Firmware AirPods 2 a AirPods Pro Aktualizováno na verzi 3E751

Apple vydalo novou verzi firmwaru, který pohání AirPods 2 a AirPods Pro, s verzí 3E751, která je nyní k dispozici, aby byla nainstalována.

Zatímco Apple neříká, co jde do těchto druhů aktualizací, také je nevolává tak často.

Kdykoli někdo dorazí, má to tendenci, protože Apple buď přidal novou funkci, nebo něco vylepšil. To je v tom druhém, bez nových funkcí, které dosud nezaznamenali aktualizaci.

Dalším nešťastným problémem je skutečnost, že není možné vynutit pár AirPods 2 nebo AirPods Pro, aby se firmware aktualizoval ručně. Místo toho mohou uživatelé místo toho zajistit, aby jejich AirPods byl v jejich nabíjecím případě a připojen k napájení. Připojené zařízení pro iOS místo toho aktualizaci spravuje automaticky.

Uživatelé mohou zkontrolovat, kterou verzi firmwaru běží, zamířením do aplikace Nastavení na připojeném zařízení iOS před klepnutím na obecné> o> airPods.

Předpokládá se, že Apple má v dílech novou verzi populárních AirPods, i když se očekávalo, že by nyní mohly být vydány. Očekává se, že nové AirPods 3 budou mít vzhled podobně jako AirPods Pro, ale bez pokročilých zvukových funkcí, které mají.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 14.5 Konečné odkazy IPSW, OTA profil soubor spolu s iPados 14.5 vydán

Útěk z vězení iOS 14.5 pomocí checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak snížit iOS 14.5 a iPados 14.5 [průvodce]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem automobilu, tady je, jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky

5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte

Online kurz iPhone Photo Academy vám může pomoci při vaší mobilní fotografické hře [recenze]

, jak se říká, nejlepší vačka je ta, která je vždy s vámi v kapse. A to platí zejména pro iPhone, protože iPhone byl go-to cam nejen průměrných Joes, ale