3 Tipy pro Android Lollipop, který by každý jednotlivce Android měl rozumět

od zavedení operačního systému Android v roce 2008, má extrémně značná vylepšení i aktualizace. S novou verzí OS získáváme nové funkce, nové triky, více věcí, které usnadňují provoz i užitečné. Právě zde jsou 3 extrémně jednoduché a užitečné tipy pro Android Lollipop, o kterých se domnívám, že by měl každý jedinec Android vědět.

1. Technika přejetí v kalkulačce

Kalkulačka je nabízena v každém telefonu Android a je užitečná pro téměř všechny. Aktualizace Lollipopu přinesla v aplikaci některé nové úpravy. Může rychle fungovat jednoduché, ale velké sčítání, odčítání, násobení a dělení, které pro vás může trvat dlouho. Pochopili jste však, že má také možnost objevit druhou odmocninu, hřích, cos, opálení, log a několik dalších souvisejících věcí?

Všechny tyto volby jsou přístupné provedením akce přejetím zpravo od existujících funkcí. Abychom byli přesnější, přejeďte z zelené barevné tyče na pravém okraji obrazovky.

Další jednoduchou technikou kalkulačky je dlouhé stisknutí tlačítka „Del“ pro odstranění všech čísel najednou. Vyzkoušejte tento tip Android Lollipop, abyste mnohem lépe využili kalkulačky na zařízeních Android.

2. Oprava problému „kamera selhala“

Nikdy jsem se s tím nezabýval, ale mezi ostatními uživateli Androidu je to docela běžný problém. Aplikace fotoaparátu se někdy neotevře a na obrazovce se objeví vyskakovací okno určující „fotoaparát selhal“. Zde je přesně to, jak to opravit.

Otevřete aplikaci nastavení telefonu

Přejděte na „Apps Manager“ nebo „Apps“

Hledejte „kameru“ a otevřete ji

Klepněte na „Clear Cache“. To by mělo problém opravit

Pokud však problém ještě není vyřešen, zkuste vymazat data aplikace.

Toto je opět extrémně užitečná špička Android Lollipop. Zkus to nyní!

3. Opravte žádný problém s audio v Motorola Moto 3. generace

Dobře, to se mě stalo před několika dny. Cokoli fungovalo dobře, stejně jako všechno neočekávané, v mém telefonu nebyl zvuk. Když přijde telefonní hovor, nebude to znít, nebude to vydávat hluk, když přijde oznámení, žádný zvuk není hry, žádný zvuk v hudbě nebo videích. Cokoli však fungovalo dobře, pokud využívám sluchátka; Cokoli bylo slyšitelné.

Když jsem to hledal na webu Nechte to opravit.

Ale to není problém, jak jej můžete opravit sami, aniž byste jej poskytli v opravě. Pokud vlastníte Moto G3 a také se s tímto problémem zabýváte, zde je přesně to, jak jej opravit.

Vypněte telefon

Stiskněte a také podržte tlačítko hlasitosti a tlačítko napájení současně na několik sekund a poté vydejte tlačítka

Nyní na obrazovce uvidíte různé informace o vašem zařízení

Pomocí tlačítek hlasitosti přejděte na „Obnovení“

Stisknutím tlačítka napájení vyberte jej

Nyní uvidíte Android s otevřeným prsem na obrazovce

Nyní stiskněte a podržte tlačítko napájení na několik sekund a poté stiskněte tlačítko Volume Up

Nyní jste v režimu léčení

Navigace pomocí tlačítek hlasitosti nahoru, dokud neobjevíte „Vymazat mezipaměť“ nebo „Otřete oddíl mezipaměti“

Stisknutím tlačítka napájení vyberte jej

Po odstranění mezipaměti se váš telefon restartuje

Problém by měl být nyní vyřešen

S nadějí, že vám pomůže 3 uvedené tipy Android Lollipop, tento článek ukončím zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Reverzní inženýrské sériové porty

Můžete prostit sériový port v pic výše? Můžete s největší pravděpodobností vidět potenciální podložky, nicméně, jak přesně zjistíte, na které odkazujete? [Craig] na Devttys0 Dali dohromady vynikající tutoriál přesně, jak

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že