LG G3 CAM MOD přináší vylepšený obrázek a také vysoce kvalitní video

LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a také byl úspěšný při chytání elegantních milovníků smartphonů. Gadget obsahuje oslnivou obrazovku QHD, dobře zabalené specifikace, nové zploštělé a rychlejší individuální rozhraní s mnoha novými funkcemi. Gadget sportuje zadní senzor 13MP, aby zachytil prémiové fotografie. Jedna věc z nás však je zvědavá na kontrolu, je výkon senzoru laserového zaostření, který zastupuje vzdálenost mezi vačkou gadgetu a subjektem pouze v 0,276 ms. Dokonce i přední kamera G3 zachycuje fantastické selfies.

LG G3 CAM může zachytit fotografie 1080p při 30 snímcích za sekundy a může nahrávat videa při rozlišení 4 kB při 30 MB za sekundu. To jen naznačuje, že fotografie i videa natočená kamerou tohoto telefonu jsou docela dobré. Pokud však vlastníte LG G3 a chcete získat mnohem lepší výsledky s kamerou, Hendrickson’s CAM MOD pro gadget je přesně to, co potřebujete.

Po blikání modu LG G3 CAM v telefonu můžete provést značné vylepšení na fotografii a video výstup vašeho zařízení. Aktuální verze Mod LG G3 CAM mění výchozí fotografie 1080p 3OFPS na 1080p 60fps. Navíc nastavuje vysoce kvalitní kompresi JPEG na 100. Pokud jde o zaznamenaná videa, výchozí 4K @ 30Mbps s 40Mbps.

Ukázkové video při 40 Mbps:

Předpoklady:

Rootované LG G3. Pokud jste dosud nezakořenili svůj LG G3, dodržujte náš tutoriál zakořenění.

Stáhnout soubor MOD CAM: G3_CAMERA_MOD_V2.ZIP

Správce kořenových dat nainstalovaný na vašem zařízení. Doporučujeme prohlížeč kořenů: [googlePlay url = ””]

Po instalaci aplikace také nastavte aplikaci Busybox na vašem zařízení: [GooglePlay url = ””], otevřete ji a vyberte možnost Nastavit.

Nainstalujte LG G3 CAM MOD

Mod LG G3 CAM nepotřebuje zotavení na míru. Vše, co vyžadujete, je přístup root zisk a také průzkumník kořenových dat, který získá přístup k systémovým souborům. Nyní jsou kroky:

UNZIP G3_CAMERA_MOD_V2.ZIP a Otevřete extrahovanou složku.

Zkopírujte data media_profiles.xml do telefonu.

Nyní otevřete aplikaci pro prohlížeč kořenů a přejděte do souboru media_profiles.xml.

Klepněte a přidržte tato data a také vyberte možnost Kopírovat.

Nyní přejděte do složky System/ETC a klepněte na tlačítko Paste.

Uvidíte okno s dotazem, zda chcete přepsat existující soubor. Vyberte ano.

Nyní objevte soubor media_profiles.xml, klepněte a také jej podržte a vyberte možnost Oprávnění.

Nastavte datová oprávnění pro tato data na RW-R-R– (0644), jak je uvedeno výše.

Když jste vyrobeni s péčí o oprávnění, ukončete prohlížeč kořenů a restartujte svůj LG G3. Počkejte, až se gadget zavede a poté představte aplikaci CAM. Nevěřím, že vám vyžaduje, aby vám bylo řečeno, co dělat dál. Užívat si!

Přečtěte si dále
25 nápady WhatsApp a techniky – Využijte WhatsApp jako profesionál

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

3 Tipy pro Android Lollipop, který by každý jednotlivce Android měl rozumět

od zavedení operačního systému Android v roce 2008, má extrémně značná vylepšení i aktualizace. S novou verzí OS získáváme nové funkce, nové triky, více věcí, které usnadňují provoz i užitečné.

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky