IOS 14.0.1 Test výjimky výdrže baterie: Jak přesně to porovnává s iOS 14.0?

Apple urychlil svou metodu pomocí aktualizací iOS pozdních i iOS 14.0.1 je již v rukou každého, kdo si ji přeje vzít na točení. Stejně jako vždy se ptá se stejný starý zájem – přesně jak ovlivňuje výdrž baterie?

To je něco, co se Iapplebytes rozhodl objevit a jako vždy, zahrnuje několik iPhone a také preferovaný benchmarking nástroj každého – Geekbench.

Video nás zavede s testy napříč iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XR, iPhone 11 a také iPhone SE 2020. Stejně tak přesně uvidíme, jak se životnost baterie porovnává také s jinými verzemi iOS.

Toto video bylo natočeno 4 dny poté, co byl nainstalován iOS 14.0.1, takže mělo čas na to, aby se vypracovalo. Viděl jsem četné komentáře, že trvá asi týden, než se výkon baterie po vylepšení samostatně po aktualizaci iOS vynoří. V tomto prohlášení jsem byl vždy skeptický, protože jsem po aktualizaci nikdy osobně neměl špatnou výdrž baterie. Pokud přinesu zpět a stahuji zálohu z iCloud dobře, pak je to další příběh. Takže jsem se rozhodl spustit test baterie 4 dny poté, co jsem je aktualizoval. Za ty 4 dny se jen nekomovali s připojenou silou. Pojďme tedy znovu spustit test baterie a uvidíme, jestli tentokrát dostaneme různé výsledky.

Jak přesně tak věci vyvinuly? Opravdu týden, opravdu. Životnost baterie není spíše tak velká jako některé verze iOS, ale rozdíly nejsou obrovské. Prohlédněte si video a také se podívejte na sebe – zejména pokud jste drželi aktualizaci obav o výdrž baterie.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 14.2 Beta 1 odkazy IPSW, údaje o profilu OTA a iPados 14.2 Beta 1 vydána

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

IOS / IPADOS 14 Konečná kompatibilita pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Útěk z vězení iOS 14.0.1 Využití checkra1n 0,11.0, zde je návod [průvodce]

Stáhněte si iOS 14.0.1 Konečné odkazy na IPSW, data profilu OTA spolu s iPados 14.0.1

Opravte iOS 14 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone i na iPad, takto je to, jak

Opravte iOS 14 Odhadování času zůstat uvízl problém, tady je jak

Opravte iOS 14 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Jak snížit iOS 14.0.1 [tutoriál]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

1Password s dotykovým panelem, Touch ID podpora pro rok 2016 MacBook Pro vydané

Prominentní heslo třetích stran a osobní informace Administrace Aplikace 1Password je nastavena pro brzy vydané MacBook Pro s dotykovým lištem po návrháře AgileBits vydal aktualizaci, která přináší podporu pro nové

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Úžasná diskontní sazby nabídky Google Pixel 5 až 344,99 $, zcela odemknuté

Amazon v současné době prodává obnovenou a odemčenou Google Pixel 5 za šíleně levné náklady pouhých 344,99 $ dnes. Neexistují žádné kódy diskontních sazeb ani poukázky na obrazovce právě zde,