Zde je návod, jak přistupovat k aplikaci pro iPhone SMS z webového prohlížeče Desktop přes Wi-Fi pro odesílání textových zpráv [video]

Sedíte u počítače po mnoho hodin rovně? Přáli jste si někdy, že byste mohli posílat zprávy SMS, aniž byste vytáhli svůj iPhone? Nyní můžete s wifismy, spíše géniovým vylepšením útěku z vězení, které vám umožní přístup k aplikaci SMS vašeho iPhone prostřednictvím vašeho prohlížeče, žádný klientský software není potřeba!

Toto vylepšení útěku z vězení vyžaduje, aby váš iPhone byl na stejném připojení Wi-Fi jako váš počítač. Po instalaci vylepšení musíte zjistit IP adresu iPhonu v síti směrem k nastavení> Wi-Fi a kliknutím na modrou šipku vedle názvu sítě. Napište text do pole IP adresy nebo si jej nějak zapamatujte, poté, pokud máte pocit, že se vám to líbí. Mějte na paměti, že pokud má váš iPhone dynamickou IP adresu uvnitř vaší sítě (pokud nevíte, o čem mluvím, pak to pravděpodobně má), budete muset udělat tento krok často s ohledem na to, že adresa vašeho telefonu je adresa vašeho telefonu Pravděpodobně se bude měnit pravidelně: Neobtěžujte se, pokud pro vás magicky nepřestanou fungovat kroky.

Od této chvíle můžete telefon odložit stranou a také jej nechat připojený ke stejné síti Wi-Fi. Z počítače nasměrujte prohlížeč (nejlépe založený na WebKit, jako je Safari nebo Chrome), kde musí být 192.168.2.2 nahrazeno IP adresou vašeho telefonu a ujistěte se, že jste zmínili číslo portu (: 8080). Pokud bylo vylepšení správně nainstalováno, je pravděpodobné, že v prohlížeči uvidíte rozhraní SMS iPhone, pouze se zmenšeno pouze. Odtud můžete získat přístup ke svým kontaktům a posílat jim zprávy, jako byste měli na svém iPhone. Pokud si přejete okořenit texty, existuje dokonce podpora emotikonu.

Trvale přístupná aplikace SMS může vyvolat určité obavy z bezpečnosti, vzhledem k tomu, že každý špatně míněný jednotlivec ve stejné síti Wi-Fi, jak budete mít přístup k telefonu a odeslat jako spoustu textů a chtějí si pomocí vašeho čísla (a plánujte si naplánovat ). Naštěstí Wifisms zahrnuje vestavěný přepínač pro SBSSettings nebo Bossprefy, které umožňují ruční vypnutí služby, kdykoli se nepoužívá. Jste velmi povzbuzováni, abyste Wifisms vypnuli, kdykoli ji neplánujete používat po delší dobu: je lepší být v bezpečí než líto! Podívejte se na video vložené níže podle IDOWNLOADBLOGu představení wifismů v akci:

Můžete sledovat náš průvodce krok za krokem zveřejněným zde k útěku z vězení, váš iPhone, iPad nebo iPod Touch na iOS 4.3.5 pomocí Redsn0W (nebo PwnageTool), nebo na iOS 4.3.3 pomocí Redsn0W, PWNagetool, SN0Wbreeze & Jailbreakme (ta poslední bytost nejlehčí).

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Chrome Beta pro Android aktualizováno na ver. 25.0.1364.33 – Přináší spoustu oprav chyb

, když společnost Google oznámila verzi Android svého populárního webového prohlížeče na počítači, byli jsme si jisti, že si zachová jednoduchost, rychlost a funkce na našich telefonech Android. Aplikace zůstala

Budování příkopu pro váš hackerspace; Alligátoři, pirany nejsou zahrnuty

Musí být něco, co bude podvádět dodávku vody na Louisville hackerspace lvl1. Budu stavět freaking příkop před jejich budovou, zdánlivě udržet černý rytíř stejně jako zombie na zálivu. Po kopání