Upozornění Deal: Dejte svému NES Classic Edition bezdrátový ovladač za pouhých 20 $

Dejte svému Nintendo Nes Classic trochu bezdrátové lásky s tímto bezdrátovým ovladačem 20 $ pro konzoli. Normálně to stojí 25 $ za pravidelný den.

Zahájení opětovného výroby starých konzolí je nyní v ideálu vzteku a Nintendo’s NES Classic je možná jedním z nejpopulárnějších tam. Dodává se se dvěma kabelovými ovladači NES, což je skvělé, ale v roce 2018 jsme se všichni zvyklí na to, že máme bezdrátové ovladače, že se všichni můžeme shodnout, že bychom se něco trochu méně připoutaly. Lidé na 8bitdo to vědí a jejich bezdrátový NES Classic Controller je již velmi známý jako nejlepší volba. Ideální nyní je to také výhodná.

Pokud jste fanouškem klasiky NES, budete vědět, že ovladače jsou skvělé, ale také víme, že bezdrátová je tam, kde je dnes. 8bitdo N30 je oblíbenou náhradou za řadiče, které Nintendo dodává v krabici, a funguje stejně, jak byste očekávali. K dispozici je vyhrazené tlačítko Domů pro návrat do nabídek a je zde dokonce turbo funkce s tlačítkem Turbo A a Turbo B, aby vám poskytla plnou kontrolu nad herními vstupy. Do ovladače je také zabudována dobíjecí lithium-iontová baterie, což naznačuje, že se nebudete muset pohrávat s bateriemi, jako je někdo z doby původního NES.

Řadič, který obvykle stojí 24,99 $, může být váš za pouhých 20,48 $, což se nemusí zdát jako obrovské úspory, ale je to tak velké jako jakékoli, co jsme viděli pro populární ovladač. Pokud jste majitelem Nintendo Classic, tvrdili bychom, že se jedná o jakýkoli sebevědomý hráč NES v roce 2018. Ve skutečnosti získejte dva!

KOUPIT: 8bitdo N30 2,4G Wireless GamePad for NES Classic Edition od Amazonu: 20,48 $ | Původní cena 24,99 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nejlepší pouzdro iPhone XR? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Ultra tenké pouzdro Slim iPhone XR: Zde je nejlepší [exkluzivní slevový kód uvnitř]

Ochranství obrazovky iPhone XR s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

IPhone XR / XS Power Bank: Nejlepší 18W USB PD modely [seznam]

Útěk z vězení iOS 11.4.1 Aktualizace: Ian Beer vydává své vykořisťování

Útěk z vězení iOS 12.0.1 Aktualizace: Apple přestane podepisovat iOS 11.4.1, tady to znamená

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Stáhnout: iOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně

Displej Notch – skvělá nebo špatná věc? Náš upřímný pohled

Prvním telefonem s zářezem obrazovky nebyl iPhone X, ale LG V10, který přišel v roce 2015. Zářez obrazovky jsou velmi kontroverzní, ale představují obrovský krok k budoucnosti. Znepokojení je –

Stáhněte si tapety Oppo F11 Pro Stock

Prominentní výrobce smartphonů Oppo představil v březnu miniaplikaci střední třídy. OPPO F11 Pro sbaluje skvělé specifikace. Stejně jako v pop-up přední kameře, extrémně bitů rámečkové obrazovky a mnoho dalších. Když