Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je považován za nejvyšší prioritu. A ano, mluvíme o „možnostech vývojáře“. I když většina z vás by si mohla být vědoma toho, co to je, noví uživatelé by to měli mít také ve svých znalostech.

„Možnosti vývojáře“ je sada kombinovaných nástrojů a možností, které mají být používány zkušení uživatelé nebo vývojáři, a lze je najít v nastavení zařízení na všech zařízeních Android. Je velmi důležité umožnit možnostem vývojáře, aby bylo možné přepínat ladění USB, což je nezbytný aspekt při práci na příkazech ADB/Fastboot a nástrojích pro vývojáře Android.

Pro mnoho uživatelů je možnosti vývojáře pouze panelem možností, který jim umožňuje umožnit ladění USB. Pravda je, že možnosti vývojáře mají mnohem důležitější roli, na kterou si myslíte. A tak využíváme toto oprávnění vysvětlit možnosti vývojáře Android a všechny jeho související možnosti/nastavení vám. Pro přístup k těmto nastavením však musíte nejprve povolit možnosti vývojáře, které lze po této příručce snadno provést:

Povolit možnosti vývojáře na Android

Níže je uveden každý termín související s možností vývojáře nejjednodušším možným způsobem.

Možnosti vývojáře Android vysvětlily

Vezměte zprávu o chybách: Zpráva o chybách je nezbytná pro hlášení jakékoli havarované služby, může to být aplikace nebo systémová služba. Tato možnost pomáhá při shromažďování protokolu zařízení a jeho odesílání komukoli (vývojáři nebo rozvíjející se komunitě) pro řešení a opravu problémů. Klepněte na Zprávu o chybách a poté na zprávu. Příprava a zachycení zprávy o chybách bude trvat asi minutu, pak se objeví v panelu oznámení. Klepněte na to a sdílejte jej podle své vůle.

Zálohovací heslo pro stolní počítače: ADB lze použít k přijímání zálohování nebo obnovení aplikací nebo aplikačních dat. Tato možnost vynutí heslo na proces zálohování, což je později povinným aspektem při obnově stejné zálohy.

Zůstaňte vzhůru: Existují situace, kdy potřebujete, aby byla vaše obrazovka vždy vzhůru. Kontrola této možnosti udrží obrazovku vašeho zařízení plně vzhůru, když je zapojena, buď pro nástěnnou nabíječku nebo port USB vašeho počítače. Nedovolte tuto možnost nekonečně, protože bude neustále konzumovat bateriovou energii.

Kontrola HDCP: Povolení ochrany digitálního obsahu HDCP nebo s vysokou šířkou pásma začne chránit obsah DRM šifrováním.

Povolte protokol Bluetooth HCI Snoop: Může nastat situace, když vývojář aplikací nebo vývojář firmwaru může vyžadovat protokol související s Bluetooth. Tato možnost vytvoří protokol pro Bluetooth HCI (rozhraní hostitelského řadiče) a zatlačí jej do úložiště zařízení jako btsnoop_hci.log.

Statistiky procesu: Veškerý proces běžícího, prohlíženého v detailu, vše pod jednou střechou. Stačí klepnout na to a pokračovat ve sledování všech procesů na pozadí a v popředí běžící na vašem milovaném Androidu. Kouzelná hůlka pro vývojáře aplikací.

Ladění USB: Přepněte režim ladění systému Android, který má použít příkazy ADB. Velkého využití v nesčetných procesech.

Zkratka pro hlášení chyby: Povolení této možnosti nastaví zkratku v nabídce napájení a klepnutím, na které zachytí zprávu o chybách, je připraveno ke sdílení.

Povolit falešné umístění: Toto nastavení vám umožní přepsat informace o poloze vašeho zařízení.

Povolte inspekci atributu zobrazení: Atributy zobrazení zobrazení ve správci systému Android.

Vyberte Debug App: Brilliant nástroj pro vývojáře aplikací pro ladění aplikace jednotlivě a bez použití dlouhých příkazů ADB nebo ladicího zařízení. Pokud jste v Androidu laikem, nechcete si s tím pohrávat.

Počkejte na debugger: Vyberte tuto možnost a okamžitě připojte výše uvedenou aplikaci, když je detekován debugger.

Ověřte aplikace přes USB: Instalace obsahu ručně nebo prostřednictvím USB může infikovat vaše zařízení škodlivým obsahem, což by mohlo být pro vaše zařízení potenciálně škodlivé. Google to naskenuje podle toho samého.

Zobrazit dotyky: Tato možnost byla poprvé představena podél sendviče z Ice Cream Android 4.0. Zobrazuje vizuální kruhovou značku na každém místě, kde se dotknete obrazovky.

Umístění ukazatele: Tím se umístí podrobný informační lišta v horní části obrazovky a sděluje přesné souřadnice aktuálního bodu. Tato možnost přijde k použití v době, kdy potřebujete zkontrolovat, zda vaše obrazovka reaguje dobře nebo zda je rozbitá.

Zobrazit aktualizace povrchu: Bliká obrazovku pokaždé, když dojde k aktualizaci v některém z povrchových prvků. otravné, jak to funguje.

Zobrazit hranice rozvržení: Nastiňuje každý prvek obrazovky, který zobrazí každý centimetr oblasti aktivace.

Směr rozložení RTL: RTL nebo vpravo doleva, povolení této možnosti otočí každý prvek obrazovky vašeho zařízení zprava doleva, stejně jako zrcadlový obrázek.

Měřítko animace okna: Změňte rychlost animace oken na vašem Androidu podle vašeho výběru. Čím nižší počet, nejmenší doba přidělená animaci, tedy rychlá animace.

Měřítko animace přechodu: Rychlost, při které váš systém tranzitinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny

1 metr POV

Zde je pro vás další projekt POV. Je to docela velké, v průměru 1 metru, ne tak velký jako hloupě podstatné. To je zajímavé o tomto zobrazení je, že má