Nový rozhovor z výdajů Gates poskytuje mnohem větší vhled do jeho spojení s Steve Jobs [Video]

Fenomenální, možná bezkonkurenční kolektivní úspěchy jak výdajů Nejzajímavější příběhy v současné technologii. Zdánlivě přizpůsobení starého výrazu „Best of Friends, nejmenší soupeře“, byl Gates stejně příjemcem komplimentů od pozdního spoluzakladatele Apple, jako byl jeho skvěle ostrým jazykem, stejně jako v novém rozhovoru s CBS, Předseda Microsoft i bývalý generální ředitel se laskavě odráží v době, kdy předvedl protivníka Apple.

Začátkem minulého roku měl Gates ještě jednu reminiscingovou relaci s Yahoo! Ve kterém mluvil o tomto posledním uspokojení s pozdním spoluzakladatelem Apple, Steve Jobs, stejně jako tento mnohem novější rozhovor s hostitelem Charlieho se zvětšil ještě více o tom, jaké to bylo, když oba začali shrnout příslušnou úspěchy sebe navzájem, s úmrtností Jobse, která zůstala slonem v místnosti.

Během své příslušné kariéry byli vylíčeni jako obrovští soupeři, který z programu byli. Navzdory nepřetržité bitvě o nadvládu však tito dva muži měli k sobě pozoruhodnou úctu. Když byl nad ním vyzván zvýšený, aby vysvětlil vlastnosti, Gates hovořil o úžasném Nous pro styl i estetiku, a přesto, i když byl citován o týden zpět jako popisování iPadu jako „frustrujícího“ gadgetu, který má použít, Rovněž připisoval metodu Apple spojil produkt a také vytvořil životaschopný trh s tablety; Něco, co Microsoft chtěl udělat extrémně dlouhou dobu před rokem 2010.

Stejně jako poněkud poněkud přesně o tom, jak přesně se hrála i pracovní kariéra Jobse, video také snižuje rozhovor AlltHingsd z roku 2007; Jeden z mála, jak brány, tak i pracovní místa byly znepokojeny bokem po boku. Jak si mnoho z vás vzpomíná, Jobs učinil jeden z jeho známých Beatleových odkazů na výrobu: „[Bill Gates], stejně jako já mám vzpomínky déle než silnice, která se táhne dopředu, a to je také jasně pravdivé,“ předtím, než se drží jeho Rozdejte potvrzení dohodnutých bran. Abych ještě více nahlédl o to, jak blízko byly Steve Jobs a také výdajové brány, náklady poslaly dopis na zaměstnání těsně před jeho smrtí, aby se rozloučily. Navzdory odborným rozdílům měli oba pro sebe měkký roh.

Toto video o CBS 60 minut je stejně emotivní jako klip AllthingsD občas a rozhodně stojí za to sledovat:

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak nainstalovat aplikace specifické pro OEM na jakémkoli zařízení Windows Phone 8

, ačkoli velká většina aplikací Windows Phone 8 nalezená v obchodě WP je k dispozici každému spotřebiteli ve vlastnictví zařízení Windows Phone 8, The Totéž nelze říci pro ty, kteří

Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly

Stáhněte si tapety Oppo F11 Pro Stock

Prominentní výrobce smartphonů Oppo představil v březnu miniaplikaci střední třídy. OPPO F11 Pro sbaluje skvělé specifikace. Stejně jako v pop-up přední kameře, extrémně bitů rámečkové obrazovky a mnoho dalších. Když