Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4 lety. Vydává vlajkové lodě každých 6 měsíců. Sestava Xperia Sony není špatná, ale přestane jen fungovat na online stejně jako konkurence. Prakticky se zdá, že Sony nemá žádný koncept, které existují jiné chytré telefony. Přesto však podnik dlouho udržoval přátelskou metodu pro vývojáře. Vydává dokonce průvodce i videa, která pomáhají návrhářům produkovat přizpůsobené ROM pro její zařízení. Není divu, že podnikání také umožňuje jednotlivcům odemknout bootloader na svých zařízeních Sony Xperia.

Bootloader je mnohem více než pravděpodobné neslýchaný termín pro uvolněné uživatele. Určitě tedy nemají žádný koncept, co to je nebo co dělá. Pokud jste však narazili na svou metodu přímo tady, s největší pravděpodobností máte nápad. V každém typu případu je Bootloader něco, co nám umožňuje blikat přizpůsobené ROM a softwarovou aplikaci na zařízeních Android. Tento přizpůsobený software, ROM, zotavení nebo jádro není přesně vyroben výrobcem gadgetů. Proto to může být buggy. To je důvod, proč OEM i dopravci se rozhodnou ji zamknout, z důvodů bezpečnosti a zabezpečení. Několik z nich umožňuje jednotlivci odemknout, pokud si jednotlivec tak vybere, zatímco někteří ne. Naštěstí Sony spadá do bývalé skupiny.

Varování

To znamená, že odemknutí bootloaderu na gadgetu Sony Xperia je snadné. To neznamená, že byste to měli udělat, protože vám společnost Sony umožňuje. Odemknutí bootloaderu, i když je oficiálně podporováno, bude vaše záruka rozkročit. Kromě toho, pokud váš gadget Xperia dojde k tomu, aby byl jedním z novějších návrhů (po roce 2013) odemknutí bootloaderu, vymaže všechna data ve vašem interiérovém úložišti kromě typického továrního resetu, ke kterému dochází na každém zařízení. Na některých starších zařízeních také nemusí být možné po odemknutí používat videokameru na skladě ROM.

To také povede váš gadget ke ztrátě svých tajemství DRM, což znamená, že nebudete moci používat funkce gadgetů chráněných autorskými právy Sony. Patří sem funkce, jako je zrušení šumu a software pro rentgenovou realitu. Proto bude skvělým konceptem zálohování oddílu TA vašeho zařízení, než jej odemknete. Tato metoda, kterou můžete při odemknutí bootloader přivést zpět oddíl TA, ale mějte na paměti, že to nepřinese zpět klávesy DRM.

Předpoklady

ADB i Fastboot by již měly být nainstalovány na počítači.

Stáhněte si a také nastavte šoffeury Sony USB na počítači se systémem Windows.

Povolte ladění USB a odemknutí OEM (pokud je k dispozici) na vašem zařízení Xperia.

Zkontrolujte, zda může být váš gadget oficiálně odemčen. Chcete -li to provést, otevřete dialer na gadgetu a zadejte*#*#7378423#*#*Chcete -li získat přístup do nabídky služby. Klepněte na informace o službě> Konfigurace> Stav zakořenění. Pokud odemknutím bootloader odemknuto stavy ano, můžete pokračovat v procesu odemknutí. Pokud to uvádí ne, nebo pokud podmínka chybí, nelze váš gadget odemknout touto metodou.

Odemkněte bootloader na zařízeních Sony Xperia

Navštivte oficiální stránku Bootloader společnosti Sony a přejděte na dno.

Zde vyberte svůj gadget Xperia z rozbalovací nabídky a klikněte na Pokračovat.

Zadejte svou e -mailovou adresu na další stránce a společnost Sony vám zašle potvrzovací poštu. Přejděte do své doručené pošty a klikněte na potvrzovací odkaz.

Nyní budete potřeba jít do čísla IMEI zařízení. Číslo IMEI lze objevit na zásobníku ve slotu pro paměťovou kartu na zařízeních Xperia. Také můžete objevit číslo IMEI v Nastavení> O statusu telefonu.

Zkontrolujte dvě zaškrtávací políčka „Poznámím…“ a klikněte na Odeslat.

Poté získáte odemknutí kódu prostřednictvím e -mailu, který jste dříve zadali. Poznamenejte si to nebo zkopírujte.

Spusťte ADB v počítači a také propojte telefon s počítačem. Můžete být požádáni o povolení oprávnění ladění USB do počítače. Pokud ne, přejděte do jakéhokoli typu příkazu ADB, aby se to stalo. Například,
zařízení ADB
Povolit povolení.

Nyní využijte dodržování příkazu k zavedení gadgetu Xperia do režimu FastBoot.
ADB Reboot Fastboot

Jakmile je v režimu FastBoot, zkontrolujte připojení s použitím níže uvedeného příkazu.
Fastboot.exe -I 0x0fce Getvar verze
To by mělo vrátit hodnotu, potenciálně 0,5, ale na tom nezáleží. Pokud vrátí hodnotu, znamená to, že připojení je správné.

Nyní použijte tento příkaz k odemčení bootloaderu na zařízení Xperia.
fastboot.exe -i 0x0fce OEM odemkněte 0xKey
Ve výše uvedeném příkazu nahraďte Essential (Text in Green) odemknutím nezbytného, ​​který jste dostali dříve.

Jakmile je proces dokončen, měl by být odemčen bootloader vašeho zařízení. Odpojte telefon a také ho zaveďte. Budete to muset znovu nastavit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny

Libebium Arduino Contest

Libbelium drží ještě jednu soutěž Arduino Open Hardware. Prostě vyrábět jak až do 15. dubna, díky čemuž je váš každodenní život jednodušší. Ceny zahrnují GPS, GPRS, SD, stejně jako solární

Řekni Ahoj tomuto Cortany Hologram

Halo’s Cortana vstupuje do reálného světa s tímto internetovým spotřebičem. [Jarem Archer] vyvinul neuvěřitelný “holografický” domov pro Cortany Halo a Windows slávy. Displej není opravdu hologramem, používá věk-starý pepřův duch