8 Nejlepší témata substrátu pro gadgety Samsung

Zde je náš seznam 8 nejlepších témat substrátu pro zařízení Samsung. Tato témata substrátu způsobí, že váš telefon Samsung Galaxy bude vypadat úžasně. Vyzkoušejte je pro pozoruhodný personalizační zážitek!

V roce 2016 představil společnost Samsung svůj vlastní styl s názvem Samsung Themes. To představovalo významný krok dopředu pro podnikání, protože gadget se konečně mohl přizpůsobit jednotlivci a ne jiné metodě v okolí. I když je to nejlepší volba pro většinu lidí díky své jednoduchosti používání, zahrnuje také některá důležitá omezení. Pro ty, kteří hledají větší flexibilitu a kontrolu, je substrát způsob, jak jít. Nejen, že nabízí hlubší možnosti personalizace, avšak přístup ke zisku root není vyžadován. Zde je náš výběr z 8 nejlepších témat substrátu pro zařízení Samsung!

Co je to substrát?

Substratum je stylový motor zřízený týmem Projekt Advancement jako projekt s otevřeným zdrojovým kódem. Nabízená hodnota byla také důležitá, aby se nezůstala bez povšimnutí, a proto má dnes největší čtvrť jakéhokoli typu konkurenta. Výsledkem je, že je neuvěřitelně jednoduché získat přístup ke zdrojům a v případě potřeby získat podporu. Navíc to také povzbuzuje návrháře třetích stran, aby vyráběli nová mistrovská díla, která mohou zcela upravit vzhled našich zařízení. Zatímco tento článek je zcela věnován tématům substrátu pro zařízení Samsung, samotný styl je také zcela kompatibilní s pixely a smartphony OnePlus. Kromě toho jej můžete také využívat s vlastními AOSP ROMS na v podstatě jakýkoli typ zařízení.

Můžete také jako: 10 nejlepších témat substrátu pro zařízení Android

Jak využít substrát na zařízeních Samsung?

Substrát podporuje gadgety Samsung se systémem Android Nougat nebo vyšší. I když jej můžete využít tak, jak je to s přístupem root, jednou z největších výhod je přizpůsobení bez kořenů. Chcete-li toho dosáhnout, budete vyžadovat jednu ze dvou doplňků v závislosti na vaší verzi Android. Přesné, budete vyžadovat sungstratum pro Nougat gadgety i pro Andromeda pro ty Oreo. I když jsou zaplaceny, je to nákup, který nebudete litovat a přemýšlet o všech výhodách. Kromě toho jsme již testovali Andromeda na One UI beta na základě Android Pie a také můžeme ověřit, že funguje. Přestože to pro tuto chvíli nepodporují žádná témata, je to vynikající zpráva pro odolnost vůči budoucnosti.

Pečlivě zkontrolovali všechny vyskakovací okna v aplikaci, protože mohou poskytnout některé nesmírně důležité informace!

Přehrávání odkazů:
[GooglePlay url = ””]
[GooglePlay url = ””]
8 nejlepších témat substrátu pro zařízení Samsung

Samsungové gadgety byly vždy notoricky náročné přizpůsobit se, Bust Substratum dokázal překonat překážku. Vybrali jsme 8 z nejlepších témat, která můžete získat právě teď, každá z nich je jedinečná svým vlastním způsobem. Některá témata poskytují několik variací, proto je objevíte seskupené dohromady. Nakonec mějte na paměti, že v seznamu není žádný konkrétní pořadí, takže doporučujeme prohlédnout všechny možnosti. Nyní se dostaneme do nejlepších témat substrátu pro zařízení Samsung!

Doporučeno: Samsung One UI Beta Review: 5 dní později!

Nezapomeňte odinstalovat všechna témata před aktualizací systému!

1. Rychlá tmavá, černá a bílá

Témata substrátu
Swift Témata jsou některé z nejvýznamnějších tam venku, stejně jako to nebude překvapením, pokud s nimi již znáte. Úplně i přesně přizpůsobují celý systém a navíc nabízejí podporu pro více než 200 aplikací a také získávají pravidelné aktualizace. Navíc svazek, který vyberete, určuje barvu pozadí, takže je mnohem lépe odpovídat vašim preferencím.

[GooglePlay url = ””]
[GooglePlay url = ””]
[GooglePlay url = ””]
2. Flux & Flux White

Tok substrátu
Témata Flux vypadají jako styl rozhraní Android Pie pod několika aspekty. Okamžitě si všimnete všech zaoblených prvků, včetně ikon vícebarevného kruhového nastavení. Obě témata zahrnují velké množství pulzujících znakových barev, ze kterých si můžete vybrat. Rutinní tok navíc nabízí tmavě šedé i černé pozadí.

[GooglePlay url = ””]
[GooglePlay url = ””]
3. Pitch Black S

Substrátová výška černá s
Pitch Black je široce známé téma, které existuje již od vrstev RRO. Nyní nová verze Samsung bere z těchto let zkušeností vše nejlepší a také ji přirovnává k nádhernému temnému tématu. Tento styl je obzvláště jedinečný díky 130 možným barevným kombinacím. Navíc, pokud požadujete nějakou inspiraci, snímky obrazovky Play vám ukážou několik pozoruhodných příkladů výsledků, které můžete získat.

[GooglePlay url = ””]
Nenechte si ujít: Ukládají tmavé témata i černé tapety baterii?

4. Rychlé minimální

Substrát rychlý minimální
Swift velmi málo byl vyroben stejnými designéry z předchozích tří rychlých témat. Toto je však RAnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

I / O Extender Board a Případ pro levné WiFi router

Tento 3D vytištěný případ se nachází již malý [TP-Link TL-WR703N], ale také činí prostor pro zakázkovou expanzní desku. Rozšiřující deska je vytvořena tak, aby zařízení mnohem více hacker přátelský a

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

Amazon si vezme úder na novém iPad Air a propaguje se Kindle Fire HDX [image]

, když se ocitnete v pozici, že Apple je jako společnost, zdá se, že se stanete snadným cílem replikace a parodie. Žádná společnost v těchto dnech není bělejší než bílá,