5 Tech nabídek pod 50 $ [2016 Holiday Gift Guide]

, který řekl, že nákupní technologie pro sebe nebo blízké musí být drahá a rozbít banku? S našimi technologickými obchody vám poskytujeme okamžitý přístup k řadě fantastických produktů, které se na ně vztahují těžké slevy. Tentokrát vám ukážeme přesně to, co můžete získat za méně než 50 $.

Dnešní dohody začíná jen zřídka diskontovaná druhá generace Amazon Echo Dot, která přináší sílu Alexy do hokejového puku.

K dispozici je také videohra Grand Theft Car 5 pro nabídku PlayStation 4 a Xbox One, a pokud chcete do svého života přidat nějaký zvuk Bluetooth, podívejte se na možnost bezdrátových sluchátek Over Ear od MPOW za směšně nízkou cenu. Chcete proměnit své kabelové reproduktory na bezdrátové reproduktory Bluetooth? K tomu je adaptér Logitech! V neposlední řadě je masivní přenosná nabíječka / napájecí banka o rozloze 16 000 mAh za zvýhodněnou cenu.

Jako vždy, zde uvedené obchody jsou zaznamenané horké a časově citlivé, takže pokud máte v seznamu produkt, na který máte své srdce, nečekejte a nejeneste rychle, protože je zásoba omezená. Tak na co čekáš? potěšení z úspor!

MPOW Over Ear Bluetooth bezdrátová sluchátka (19 $ s propagačním kódem, obvykle 31,99 $)

Tato možnost MPOW Over Ear Sluchátka je ve skutečnosti velmi atraktivní náhlavní souprava s velkou kvalitou zvuku prostřednictvím zvuku s vysokou věrností a díky své 8 hodiny baterie poskytuje velmi dlouhý hrací čas.

Popadněte jej pomocí následujícího propagačního kódu při pokladně a získejte jej za sníženou cenu pouhých 19 $: SDURQZ2O.

KOUPIT: MPOW Over Ear Bluetooth Sluchátka od Amazonu: 19 $ | Původní cena: 32 $

Aukey 16 000 mAh Power Bank Baterie s rychlým nabíjením 3.0 (25 $ s propagačním kódem, obvykle 43,74 $)

S touto přenosnou baterií napájecí banky s vestavěnou Qualcomm rychlou distribucí energie už nikdy nemusíte uvíznout bez poplatku ve svém smartphonu nebo tabletu. Tento malý svazek energie je kompatibilní se všemi zařízeními napájením USB, takže je neuvěřitelně univerzální.

Popadněte jej pomocí následujícího propagačního kódu při pokladně a získejte jej za sníženou cenu pouhých 25 $: SZE48NGT.

Koupit: Aukey 16 000 mAh Power Bank Baterie s rychlým nabíjením 3.0 od Amazonu: 25,00 $ | Původní cena: 44 $

Grand Theft Car 5 pro PlayStation 4 & Xbox One (29,99 $, obvykle 59,99 $)

To určitě musí jít dolů jako jedna z nejlepších her, jaké kdy si pro konzoli realizovaly. Jistě, můžete nebo nemusí být v tomto konkrétním žánru videoher, ale to neznamená, že nemůžete potěšit ve velkém a rozsáhlém prostředí, ve kterém se ocitnete, a také ve všech bláznivých misích, které udržují Herní zábava a vzrušující.

Koupit: Grand Theft Car 5 pro PlayStation 4 & Xbox One od Amazonu: 29,99 $ | Původní cena: 60 $

Echo Dot 2. generace (39,99 $, obvykle 49,99 $)

Amazon si dělá trochu jméno pro sebe v hardwarovém prostoru, což je částečně díky fantastické soupravě, jako je Echo, a samozřejmě menší Echo Dot, v současné době ve své druhé generaci. Tento malý velkolepý hokejový puk může distribuovat zvuk prostřednictvím Spotify, připojit se k existujícím reproduktorům nebo si dokonce koupit s sebou, pokud uvidíte za vhodné.

Koupit: Echo Dot 2. generace od Amazonu: 39,99 $ | Původní cena: 50 $

Zvukový adaptér Logitech Bluetooth pro otáčení kabelových reproduktorů bezdrátových (19,98 $, obvykle 26,99 $)

Pokud je váš dům připraven špičkovými kabelovými reproduktory, ale ty, které byly zavedeny před digitální revolucí, možná budete muset tento adaptér přivést do svého života. Pomocí jej můžete okamžitě proměnit všechny stávající kabelové reproduktory na bezdrátové reproduktory Bluetooth, abyste na ně mohli snadno házet hudbu z mobilních zařízení.

KOUPIT: Logitech Bluetooth zvukový adaptér z Amazonu: 19,98 $ | Původní cena: 27 $

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vizitka AVR Board Aktualizováno

Evil Mad Scientist Laboratories aktualizovala svou servisní kartu AVR Beakout desky do verzi 1.1. Domníváme se, že úpravy budou s největší pravděpodobností ještě mnohem populárnější. Desky jsou vytvářeny pro domácnost

Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas

Instalace Glados ve stropě vašeho domova

Nastavte toto svítidlo ve vaší ložnici, stejně jako můžete políbit vaše noci klidného spánku sbohem. Fanoušci portální hry franchise to uznou jako menší verzi megalomaniacal umělého inteligence z hry. Tento