IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy.

Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž jednotlivci využívají tužku Apple, aby jim umožnili sestavit do jakéhokoli typu textového pole na iPadu. To by fungovalo v celém systému, včetně aplikací, které byly obvykle využívány pouze pomocí klávesnice. Zprávy jsou jedním z příkladů toho.

… Zdá se, že funkce PencilKit funguje s jakýmkoli typem textového vstupního pole nabízeného v iOS, takže je kompatibilní se zprávami, poznámkami, připomenutími, kalendářem, poštou a dalším. Plovoucí rozhraní se objeví vždy, když je textové pole poklepáno na tužku, což umožňuje psaný vstup.

Jedná se o funkci, kterou Apple ještě nemá, je však možná jedna zjevně zjevná metoda zlepšení použitelnosti textu na iPadu. Aplikace Notes již jde nějakou metodou, jak to udělat v tom, že může procházet ručně psané poznámky, takže je pravděpodobné, že Apple v tomto novém doplňku využije přesně stejné základní inovace.

MacRumors uvádí, že nechápe, zda by vývojáři byly nabídnuty úpravy tužků, ačkoli to dává velkým pocitem, že ano. Pencilkit je rámec, který designéři využívají k přidání podpory Apple Pencil do svých aplikací.

Pokud Apple vyhoví své typické rutině vydání, očekáváme, že aktualizace iOS 14 bude odhalena tento příští červen. Poté bude v září nabídnut všem spolu s novými iPhone.

(Zdroj: makrumory)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Kodi 18.6 IPA APK ke stažení pro iOS 13 / iPados 13, Android vydán

Spusťte několik 2 čísel účtů WhatsApp na 1 iPhone nejlepším způsobem, tady je jak

Stahování: iOS 13.4 Beta 4 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná společně s iPados 13.4

Jailbreak iPhone 11 Pro Max s UNC0ver 4.0.0 na iOS 13.3 Nyní

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 13.3.1 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.3.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3.1 vydané pro kompatibilní zařízení

Downgrade iOS 13.3.1 na iOS 13.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky