Opravte oznámení iOS 10 / Informuje vydání zvuku pro WhatsApp a další aplikace, zde je způsob, jak

Opravit oznámení iOS 10 / Informace o zvukovém problému pro WhatsApp a další aplikace na iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Pravděpodobně je spravedlivé navrhnout, že některé z nejpoužívanějších aplikací na platformě Apple iOS jsou aplikace, které usnadňují textovou a mediální komunikaci mezi uživateli. Ať už je to něco jako aplikace nativních zpráv Apple nebo dokonce možnosti třetích stran, jako je WhatsApp nebo Facebook Messenger, je komunikace velmi důležitá s miliardami zpráv zasílaných každý rok na těchto platformách. To je vše v pořádku a dobré, ale zdá se, že iOS 10 představil menší, ale velmi odrazující chybu, která zabraňuje aplikacím v přehrávání vlastních varovných zvuků pro příchozí oznámení a vždy se vrací zpět do výchozího zvuku Tri-Tone System.

Problém dosud způsobil docela dost frustrace pro některé uživatele, kteří rychle obviňovali aplikace jako WhatsApp a Facebook Messenger. Na základě zpětné vazby od těchto vývojářů by se však zdálo, že za tento problém odpovídá iOS 10. Zařízení poháněná iOS 10 bude muset projít procesem tvrdého rebootu jako dočasného řešení, aby se problém vyřešil.

Vzhledem k tomu, že Apple již testuje iOS 10.1, je pravděpodobné, že pro tento problém je již v práci. Přesto je odrazující, že se musí spoléhat na Apple, aby opravil něco tak malého jako součást většího vydání firmwaru.

Pokud máte to štěstí, že se stanete vlastníkem iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus, způsob, jak se zařízení těžko rebootování zařízení trochu změnilo, se trochu změnila kvůli skutečnosti, že Apple změnil návrh tlačítka domů na zařízení. Zde můžete sledovat náš průvodce, jak tvrdě reboot nový řada iPhone 7: Hard Reboot / Restartujte iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus, takto.

Alternativně, pokud vlastníte dřívější modelové zařízení, například iPhone 6s nebo iPhone 5, budete mnohem více, než je pravděpodobné, že se už obeznámím s vyzkoušenými a kontrolovanými pevnými rebootovými procesy, který je zaveden již mnoho let Nyní. Pokud ne, a nikdy jste nikdy nemuseli tvrdě reboot zařízení, pak jste vás pokryli průvodcem při restartování staršího hardwaru zde: Jak tvrdě restartovat / restartovat svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Možná byste se také chtěli podívat:

Zakázat iOS 10 Stisknutím domů odemkněte / otevřete na obrazovce zámku, tady je, jak

100+ iOS 10 skrytých / tajných funkcí pro iPhone a iPad [seznam]

Útěk z vězení iOS 10 / 10.0.2 / 10.0.1 pro iPhone, iPad, iPod touch [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.1, 10.0.2 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6s, 6, plus, SE, 5S, 5C, 5, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tuning vidlice hodiny, s diskrétní logikou

[Willem Koopman aka SecretBatCave] se podíval na mistrovské hodiny, které má ve své sbírce, který byl spíše hlučným zařízením, ale přál si využít odpovídající solenoidový otrokový systém musel zaručit. Willem

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně

Zdroj jádra vydán před „celosvětovým spuštěním gadgetů“, dodržování GPL?

Jako Sony Mobile, čas i opět, prokázala svou konzistentní podporu pro komunitu Underground-Developers Community, mnoho bylo skeptické, jak dlouho to bude udržovat stejně. Zatímco OEM po celém světě postupují při