Amazon Prime Day 2018, který začíná od 16. července, zde jsou podrobnosti

Získejte tyto karty kreditních zpráv připravené lidi, protože Amazon dnes oznámil, že jeho každoroční hlavní den 2018 se bude konat 16. července.

Letošní Prime Day se připraví na běh od 12:00 do půlnoci, bude běžet celých 36 hodin – o 6 hodin déle než stejná událost v loňském roce. Během této doby budou zákazníci moci využít různých obchodů napříč Amazonským statkem v USA, U.K., Španělsku, Mexiku, Japonsku, Indii, Itálii, Německu, Číně, Kanadě, Belgii, Austrálii, Singapuru, The Nizozemsko a Lucembursko.

Amazon Worldwide Consumer CEO, Jeff Wikle, také potvrdil, že Whole Foods se tentokrát dostane do zákona, s mnohem více než 100 miliony členů premiérů, aby mohli využít výhody poskytnutí, které budou k dispozici.

Členové Prime budou potěšit za den (a půl) našich nejlepších obchodů, s 36 hodinami nakupovat mnohem více než milion obchodů po celém světě. V letošním roce mohou členové nakupovat exkluzivní prvotřídní den. Zahájí se od stovek značek po celém světě, potěšení z exkluzivních úspor na trhu Whole Foods Market a Experience Surprise Home Entertainment Actions uvolněné z obrovských krabic Smile ve velkých městech. Mnohem více než 100 milionů placených členů premiéra na celém světě najde naši nejlepší oslavu Prime Day.

Každý, kdo se chce ukázat na trhu Whole Foods ve stejném časovém období, si může stáhnout přidruženou aplikaci a poté naskenovat hlavní kód v nákupu, aby využil 10% slevu na nákupy. Kromě toho, který běží od 14. července do 17. července, každý s vízovou kartou Amazon Prime Rewards také obdrží dvojí odměny za nákupy, které celkem až 400 $.

I když jsme stále pár týdnů od Prime Day, Amazon již zpřístupňuje některé obchody. Mezi ně patří show Echo, která je dnes diskontována o 100 USD a další poskytuje, jako je 20% sleva na položky Amazonbasics v celém obchodě.

Digital poskytuje zahrnutí 50% sleva na některé filmy a televizní pořady, zatímco některé z nich poskytují také přelévání do DVD a Blu-ray.

Všechny nabídky před

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 11.3.1 Neurčený s možností Electra

Útěk z vězení iOS 11.4 Aktualizace stavu: Co potřebujete vědět

Stahování: iOS 12 beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 beta 2 bez účtu vývojáře

Stáhněte si odkazy iOS 12 Beta 2 IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Upozornění Deal: Dejte svému NES Classic Edition bezdrátový ovladač za pouhých 20 $

Dejte svému Nintendo Nes Classic trochu bezdrátové lásky s tímto bezdrátovým ovladačem 20 $ pro konzoli. Normálně to stojí 25 $ za pravidelný den. Zahájení opětovného výroby starých konzolí je

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA! Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává