Sestava smartphonu Apple 2015: 4palcová iPhone 6s Mini, 4,7palcová iPhone 6S, 5,5palcová iPhone 6S Plus

Apple je nastavena na zahájení 4palcové iterace iPhone 6 příští rok a bude údajně údajně nazývá se „iPhone 6s Mini“. Zařízení bude levným telefonním sluchátkem a vzhledem k přezdívce „S“ by mělo být vydáno někde kolem září v rozporu s dřívějšími zprávami, které uvedené vydání uvede na začátku roku 2015.

Timothy Arcuri, analytik ve společnosti Cowen and Company-přední firma finančních služeb-říká, že jeho společnost vydala svým investorům poznámku a podrobně popisuje, že Apple pracuje na novém 4palcovém iPhone, který má debut v roce 2015. Říká, že Apple říká Do příštího roku možná spustí tři nové verze iPhone, který zahrnuje 4,7palcový iPhone 6s a iPhone 6S Plus na 5,5 palce.

Určitě víme, že společnost se sídlem v Cupertinu se bude snažit spustit iPhone 6s a větší iPhone 6s Plus někde v září příštího roku, ale zprávy už nějakou dobu létají, že menší iPhone je také na cestě a nyní a nyní Podle Arcuri je telefon označován jako iPhone 6s Mini.

Zdroje naznačují, že 4palcový telefon bude zmenšenou verzí iPhone 6 se stejným designem podvozku a obrazovkou displeje. Jedná se však o podrobnosti, které jsou pro mnohé příliš zřejmé, ale je to interní hardware, že podle Arcuri bude mít „účelové složky s nízkými náklady“ od Qualcomm, což pomůže udržet cenu nízkou. Není známo, jak moc přesně, ale můžeme si být jisti, že nový iPhone nahradí sestavu iPhone 5c za údajné mini iPhone 6s Mini. IPhone 5C bylo dříve hlášeno, že čelí konci linky, pokud jde o budoucí výrobu zařízení, vzhledem k nedostatku spotřebitelských preferencí pro rozpočtový telefon od Apple na několika trzích.

Arcuriho tvrzení nejsou nikdy na cíl, ale v lednu letošního roku správně zavolal některé podrobnosti o iPhone 6. Na rozjetém ​​voze pověsti je také iPad Pro-nebo iPad Air Plus-a vysoce očekávaný 12palcový MacBook Air s zobrazením sítnice. Arcuri tvrdí, že iPad Pro-nebo Air Plus-je dobře na trati a Apple by mohl na jaře 2015 na trh tablet „12,9 palce“.

(Via: AppleInsider)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Lisování gumy pro předprodukční prototyp s využitím 3D vytištěného designu

, když se blížíš k výrobě, spusťte prototypy skutečně požadavek na zasáhnout značku před tažením spouštěče. [Bob’s] stále obtížný při práci dostat svou hodnotu ze země, stejně jako jeho nejnovější

Pomocí šroubováku pro spuštění automobilu

[hahabird] používá tento šroubovák, aby spustil auto. Navzdory tomu, jak může vypadat, pouze tento konkrétní šroubovák spustí zapalování, protože stále používá zámek klíče. To, co dělá, je změnit šroubovák, aby

Hacking magsafe

Toto je snadný hack, který by mohl být vhodný jeden den. [Mooner] si přál používat Kensington univerzální napájení s jeho MacBook Pro, avšak objevil adaptéry, stejně jako periferní zařízení včetně