Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER VAN WIJK] Chtěli používat své RPI jako Spotify Server. Je to trochu složitější dostat vše nakonfigurováno pro to, takže se rozhodl vrátit se tím, že publikováním připraveného použití spotify Server Image pro Raspberry PI.

Projekt zavolá PI MusicBox. Stejně jako některé z nastavení RPI PANDORA jsme viděli, že zahrnoval schopnost používat hardware jako zařízení pro AirPlay. Pro připojení ke službě Spotify používá balíček MoPidy. Může také přehrávat stopy z místního úložiště (včetně domácí sítě). Je to dokonce schopno smíchat dvě zdroje ve stejné frontě. Možná nejlepší částí je, že může být ovládán s libovolným klientem hudebního přehrávače daemon (MPD), jako je chytrý telefon Screenshots vidíte výše.

Pokud máte zájem, podívejte se na jeho GitHub repo pro projekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

5 nejlepších OnePlus 7 Pro COBRED ROM

OnePlus 7 Pro je venku jen několik měsíců, ale pro zařízení již existuje spousta ROM na míru. To není neobvyklé za předpokladu, že popularita gadgetu kvůli různým faktorům. Již jsme

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.