Aplikace Amazon Instant Video App for Xbox 360 spustí s okamžitým streamováním videa pro Prime zákazníky

Xbox 360 Microsoft obdržela další výstřel v paži, přičemž nový hráč přichází online v okamžiku streamování obsahu vývojového světa konzoly.

Poté, co Amazon již vyrazil na aplikaci PlayStation 3, nyní považoval za vhodné přivést majitele Xbox 360 pod jeho křídlo, což umožňuje lidem s účtem Xbox Live Gold i Amazon Prime předplatné, aby okamžitě streamovali filmy a televizní pořady.

Aplikace, která umožňuje streamování obsahu pro hlavní předplatitele a také možnost Pay-As-You-Go pro ne-podřízené, Amazon Instant Video přidává do pravidelně rostoucí sbírky streamovacích video společností, které přinesly jejich zboží do konzoly společnosti Microsoft’s Console .

Stejně jako byste očekávali od nové aplikace Xbox 360, Amazon’s používá také integraci Kinect, což zákazníkům umožňuje navigovat v nabídkách v aplikaci tím, že mává rukama jako loon. Ti z nás s mnohem rafinovanějším vkusem v rozhraních se mohou držet ovládací podložky nebo bezpochyby jeden z mnoha dálkových ovládacích prvků Xbox 360, které jsou v současné době k dispozici.

Technologie Kindle-like WhSiperSync je také postavena ideální v této aplikaci pro streamování Xbox 360, což naznačuje, že lidé si mohou začít užívat obsah, řekněme, jejich Kindle Fire, a pak ji pokračovat z pohodlí jejich obývacího pokoje. Je to jedna z těch věcí, které, jakmile si na to zvyknete, přemýšlíte, jak jste kdy žili. Dokážete si představit, že vaše knihy Kindle nemají Whispersync? Ne, ani nemůžeme.

Uživatelé bohužel nemohou zakoupit obsah pomocí aplikace Xbox 360, i když existuje seznam sledovaných druhů, což umožňuje, aby obsah byl ve frontě na počítači pro pozdější odhlášení z Xbox 360. s jiným.

Xbox 360 společnosti Microsoft vidí něco zlaté horečky, pokud jde o aplikace pro streamování médií, se všemi velkými hráči, kteří se již v srdcích a myslí hráčů drží. HBO, Netflix a spousta dalších jsou již přítomny na velmi populárním herním stroji a s dalším Xboxem, který by měl debutovat, jakmile příští rok bude, budou poskytovatelé obsahu chtít dostat nohy pod stůl Microsoft skvěle a brzy, v očekávání bytí Připraveno skvělé a brzy na ten lesklý nový hardware.

V dnešní době to prodávají domácí konzole, lidé. Propojení internetu a streamování médií jsou velké funkce pro všechny hlavní hráče herní konzole a další kolo hardwaru se neliší.

(přes Amazon)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Upozornění Deal: Dejte svému NES Classic Edition bezdrátový ovladač za pouhých 20 $

Dejte svému Nintendo Nes Classic trochu bezdrátové lásky s tímto bezdrátovým ovladačem 20 $ pro konzoli. Normálně to stojí 25 $ za pravidelný den. Zahájení opětovného výroby starých konzolí je

Razoria Vinyl Skin pro iPhone 4s a iPad 2 [recenze]

bez ohledu na to, zda milujete nebo nenávidíte Apple, obdivujete nebo nesnášíte nebo nesnášíte, nebo jen prostým způsobem; Jasně se nestará o společnost, nikdo nemůže popřít, že neustále chrlí krásné

Apple DTK Mac Small lze nyní vrátit za plnou cenu, mnohem více

Apple nyní poskytuje vývojářům šanci vrátit sady pro přechod vývojářů, což byl Mac poháněný A12Z Small za plnou cenu, což je v pohodě 500 $ . Tato DTK byla poskytnuta