Infuse 4 App for Apple TV již brzy, beta verze dnes

Infuse, prominentní aplikace pro iOS a další platformy, které umožňují nadšencům médií prohlížet si své filmy i televizní pořady v aplikaci, která nejen vypadá, že vypadá nejen Krásné, ale také opravdu funguje, se týká Apple TV.

Zprávy byly ověřeny zveřejněním na blogu FireCore, přičemž infuze 4 se uvedla, že brzy přijde. I když aplikace ještě nemá naplánované datum vydání, skvělou zprávou je, že ti, kteří již vlastní pro verzi Infuse 3, budou moci zdarma získat aktualizaci Apple TV Infuse 4. Také, pokud jste se zaregistrovali na pozvání do Beta Test Infuse 4, měli byste mít dnes jednu ve své doručené poště.

Přidání Apple TV v App Store v jeho nedávné revitalizaci otevřelo dveře pro všechny typy aplikací pro přehrávání médií, které by obvykle byly nabízeny pouze těm, kteří odrazili starší design set-top boxu Apple. Nyní, když jsou záplavy otevřené pro to, aby se jako infuze dostaly, aby se na platformě dostaly své aplikace, očekávejte, že několik dalších obrovských hitterů v klasifikaci začne znát jejich existenci. Například Plex je již nabízen ke stažení z App Store a také je podle všech účtů vynikajícím doplňkem řady aplikací, které usnadňují prohlížení materiálu z mediálního serveru po celá léta.

Jak si dokážete představit, byl to extrémně hektický podzim, abych řekl nejméně. Nyní však (konečně!) Začínáme vidět krásné jasné světlo na konci tunelu a také toto světlo přichází do typu jako Infuse 4 pro Apple TV. Věříme, že to, co jsme udělali, je opravdu vynikající a nemůžeme se dočkat, až se s vámi podělíme velmi brzy.

Infuse je skutečně velmi dobrá aplikace a věří, že taková aplikace způsobí, že skok do Apple TV, a proto je obrovská obrazovka nadšená pro další. Byli jsme pochyrní ohledně toho, zda byl v Apple TV skutečně potřebný obchod s aplikacemi, avšak nyní je odstraněn, že možnosti jsou poněkud zajímavé, nejméně.

Možná, že Apple TV právě promoval na zábavě na něco, co bychom měli skutečně zacházet s trochou úcty.

(Zdroj: FireCore)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Připojte herní ovladač Bluetooth k Apple TV 4, tady je jak

Apple má nyní větší trh se set-top box než Amazon, Google, Roku díky Apple TV 4

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k

Stáhnout Realme 1 Stock Tapety

Zde jsou tapety Oppo Realme 1 v plné kvalitě HD+. V balení je 9 tapet Full HD. Stáhněte si a užívejte si! Společnost Oppo spustila svou sub-značku smartphonu Realme, a

Chladný chladič, šití není potřeba

, když jdete na pláž nebo na camping výlet letos v létě, všimněte si přesně, jak zabalíte chladič. Vaše nápoje jsou již k dispozici v krabici, ale vy jste je