Nový rozhovor z výdajů Gates poskytuje mnohem větší vhled do jeho spojení s Steve Jobs [Video]

Fenomenální, možná bezkonkurenční kolektivní úspěchy jak výdajů Nejzajímavější příběhy v současné technologii. Zdánlivě přizpůsobení starého výrazu „Best of Friends, nejmenší soupeře“, byl Gates stejně příjemcem komplimentů od pozdního spoluzakladatele Apple, jako byl jeho skvěle ostrým jazykem, stejně jako v novém rozhovoru s CBS, Předseda Microsoft i bývalý generální ředitel se laskavě odráží v době, kdy předvedl protivníka Apple.

Začátkem minulého roku měl Gates ještě jednu reminiscingovou relaci s Yahoo! Ve kterém mluvil o tomto posledním uspokojení s pozdním spoluzakladatelem Apple, Steve Jobs, stejně jako tento mnohem novější rozhovor s hostitelem Charlieho se zvětšil ještě více o tom, jaké to bylo, když oba začali shrnout příslušnou úspěchy sebe navzájem, s úmrtností Jobse, která zůstala slonem v místnosti.

Během své příslušné kariéry byli vylíčeni jako obrovští soupeři, který z programu byli. Navzdory nepřetržité bitvě o nadvládu však tito dva muži měli k sobě pozoruhodnou úctu. Když byl nad ním vyzván zvýšený, aby vysvětlil vlastnosti, Gates hovořil o úžasném Nous pro styl i estetiku, a přesto, i když byl citován o týden zpět jako popisování iPadu jako „frustrujícího“ gadgetu, který má použít, Rovněž připisoval metodu Apple spojil produkt a také vytvořil životaschopný trh s tablety; Něco, co Microsoft chtěl udělat extrémně dlouhou dobu před rokem 2010.

Stejně jako poněkud poněkud přesně o tom, jak přesně se hrála i pracovní kariéra Jobse, video také snižuje rozhovor AlltHingsd z roku 2007; Jeden z mála, jak brány, tak i pracovní místa byly znepokojeny bokem po boku. Jak si mnoho z vás vzpomíná, Jobs učinil jeden z jeho známých Beatleových odkazů na výrobu: „[Bill Gates], stejně jako já mám vzpomínky déle než silnice, která se táhne dopředu, a to je také jasně pravdivé,“ předtím, než se drží jeho Rozdejte potvrzení dohodnutých bran. Abych ještě více nahlédl o to, jak blízko byly Steve Jobs a také výdajové brány, náklady poslaly dopis na zaměstnání těsně před jeho smrtí, aby se rozloučily. Navzdory odborným rozdílům měli oba pro sebe měkký roh.

Toto video o CBS 60 minut je stejně emotivní jako klip AllthingsD občas a rozhodně stojí za to sledovat:

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak nainstalovat aplikace specifické pro OEM na jakémkoli zařízení Windows Phone 8

, ačkoli velká většina aplikací Windows Phone 8 nalezená v obchodě WP je k dispozici každému spotřebiteli ve vlastnictví zařízení Windows Phone 8, The Totéž nelze říci pro ty, kteří

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící