Zde je návod, jak přistupovat k aplikaci pro iPhone SMS z webového prohlížeče Desktop přes Wi-Fi pro odesílání textových zpráv [video]

Sedíte u počítače po mnoho hodin rovně? Přáli jste si někdy, že byste mohli posílat zprávy SMS, aniž byste vytáhli svůj iPhone? Nyní můžete s wifismy, spíše géniovým vylepšením útěku z vězení, které vám umožní přístup k aplikaci SMS vašeho iPhone prostřednictvím vašeho prohlížeče, žádný klientský software není potřeba!

Toto vylepšení útěku z vězení vyžaduje, aby váš iPhone byl na stejném připojení Wi-Fi jako váš počítač. Po instalaci vylepšení musíte zjistit IP adresu iPhonu v síti směrem k nastavení> Wi-Fi a kliknutím na modrou šipku vedle názvu sítě. Napište text do pole IP adresy nebo si jej nějak zapamatujte, poté, pokud máte pocit, že se vám to líbí. Mějte na paměti, že pokud má váš iPhone dynamickou IP adresu uvnitř vaší sítě (pokud nevíte, o čem mluvím, pak to pravděpodobně má), budete muset udělat tento krok často s ohledem na to, že adresa vašeho telefonu je adresa vašeho telefonu Pravděpodobně se bude měnit pravidelně: Neobtěžujte se, pokud pro vás magicky nepřestanou fungovat kroky.

Od této chvíle můžete telefon odložit stranou a také jej nechat připojený ke stejné síti Wi-Fi. Z počítače nasměrujte prohlížeč (nejlépe založený na WebKit, jako je Safari nebo Chrome), kde musí být 192.168.2.2 nahrazeno IP adresou vašeho telefonu a ujistěte se, že jste zmínili číslo portu (: 8080). Pokud bylo vylepšení správně nainstalováno, je pravděpodobné, že v prohlížeči uvidíte rozhraní SMS iPhone, pouze se zmenšeno pouze. Odtud můžete získat přístup ke svým kontaktům a posílat jim zprávy, jako byste měli na svém iPhone. Pokud si přejete okořenit texty, existuje dokonce podpora emotikonu.

Trvale přístupná aplikace SMS může vyvolat určité obavy z bezpečnosti, vzhledem k tomu, že každý špatně míněný jednotlivec ve stejné síti Wi-Fi, jak budete mít přístup k telefonu a odeslat jako spoustu textů a chtějí si pomocí vašeho čísla (a plánujte si naplánovat ). Naštěstí Wifisms zahrnuje vestavěný přepínač pro SBSSettings nebo Bossprefy, které umožňují ruční vypnutí služby, kdykoli se nepoužívá. Jste velmi povzbuzováni, abyste Wifisms vypnuli, kdykoli ji neplánujete používat po delší dobu: je lepší být v bezpečí než líto! Podívejte se na video vložené níže podle IDOWNLOADBLOGu představení wifismů v akci:

Můžete sledovat náš průvodce krok za krokem zveřejněným zde k útěku z vězení, váš iPhone, iPad nebo iPod Touch na iOS 4.3.5 pomocí Redsn0W (nebo PwnageTool), nebo na iOS 4.3.3 pomocí Redsn0W, PWNagetool, SN0Wbreeze & Jailbreakme (ta poslední bytost nejlehčí).

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

IOS 8.3 Beta 1 Download vydané pro iPhone a iPad

wow! Toto je právě v. Apple právě vydal iOS 8.3 Beta 1 ke stažení pro iPhone, iPad a iPod Touch. iOS 8.2 také zůstává v beta režimu, z nichž Beta

Apple se omlouvá za „nepřesné“ prohlášení na svém britském webu společnosti Samsung, zveřejňuje vhodný dopis

Saga „Apple Products“ dosáhla poslední myšlenky minulý týden, kdy se ovocné podnikání omluvilo a dnes, a také, a také, Web společnosti Apple UK nyní objasnil původní problém spolu s reklamami