LG G3 CAM MOD přináší vylepšený obrázek a také vysoce kvalitní video

LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a také byl úspěšný při chytání elegantních milovníků smartphonů. Gadget obsahuje oslnivou obrazovku QHD, dobře zabalené specifikace, nové zploštělé a rychlejší individuální rozhraní s mnoha novými funkcemi. Gadget sportuje zadní senzor 13MP, aby zachytil prémiové fotografie. Jedna věc z nás však je zvědavá na kontrolu, je výkon senzoru laserového zaostření, který zastupuje vzdálenost mezi vačkou gadgetu a subjektem pouze v 0,276 ms. Dokonce i přední kamera G3 zachycuje fantastické selfies.

LG G3 CAM může zachytit fotografie 1080p při 30 snímcích za sekundy a může nahrávat videa při rozlišení 4 kB při 30 MB za sekundu. To jen naznačuje, že fotografie i videa natočená kamerou tohoto telefonu jsou docela dobré. Pokud však vlastníte LG G3 a chcete získat mnohem lepší výsledky s kamerou, Hendrickson’s CAM MOD pro gadget je přesně to, co potřebujete.

Po blikání modu LG G3 CAM v telefonu můžete provést značné vylepšení na fotografii a video výstup vašeho zařízení. Aktuální verze Mod LG G3 CAM mění výchozí fotografie 1080p 3OFPS na 1080p 60fps. Navíc nastavuje vysoce kvalitní kompresi JPEG na 100. Pokud jde o zaznamenaná videa, výchozí 4K @ 30Mbps s 40Mbps.

Ukázkové video při 40 Mbps:

Předpoklady:

Rootované LG G3. Pokud jste dosud nezakořenili svůj LG G3, dodržujte náš tutoriál zakořenění.

Stáhnout soubor MOD CAM: G3_CAMERA_MOD_V2.ZIP

Správce kořenových dat nainstalovaný na vašem zařízení. Doporučujeme prohlížeč kořenů: [googlePlay url = ””]

Po instalaci aplikace také nastavte aplikaci Busybox na vašem zařízení: [GooglePlay url = ””], otevřete ji a vyberte možnost Nastavit.

Nainstalujte LG G3 CAM MOD

Mod LG G3 CAM nepotřebuje zotavení na míru. Vše, co vyžadujete, je přístup root zisk a také průzkumník kořenových dat, který získá přístup k systémovým souborům. Nyní jsou kroky:

UNZIP G3_CAMERA_MOD_V2.ZIP a Otevřete extrahovanou složku.

Zkopírujte data media_profiles.xml do telefonu.

Nyní otevřete aplikaci pro prohlížeč kořenů a přejděte do souboru media_profiles.xml.

Klepněte a přidržte tato data a také vyberte možnost Kopírovat.

Nyní přejděte do složky System/ETC a klepněte na tlačítko Paste.

Uvidíte okno s dotazem, zda chcete přepsat existující soubor. Vyberte ano.

Nyní objevte soubor media_profiles.xml, klepněte a také jej podržte a vyberte možnost Oprávnění.

Nastavte datová oprávnění pro tato data na RW-R-R– (0644), jak je uvedeno výše.

Když jste vyrobeni s péčí o oprávnění, ukončete prohlížeč kořenů a restartujte svůj LG G3. Počkejte, až se gadget zavede a poté představte aplikaci CAM. Nevěřím, že vám vyžaduje, aby vám bylo řečeno, co dělat dál. Užívat si!

Přečtěte si dále
25 nápady WhatsApp a techniky – Využijte WhatsApp jako profesionál

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …

Apple oznamuje nové 27 ”IMAC, Mac Mini, MacBook a Magic Mouse

Apple Store byl chvíli zpět, protože se připravoval na představení nové produktové řady Mac, právě včas na prázdninové sezónu 2009. Všichni netrpělivě čekali a správně tak, aby zjistili, co Apple

Přizpůsobte si vždy na jasu obrazovky na Pixel 2 bez root

Google představil nejnovější sestavu smartphonu před několika lety, která byla pojmenována jako řada Google Pixel. Pokud jde o sestavu chytrých telefonů Pixel, je to nástupce sestavy Google Nexus. Pochopili jsme,