Apple Problémy Oficiální prohlášení o útoku na útoku iOS Masque Assault Coullerable

Apple vydala prohlášení a podpůrný papír, který nastiňuje potenciální bezpečnostní problém za napadení masky, zatímco také jasně ukazuje, že dokud lidé zůstanou v zděné zahradě, Budou úplně v pořádku.

Apple iOS Mobile Platform je dlouho považována za jednu z mnohem bezpečnějších tam, stejně jako Android měl v průběhu let mnohem víc, než je spravedlivý podíl na bezpečnostních děsích, Apple přežil hlavně nezraněný.

To však nezabránilo některým nebezpečným subjektům, aby se vplížily do iPhonů, stejně jako iPady nic netušících mas Malware, který by mohl simulovat skutečné aplikace tak dobře, že by uživatelé vstoupili do svých přihlašovacích údajů, aniž by si to uvědomili, všichni se posadili a všimli si toho.

Masque Assault, objevený firmou výzkumné studie FireEye, je umožněn metodou IOS nepotvrzuje kódové podepisování CERTS pro aplikace, které využívají přesně stejné identifikátory svazku. To ukazuje, že lidé mohou využít metody, které lidé nastavují v podnikání, aby dostali malware na telefony i tablety.

Apple však rychle poukáže na to, že v místě je spousta záruk, která by takové útoky zastavily, včetně samotného obchodu s aplikacemi. V prohlášení Imore Apple uvedl, že:

Vytvořili jsme OS X a také iOS s vestavěnými bezpečnostními záruky, abychom pomohli zabezpečeným klientům a také je upozornili před instalací potenciálně škodlivého softwaru. Nejsme si vědomi žádného typu klientů, kteří byli tímto útokem skutečně ovlivněni. Motivujeme klienty ke stažení pouze z důvěryhodných zdrojů, jako je App Store, a také k placení úroků na jakýkoli typ varování při stahování aplikací. Firemní uživatelé instalace aplikací vyrobených na míru musí nastavit aplikace z bezpečného webu své společnosti.

Je zásadní mít na paměti, že maskový útok není virový, a nelze jej použít k nastavení nic, aniž by jednotlivec poprvé zahájil proces. To znamená, že například kliknutí na odkazy v e -mailech nebo webech, stejně jako i potom iOS, upozorní jednotlivce na potenciální rizika hledáním potvrzení instalace. Pokud vidíte zprávu, kterou nerozumíte nebo jen neočekáváte, klikněte na tlačítko „Trust“.

Je to opravdu stejně základní.

Právě včera, když vláda USA vydala upozornění proti této obávané zranitelnosti vůči uživatelům iOS. Nicméně, jak přesně vidíme, jak si Apple dobře uvědomuje celou situaci, je bezrizikové uvádět, že jsme prozatím ve skvělých rukou.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v

Online kurz iPhone Photo Academy vám může pomoci při vaší mobilní fotografické hře [recenze]

, jak se říká, nejlepší vačka je ta, která je vždy s vámi v kapse. A to platí zejména pro iPhone, protože iPhone byl go-to cam nejen průměrných Joes, ale

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící