Samsung Galaxy J8 nyní dostává bezpečnostní záplatu v červenci 2018

Červenec 2018 Security Patch se nyní zavádí pro Galaxy J8

Samsung Galaxy J8
Společnost Samsung začala zavádět bezpečnostní záplatu 2018 pro nedávno vydanou Galaxy J8. Toto je vůbec první aktualizace softwaru pro Galaxy J8 od jejího vydání. Aktualizace se v současné době zavádí v Brazílii a Columbii. Jak se očekávalo, tato aktualizace naráží na zabezpečení na měsíc červenec, který obsahuje důležité opravy a vylepšení zabezpečení. Neočekávejte žádné nové nebo průkopnické funkce s touto aktualizací.

Vlastníte zbrusu nový Galaxy J8, a proto chcete zůstat aktualizováni nejnovějšími vylepšeními a opravy zabezpečení? Dobře, poté přejděte na Nastavení> Aktualizace softwaru> Aktualizace stahování ručně a zkontrolujte aktualizace. Aktualizace je v současné době k dispozici pouze v Brazílii a Columbii podle zprávy od Sammobile. V případě, že váš region neobdržel aktualizaci, netvořte si, Samsung postupně uvolní aktualizace do více zemí v průběhu času. Ujišťujeme vás!

Korejský technologický gigant Samsung představil nového člena v sestavě Smartphonů řady J8, Galaxy J8. Nové duo J8 obsahuje superamolovaný nekonečný displej, který udržuje krok s poměrem stran obrazovky 18: 9 2018. Galaxy J8 je vybaven displejem 6,0 HD+ s rozlišením 720 x 1480, vstupní úroveň 1,6 GHz Qualcomm Snapdragon 450 Octa-Core Processor podporovaný 4 GB RAM, 64 GB interního úložiště s vyhrazeným štěrbinem microSD na palubě až 256 GB pro rozšíření úložiště. Udržování světla je baterie 3500 mAh.

Senzor Senzoru 16MP + 5MP.
Fotografie je zpracována s dvojitým nastavením kamery s 16MP (f/1,7) + 5MP (f/1,9) vzadu. Selfie jsou zpracovány jednotkou 16MP (f/1,9). Přední i zadní kamery mají jeden LED blesk.

Přicházíte na stranu připojení Samsung Galaxy J8, máte všechny pokryté Wi-Fi 802.11 B/G/N, Bluetooth 4.2 LE s A2DP, GPS a další. Naštěstí si Galaxy J8 zachovává starý starý konektor pro sluchátka, který všichni milujeme. Jako biometrické ověřovací možnosti jsou k dispozici skener otisků prstů a odemknutí obličeje. Galaxy J8 běží na Android 8.0 Oreo založené na Samsung Experience UI mimo krabici.

Související příspěvky:
Samsung Galaxy S6 a S6 Edge obdrží 2018 červnové bezpečnostní záplatu v Evropě

Zdroj: Sammobile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Držák LEGO pohár pomáhá, abyste zůstali hydratováni

jíst mnohem více ovoce, cvičení více, pít hodně více tekutin; Začátkem ledna je obecně čas provádět novoroční usnesení. Spousta typických jen potřebuje Willpower, avšak pokud to zůstane zvlhčující, že jste

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.

Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít