Apple, který chce rozšířit svou sbírku Apple View Faces, nové vydávání úkolů vystavuje

Jedním z zklamání vyrovnaných na Apple Watch, stejně jako spíše správně, je to, že jednotlivci nemohou přidat svůj vlastní třetí- Strana View Faces. I když mohou určitě nastavit obrázek jako tapetu za poněkud základní tvář. Neexistuje žádné uspořádání pro přijetí, řekněme, dohody o pohledu, který je vytvořen na oslavu vašeho sportovního týmu výběru, a to je špatná věc pro jednotlivce, kteří se potěší personalizovat vzhled a také pocit jejich zařízení.

Vypadá to, že Apple může nakonec získat zprávu, s novým vysíláním úkolu se objeví online, což je pro někoho, co jste uhodli, učinit tváře z pohledu.

Jako člen týmu budete mít řadu závazků týkajících se designu, vývoje a testování softwaru gadgetu.

Pečlivě spolupracujete s týmem stylu a prosazuje obálku na interakce s lidským počítačem.

Vytváření služeb přizpůsobených omezením softwarové aplikace a hardwaru malého nízkoenergetického zařízení.

Pečlivě spolupracujete s aplikacemi pro iOS, iOS Frameworks a hardwarovými týmy za účelem výroby robustních i udržovatelných systémů, které obstojí v testu času.

Koordinace s vysoce kvalitními týmy pro zajištění zaručení plné ochrany testů kromě zahájení zaměřeného testování na klíčové komponenty.

Vydávání úkolů pro „Clock Deal With“ Apple je nejlepším indikátorem, který je Apple nastaven na upgrade toho, co lze, stejně jako nelze provést s hodinami Apple View, stejně jako problémy s tím, jak stojí. Ať už jsou na kartách, zda jsou na kartách viděny tváře třetích stran, nebo ne, ale předběžné náznaky jsou, že v budoucnu můžeme být alespoň v souladu s některými novými tvářemi pohledu. Nemusí to být největší, mnoho neomylných zpráv roku, ale je to pravděpodobně známka toho, že Apple chápe, že jeho pohled tváře ponechává hodně, aby si to mohly být žádoucí.

Shrnutí práce a kvalifikace z úkolů na portálu Apple

Doufáme, že s čarodějem využívají nějaký druh pohledu!

(Via: Apple Insider)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Sledujte Faces: Aplikace pro tapety Apple View [Stáhnout]

Hack přináší přizpůsobené tváře pohledu do Apple View [Video]

Apple View může získat upgrade iPhone „S“ tento nadcházející pochod

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící

Generální ředitel Apple Tim Cook: Zavázali jsme se na stolní počítač Macs, nové modely v Roadmap

Apple CEO Tim Cook se snažil zmírnit obavy ve společnosti, že počítačové počítače Mac mohou být na pokraji, aby byli vyřazeni zaměstnanc Nové stroje jsou na plánu společnosti. Apple obdržel

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky