Apple Problémy Oficiální prohlášení o útoku na útoku iOS Masque Assault Coullerable

Apple vydala prohlášení a podpůrný papír, který nastiňuje potenciální bezpečnostní problém za napadení masky, zatímco také jasně ukazuje, že dokud lidé zůstanou v zděné zahradě, Budou úplně v pořádku.

Apple iOS Mobile Platform je dlouho považována za jednu z mnohem bezpečnějších tam, stejně jako Android měl v průběhu let mnohem víc, než je spravedlivý podíl na bezpečnostních děsích, Apple přežil hlavně nezraněný.

To však nezabránilo některým nebezpečným subjektům, aby se vplížily do iPhonů, stejně jako iPady nic netušících mas Malware, který by mohl simulovat skutečné aplikace tak dobře, že by uživatelé vstoupili do svých přihlašovacích údajů, aniž by si to uvědomili, všichni se posadili a všimli si toho.

Masque Assault, objevený firmou výzkumné studie FireEye, je umožněn metodou IOS nepotvrzuje kódové podepisování CERTS pro aplikace, které využívají přesně stejné identifikátory svazku. To ukazuje, že lidé mohou využít metody, které lidé nastavují v podnikání, aby dostali malware na telefony i tablety.

Apple však rychle poukáže na to, že v místě je spousta záruk, která by takové útoky zastavily, včetně samotného obchodu s aplikacemi. V prohlášení Imore Apple uvedl, že:

Vytvořili jsme OS X a také iOS s vestavěnými bezpečnostními záruky, abychom pomohli zabezpečeným klientům a také je upozornili před instalací potenciálně škodlivého softwaru. Nejsme si vědomi žádného typu klientů, kteří byli tímto útokem skutečně ovlivněni. Motivujeme klienty ke stažení pouze z důvěryhodných zdrojů, jako je App Store, a také k placení úroků na jakýkoli typ varování při stahování aplikací. Firemní uživatelé instalace aplikací vyrobených na míru musí nastavit aplikace z bezpečného webu své společnosti.

Je zásadní mít na paměti, že maskový útok není virový, a nelze jej použít k nastavení nic, aniž by jednotlivec poprvé zahájil proces. To znamená, že například kliknutí na odkazy v e -mailech nebo webech, stejně jako i potom iOS, upozorní jednotlivce na potenciální rizika hledáním potvrzení instalace. Pokud vidíte zprávu, kterou nerozumíte nebo jen neočekáváte, klikněte na tlačítko „Trust“.

Je to opravdu stejně základní.

Právě včera, když vláda USA vydala upozornění proti této obávané zranitelnosti vůči uživatelům iOS. Nicméně, jak přesně vidíme, jak si Apple dobře uvědomuje celou situaci, je bezrizikové uvádět, že jsme prozatím ve skvělých rukou.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Android 9 Pie vám nedovolí používat aplikace pro nahrávání hovorů bez root

, nyní, když je Android 9 Pie venku, v závislosti na tom, která zařízení vlastníte, učíme se o tom, co je software schopný . Bohužel se také učíme o tom,

Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

Apple se omlouvá za „nepřesné“ prohlášení na svém britském webu společnosti Samsung, zveřejňuje vhodný dopis

Saga „Apple Products“ dosáhla poslední myšlenky minulý týden, kdy se ovocné podnikání omluvilo a dnes, a také, a také, Web společnosti Apple UK nyní objasnil původní problém spolu s reklamami