Sestava smartphonu Apple 2015: 4palcová iPhone 6s Mini, 4,7palcová iPhone 6S, 5,5palcová iPhone 6S Plus

Apple je nastavena na zahájení 4palcové iterace iPhone 6 příští rok a bude údajně údajně nazývá se „iPhone 6s Mini“. Zařízení bude levným telefonním sluchátkem a vzhledem k přezdívce „S“ by mělo být vydáno někde kolem září v rozporu s dřívějšími zprávami, které uvedené vydání uvede na začátku roku 2015.

Timothy Arcuri, analytik ve společnosti Cowen and Company-přední firma finančních služeb-říká, že jeho společnost vydala svým investorům poznámku a podrobně popisuje, že Apple pracuje na novém 4palcovém iPhone, který má debut v roce 2015. Říká, že Apple říká Do příštího roku možná spustí tři nové verze iPhone, který zahrnuje 4,7palcový iPhone 6s a iPhone 6S Plus na 5,5 palce.

Určitě víme, že společnost se sídlem v Cupertinu se bude snažit spustit iPhone 6s a větší iPhone 6s Plus někde v září příštího roku, ale zprávy už nějakou dobu létají, že menší iPhone je také na cestě a nyní a nyní Podle Arcuri je telefon označován jako iPhone 6s Mini.

Zdroje naznačují, že 4palcový telefon bude zmenšenou verzí iPhone 6 se stejným designem podvozku a obrazovkou displeje. Jedná se však o podrobnosti, které jsou pro mnohé příliš zřejmé, ale je to interní hardware, že podle Arcuri bude mít „účelové složky s nízkými náklady“ od Qualcomm, což pomůže udržet cenu nízkou. Není známo, jak moc přesně, ale můžeme si být jisti, že nový iPhone nahradí sestavu iPhone 5c za údajné mini iPhone 6s Mini. IPhone 5C bylo dříve hlášeno, že čelí konci linky, pokud jde o budoucí výrobu zařízení, vzhledem k nedostatku spotřebitelských preferencí pro rozpočtový telefon od Apple na několika trzích.

Arcuriho tvrzení nejsou nikdy na cíl, ale v lednu letošního roku správně zavolal některé podrobnosti o iPhone 6. Na rozjetém ​​voze pověsti je také iPad Pro-nebo iPad Air Plus-a vysoce očekávaný 12palcový MacBook Air s zobrazením sítnice. Arcuri tvrdí, že iPad Pro-nebo Air Plus-je dobře na trati a Apple by mohl na jaře 2015 na trh tablet „12,9 palce“.

(Via: AppleInsider)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vizitka AVR Board Aktualizováno

Evil Mad Scientist Laboratories aktualizovala svou servisní kartu AVR Beakout desky do verzi 1.1. Domníváme se, že úpravy budou s největší pravděpodobností ještě mnohem populárnější. Desky jsou vytvářeny pro domácnost

Zatáhnutelné wolverinové drápy

s halloweenem jen měsíc pryč budete chtít začít zaokrouhlit materiály, aby se něco takového rozvíjel. Nate trvalo čas, aby se tato práce vypadala vpravo. Zvětšený obrázek, aby se ujistil, že

Tavení kovů s slévací pecí DIY

Pokud chcete udělat casting doma, budete požadovat metodu roztavit kov. [Jake] ‘s DIY Slévárenská pec se dostává dostatečně dostatečná k roztavení hliníku, stejně jako je vyvíjen ze směsi dílů šrotu.