microsoft Windows nebo Microsoft Office. Možná stavíte ten horký nový herní počítač nebo je pravděpodobnější, že byste mohli

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v