Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows uvolněný pro opravu „Osvědčení o peer nelze ověřit“ chyba

Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows pro opravu http-win.cpp: 159 „Osvědčení o peer nelze ověřit s daným Certifikáty CA Certifikáty SSL Certifikát Problém: Nelze získat certifikát místního emitenta. “ chyba.

Vydání, které oznámil Jay „Saurik“ Freeman na Twitteru, přichází rychle poté, co se problém objevil v posledních dvaceti čtyřech hodinách a ovlivnil pouze uživatele Windows Cydia Impattor.

Pro ty, kteří to ještě nevědí, je Cydia Impacttor snadno použitelným nástrojem dostupným na Windows, Mac a Linux, který používá nejmodernější pololesolná útěk z vězení založených na IPA za opětovné podepsání a opětovné načtení aplikace pro útěk z vězení každých sedm dní. Je to také jeden z populárnějších nástrojů používaných pro postranní načtení vylepšení na založené na substrátech na základě Cydia a na hackování aplikací „++“ na ne-jailbroken zařízení.

V případě, že někdo z vás není obeznámen s procesem používání Cydia Impacttor pro vedlejší nakládání s aplikacemi, máme na něm úplný krok za krokem, který si můžete podrobně podívat zde: Aplikace Sideload iOS na Windows, Mac s Cydia Impattor bez útěku z vězení bez útěku z vězení , Tady je jak.

Nejnovější verzi Cydia Impactrotor verze 0.9.43 si můžete stáhnout pro Windows z oficiálního portálu na adrese CydiaImpactor.com. Verze MAC a Linux Impactor Cydia zůstávají stejné ve verzi 0.9.42, protože nebyly ovlivněny chybou „HTTP-Win.CPP: 159“.

Jako vždy tomu tak bylo, budeme vás informovat o všech nejnovějších světech útěku z vězení. Zůstaňte naladěni na RP pro více.

Můžete také chtít vyzkoušet:

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Colossus Repo v Kodi Down nebo nefunguje? Zde je návod, jak jej nainstalovat správným způsobem

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

INDS IOS 11 IPA ke stažení na iPhone [není vyžadováno útěk z vězení]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Interpretace Brainf * # K na AVR

Nebudeme nazývat k ničemu, ale my se zeptáme, proč [Dan] napsal tlumočníka Brainfuck pro AVR Není generování kódu pro AVR; Přemýšlejte o tom mnohem více jako zavaděč. Chcete-li spustit program

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál]