Amazon si vezme úder na novém iPad Air a propaguje se Kindle Fire HDX [image]

, když se ocitnete v pozici, že Apple je jako společnost, zdá se, že se stanete snadným cílem replikace a parodie. Žádná společnost v těchto dnech není bělejší než bílá, ale Apple často zjistil, že jejich práce a oznámení jsou napodobeny a zesměšňovaly mnohem víc než průměrná společnost v technologickém průmyslu. Současnou službou gigantickou, která si vezme pop u Apple, je Amazon, který používá nedávno ohlášený iPad Air k inzerci vlastní tablety Kindle Fire HDX, který je k dispozici okamžitě pro předobjednávku.

Názor bude vždy rozdělen na platnost společností využívajících oznámení druhých k propagaci vlastního hardwaru a softwaru. Pokud produkt nemůže přežít podle svých vlastních zásluh a to, co používá pro konečného spotřebitele, pak někteří mohou naznačovat, že by neměl prosperovat a vydržet na velmi konkurenčním trhu. Na druhou stranu, někteří jsou toho názoru, že trochu lehké údery v soutěži je neškodné a nic víc než kreativní marketing. Je to svět psů a psů, takže jsem absolutně poslední myšlení.

Nedávné oznámení společnosti Apple o novém iPad Air opět signalizovalo svůj záměr pokusit se udržet svůj podíl na trhu v tabletovém průmyslu. Konkurenční společnosti jako Amazon, Samsung a Microsoft budou bezpochyby chtít mít své slovo v této věci, ale Amazon je dosud jedinou společností, která ve svém marketingovém materiálu přejela na iPad Air. Tisková reklama, která se stala živě den po oznámení Apple, ukazuje stranu na obrázku Kindle Fire HDX se sloganem „lehčí než vzduch“.

Nemusí to být podle vkusu každého, ale alespoň je to fakticky přesné. Apple iPad Air váží asi 1 libru. Amazon Kindle Fire HDX se oholí trochu z toho celkem za 0,82 liber. Reklama však nezmíní, že zde neporovnáváme jablka s jablky. IPad v plné velikosti se dodává s displejem sítnice 9,7 palce, zatímco HDX Kindle Fire je menší kus soupravy s 8,9palcovým displejem a tvarovým faktorem. Myslíme si, že dalších 0,18 liber je mnohem více než spravedlivé zabalit do dalších 0,8 diagonálních palců.

Reklama také zapomíná zmínit upgrade Apple na 64bitovou architekturu prostřednictvím procesoru A7, který musí vyhladit výkon HDX. Lehčí než vzduch může být technicky přesný, ale ne zcela spravedlivé srovnání.

(Via: Oliver Haslam [Twitter])

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Šokuje váš mozek a dělat si chytřejší

transcraniální přímou stimulaci stimulace – nebo TDC – je technika aplikování elektrod k lebce a běh malého, ale vnímatelný proud skrze ně. Není to moc proud – normálně na nákupu

Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit

Budování příkopu pro váš hackerspace; Alligátoři, pirany nejsou zahrnuty

Musí být něco, co bude podvádět dodávku vody na Louisville hackerspace lvl1. Budu stavět freaking příkop před jejich budovou, zdánlivě udržet černý rytíř stejně jako zombie na zálivu. Po kopání