Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows uvolněný pro opravu „Osvědčení o peer nelze ověřit“ chyba

Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows pro opravu http-win.cpp: 159 „Osvědčení o peer nelze ověřit s daným Certifikáty CA Certifikáty SSL Certifikát Problém: Nelze získat certifikát místního emitenta. “ chyba.

Vydání, které oznámil Jay „Saurik“ Freeman na Twitteru, přichází rychle poté, co se problém objevil v posledních dvaceti čtyřech hodinách a ovlivnil pouze uživatele Windows Cydia Impattor.

Pro ty, kteří to ještě nevědí, je Cydia Impacttor snadno použitelným nástrojem dostupným na Windows, Mac a Linux, který používá nejmodernější pololesolná útěk z vězení založených na IPA za opětovné podepsání a opětovné načtení aplikace pro útěk z vězení každých sedm dní. Je to také jeden z populárnějších nástrojů používaných pro postranní načtení vylepšení na založené na substrátech na základě Cydia a na hackování aplikací „++“ na ne-jailbroken zařízení.

V případě, že někdo z vás není obeznámen s procesem používání Cydia Impacttor pro vedlejší nakládání s aplikacemi, máme na něm úplný krok za krokem, který si můžete podrobně podívat zde: Aplikace Sideload iOS na Windows, Mac s Cydia Impattor bez útěku z vězení bez útěku z vězení , Tady je jak.

Nejnovější verzi Cydia Impactrotor verze 0.9.43 si můžete stáhnout pro Windows z oficiálního portálu na adrese CydiaImpactor.com. Verze MAC a Linux Impactor Cydia zůstávají stejné ve verzi 0.9.42, protože nebyly ovlivněny chybou „HTTP-Win.CPP: 159“.

Jako vždy tomu tak bylo, budeme vás informovat o všech nejnovějších světech útěku z vězení. Zůstaňte naladěni na RP pro více.

Můžete také chtít vyzkoušet:

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Colossus Repo v Kodi Down nebo nefunguje? Zde je návod, jak jej nainstalovat správným způsobem

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

INDS IOS 11 IPA ke stažení na iPhone [není vyžadováno útěk z vězení]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Hackaday Odkazy: 21.listopadu, 2021

Jako nejkrásnější čas roku rychle se blíží, je skvělé pochopit, že vaše hard-vydělané peníze nemusí jít na dary, které jsou s největší pravděpodobností stále sedět v danku Držení kontejnerových lodí

Opravte oznámení iOS 10 / Informuje vydání zvuku pro WhatsApp a další aplikace, zde je způsob, jak

Opravit oznámení iOS 10 / Informace o zvukovém problému pro WhatsApp a další aplikace na iPhone, iPad nebo iPod Touch. Pravděpodobně je spravedlivé navrhnout, že některé z nejpoužívanějších aplikací na

Astro Pi Mk II, nový hardware Raspberry PI, mířil do vesmírné stanice

zpět v roce 2015, Evropská kosmická agentura (ESA) Astronaut Tim Peampe přinesl pár speciálně vybavených Malinových PI počítačů, přezdívaných Izzy a Ed, na Mezinárodní vesmírná stanice a pozvali studenty zpět