5 nejlepších OnePlus 7 Pro COBRED ROM

OnePlus 7 Pro je venku jen několik měsíců, ale pro zařízení již existuje spousta ROM na míru. To není neobvyklé za předpokladu, že popularita gadgetu kvůli různým faktorům. Již jsme zveřejnili průvodce, jak odemknout Bootloader OnePlus 7 Pro a nastavit TWRP. Odemčený bootloader bude zapotřebí v nákupu, aby se kromě TWRP obnovy nastavilo na zakázku. Právě zde je několik z nejlepších OnePlus 7 Pro na zakázku, které si můžete prohlédnout.

OnePlus 7 Pro je úžasný smartphone, který obsahuje řadu nových výhod. Před několika dny jsem sestavil několik nových funkcí na OnePlus 7 Pro. Zkontrolujte je také.

Renovace Ice ROM pro OnePlus 7 Pro

Renovace ICE je ROM založený na založeném na založeném na kyslíku OS, ale je distribuován jako jednoduchý nastavení modulu Magisk. Díky tomu je instalace a odstranění hračkou ve srovnání se standardní technikou blikání plné ROM z TWRP. Rovněž je mnohem snazší distribuovat s ohledem na to, že nemusíte zahrnout všechny části Oxygen OS, které již máte v telefonu, snižuje obecnou velikost ROM.

Je to skvělá volba pro fanoušky Oxygen OS, kteří by se raději drželi skladového firmwaru, ale má několik mnohem více na míru vyrobených ROM. Diskutovali jsme o všech funkcích, které ROM přidává k Oxygen OS a také přesně, jak je nastavit v samostatném port. Od nynějška je renovace Ice jedním z nejlepších OnePlus 7 Pro Roms. Prohlédněte si naše hloubkové renovace hodnocení ICE a tutoriál.

Romaur

Romaur je ještě jednou založenou na založenou ROM založeným na kyslíku OS, ale jedná se o standardní rom bez magisku. To naznačuje, že si jej budete muset stáhnout v celém celistvu, vymazat data a také blikat z TWRP Healing jako jakýkoli typ jiného ROM. Je to stále skvělá volba pro ty, kteří se chtějí držet kyslíku OS. ROM se může pochlubit obecně mnohem lepším výkonem než akcie OnePlus 7 Pro Rom. Slibuje rychlejší posouvání, rychlejší přepínání aplikací, rychlejší vačka zavádí rychlost, výjimečnou výdrž baterie a obecně vylepšený dotyk i rychlost.

Akciová vačka byla rovněž upravena tak, aby se zvýšila kvalita vačky. Existují i ​​několik vylepšení build.prop i optimalizace guvernéra CPU. Všechny normální věci, které očekáváte od rom založené na rom založené na ROM.

Romaur Rom

OS linie (neoficiální)

Cílem OS lineage je být co nejvíce skladba Android, ale také přidává několik funkcí, které někteří jednotlivci mohou ocenit. Nejsem fanoušek osobně, protože i samotný Oxygen OS je mnohem více nabitý funkcemi linie. Je to ROM na zakázku pro mnoho uživatelů. Je to základní, jednoduché a nic nekomplikuje. V případě potřeby nahrazuje aplikace Android Android, včetně aplikací, jako je Audio Eq, kalendář, rekordér obrazovky a prohlížeč želé.

Nenechte si ujít: Jak přesně využít režim Zen na zařízeních OnePlus

Rovněž existuje několik dalších funkcí oproti koláčům Android Stock, jako je temný režim v celém systému, Livedisplay, stejně jako stráž ochrany osobních údajů Lineageos. Na rozdíl od jiných ROM, kteří nejprve upřednostňují, je OS linie o stabilitě. To znamená, že toto je prozatím neoficiální verze, takže můžete očekávat, že nebude tak velká jako oficiální sestavení.

Stále existují některé chyby týkající se skeneru otisků prstů, které vyžadují nějaké vyžehlevání. ROM má také nějaké problémy s vačkou, zejména s hlavním senzorem 48MP.

Lineageos rom

Havoc OS (beta) pro OnePlus 7 Pro

Havoc OS byl můj preferovaný rom vzhledem k tomu, že jsem ho začal využívat na OnePlus 6 a také je to moje preferovaná na OnePlus 7 Pro. Absolutně trpí mnohem více problémy s každou aktualizací, než něco jako lineage OS. ROM je však plná funkcí personalizace. Téměř cokoli z lišty podmínky můžete upravit na navigační lištu, stejně jako hardwarová tlačítka.

Mnoho Romů to však umožňuje. Zdálo se, že OS pro Havoc je to, že jeho pixel ovlivnil ROM, takže také obsahuje všechny funkce Google Pixel, jako je vždy na displeji. Je to jako mít zážitek z pixelů, ale se všemi funkcemi ROM na míru. ROM na zakázku OnePlus 7 Pro je však stále v beta beta. Wifi volání zatím nefunguje, zatímco GPS i NFC nefungují na některých modelech.

Havoc OS ROM

Aosip rom

AOSIP znamená práci s otevřeným zdrojovým kódem Android a také je založen na open source Android Open Source Job (AOSP), v situaci to jméno to jasně nenaznačovalo. Tento ROM na míru pro OnePlus 7 Pro se zaměřuje na prospěšné funkce, přizpůsobitelnost a stabilitu. Zahrnuje spoustu přizpůsobitelných funkcí, ale ne spíše jako hodně jako osy. Normálně je však mnohem stabilnější.

ROM je stabilní a v současné době nemá žádné pochopení problémů, ale konec konců se jedná o ROM na míru. Stále existuje možnost, že můžete narazit na problém, který ještě není knonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče