3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k rozptýlení. Jedna služba nebo technika, která prokazuje, že pracuje po celou dobu, je přestávky během práce. Přestávky je nezbytné, protože, no tak, práce po celou dobu je hrozný nápad. Můžete pracovat pouze tak dlouho předtím, než zasáhnete svůj bod zlomu, nemůžete udělat nic bez ohledu na to, jak moc se snažíte soustředit.

Technika Pomodoro je technika řízení času, která vám pomůže při efektivní práci. To vám to připomíná, abyste si udělali přestávky. Funguje to něco takového – pracovat po stanovenou dobu, během kterého jste si jisti, že budete moci dát 100% a poté si udělejte přestávku na několik minut. Tradičně byste měli pracovat po dobu 25 minut a pak si přestávku 5 minut. Jakmile přestávka skončí, vraťte se znovu do práce na dalších 25 minut. Po dokončení čtyř po sobě jdoucích cyklů udělejte delší přestávku.

Pokud jste na úkol, zkuste tyto úžasné aplikace, které vám pomohou efektivně sledovat techniku ​​Pomodoro.

Zřeknutí se odpovědnosti: Protože existuje mnohem více než sto aplikací, které provádějí přesně stejnou funkci, nezahrnuji ty aplikace, které jsou již dobře známy. Zmiňuji pouze ty aplikace, které jsou poněkud nové a mají dobré hodnocení a recenze.

OVO časovač

Za prvé, OVO není nový, ale musím to jen zmínit kvůli jeho jednoduchosti. V zásadě potřebujete pouze aplikaci časovače, která vám připomene, abyste si po stanovené době přestávali přestávky. OVO časovač je pravděpodobně nejlepší a mnoho snadno použitelný časovač pro Android. Chcete -li začít používat OVO, stačí se dotknout obrazovky a začněte otočit prst ve směru hodinových ručiček. Uvidíte čas, kdy jej nastavujete ve středu. Časovač může být nastaven až 60 minut. Jakmile nastavíte požadovaný čas, sundejte prst a OVO začne počítat.

Je to jedna z těch vzácných aplikací, které se nesnaží napěchovat spoustu funkcí na jednom místě. Místo toho omezuje aplikaci na požadované funkce. Dělá to pouze jednu práci a vyniká na to.

[GooglePlay url = ””/]
Časovač produktivity zaměření mozku

Časovač produktivity mozku Focus je aplikace pro správu času, která sleduje techniku ​​Pomodoro při nákupu, která vám pomůže produkovat vaši práci produktivně a efektivně. Můžete nastavit období, dokud byste chtěli pracovat a poté si dát pauzu. Udržuje stopu veškeré vaší práce a přestávky a ukazuje jejich statistiky pomocí grafů a čísel. Rovněž vám umožní vytvořit štítky pro různé činnosti a přiřadit každou aktivitu jinou sadu času. Má také čistě černé téma pro obrazovky AMOLED.

Je to jeden z nejjednodušších a snadno použitelných aplikací Pomodoro, kterou najdete v obchodě Google Play. Pokračujte a zkuste to, pokud chcete efektivní aplikaci pro správu času.

[GooglePlay url = ””/]
ClearFocus: časovač produktivity

ClearFocus je další časovač produktivity, který sleduje aplikaci Pomodoro a tvrdí, že vás učiní produktivním. Je to podobné výše uvedené aplikaci mnoha způsoby. Má minimální a příjemný design. Pracovní a přestávky jsou přizpůsobitelné.

Jednou z funkcí, která se mi hodně líbí, je její schopnost blokovat rušivé aplikace. Při nákupu, který to bude fungovat, byste měli nainstalovat jinou aplikaci od stejného vývojáře s názvem Clearlock. Jakmile je nainstalován, můžete si vybrat, které aplikace je třeba zablokovat a jak dlouho, a je dobré jít.

Zatímco aplikace je zdarma, poskytuje reklamy. Při nákupu k odstranění reklam a odemknutí některých dalších funkcí, jako je tlačítko pauzy a widget, budete muset utratit nějaké peníze.

[GooglePlay url = ””/]
To je pro tento seznam. Existuje ještě jedna úžasnější aplikace, kterou byste měli vyzkoušet. Říká se tomu 5217. Do seznamu jsem to nepřidal, protože jsem chtěl přidat pouze zcela bezplatné aplikace a to je placená.

Používáte techniku ​​Pomodoro? Považujete to za užitečné? Řekněte nám v komentářích níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nové vykořisťování PS4 5.0x by mohlo útočníkům umožnit přístup k konzole v režimu REST

PS4 Sony je cílem hackerů již několik let, a zatímco někteří z nich pracují na otevření hardwaru, nebo Útěk z vězení, ostatní se k nim snaží získat přístup z mnohem

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …

Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly