Instalace Glados ve stropě vašeho domova

Nastavte toto svítidlo ve vaší ložnici, stejně jako můžete políbit vaše noci klidného spánku sbohem. Fanoušci portální hry franchise to uznou jako menší verzi megalomaniacal umělého inteligence z hry. Tento konkrétní ztvárnění je přesně to, jak se podívala do druhé instalace série. Lampa je vývoj [Dragonator]. Bylo to úplně 3D vytištěné před vybavením LED diodami, aby skutečně fungovaly jako světlo.

Naše první věřil je, že tato práce je o 3D stylu, aby získal konečný produkt T0 vypadat tak fantasticky. Pokud však vykopáte trochu hlouběji, uvidíte, že je to mnohem mnohem víc než to. Chcete-li získat kusy, které vypadají toto skvělé, musíte mít dobře naladěnou tiskárnu, stejně jako být připravena k tomu, aby se nechal běžet po dobu 40-60 hodin, jak hoří 2 kg vlákna. V tomto okamžiku jste stále daleko od povrchové linie jako [Dragonator], pak nastaven na pracovní broušení, stejně jako malování všech kusů. Odtud se miluje všechno, včetně ozubených kol, stejně jako motory, které mu poskytují pohyb.

Nakonec elektronika nefungovala, jak si představoval. Snad však po kousku volna od všeho díla bude revisit tuto práci, stejně jako trochu mnohem více pokroku. Pro nás estetika už dělá hack. Dělat to krok, stejně jako hluk, jako je charakter, by byl přes vrchol.

Pokud se vám líbilo, nemůžete chybět brambory Glados.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

PlayStation 2 Controller ADC

[Paul Skinner] poslal fascinující práci, na kterém pracuje. Cílem je využít biofeedback (tepová frekvence, teplota kůže) pro řízení hluku. Controller PlayStation nabízí několik analogových vstupů, takže Paul se rozhodl přizpůsobit

Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat! V současné

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.