Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows uvolněný pro opravu „Osvědčení o peer nelze ověřit“ chyba

Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows pro opravu http-win.cpp: 159 „Osvědčení o peer nelze ověřit s daným Certifikáty CA Certifikáty SSL Certifikát Problém: Nelze získat certifikát místního emitenta. “ chyba.

Vydání, které oznámil Jay „Saurik“ Freeman na Twitteru, přichází rychle poté, co se problém objevil v posledních dvaceti čtyřech hodinách a ovlivnil pouze uživatele Windows Cydia Impattor.

Pro ty, kteří to ještě nevědí, je Cydia Impacttor snadno použitelným nástrojem dostupným na Windows, Mac a Linux, který používá nejmodernější pololesolná útěk z vězení založených na IPA za opětovné podepsání a opětovné načtení aplikace pro útěk z vězení každých sedm dní. Je to také jeden z populárnějších nástrojů používaných pro postranní načtení vylepšení na založené na substrátech na základě Cydia a na hackování aplikací „++“ na ne-jailbroken zařízení.

V případě, že někdo z vás není obeznámen s procesem používání Cydia Impacttor pro vedlejší nakládání s aplikacemi, máme na něm úplný krok za krokem, který si můžete podrobně podívat zde: Aplikace Sideload iOS na Windows, Mac s Cydia Impattor bez útěku z vězení bez útěku z vězení , Tady je jak.

Nejnovější verzi Cydia Impactrotor verze 0.9.43 si můžete stáhnout pro Windows z oficiálního portálu na adrese CydiaImpactor.com. Verze MAC a Linux Impactor Cydia zůstávají stejné ve verzi 0.9.42, protože nebyly ovlivněny chybou „HTTP-Win.CPP: 159“.

Jako vždy tomu tak bylo, budeme vás informovat o všech nejnovějších světech útěku z vězení. Zůstaňte naladěni na RP pro více.

Můžete také chtít vyzkoušet:

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Colossus Repo v Kodi Down nebo nefunguje? Zde je návod, jak jej nainstalovat správným způsobem

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

INDS IOS 11 IPA ke stažení na iPhone [není vyžadováno útěk z vězení]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2018 Mac Tiny Specs, cena, datum vydání Ohlášeno: Ať už požadavek porozumíte

Apple využije dnešní speciální akci v New Yorku, aby odhalil a představil zcela nový Mac Mini. Po uvedení dalších produktů s řadou aktualizací a téměř zapomenutí na mini výrobce „Mini

Generální ředitel Apple Tim Cook: Zavázali jsme se na stolní počítač Macs, nové modely v Roadmap

Apple CEO Tim Cook se snažil zmírnit obavy ve společnosti, že počítačové počítače Mac mohou být na pokraji, aby byli vyřazeni zaměstnanc Nové stroje jsou na plánu společnosti. Apple obdržel

Držák LEGO pohár pomáhá, abyste zůstali hydratováni

jíst mnohem více ovoce, cvičení více, pít hodně více tekutin; Začátkem ledna je obecně čas provádět novoroční usnesení. Spousta typických jen potřebuje Willpower, avšak pokud to zůstane zvlhčující, že jste