Návštěvník AOL je zaslouženým alternativním návštěvníkem Google se spoustou vynikajících funkcí RSS

Dlouho uvažuje o tom, že ve veřejné doméně bude AOL přicházet s aplikací pro čtení RSS, aby pomohl změkčit stávku návštěvníka Google návštěvníka Poté, co byl upuštěn obřím procházením, stejně jako dnes, byla beta oficiálně propuštěna společností Broadway se sídlem v Broadwayi. Vstup na tento již přetížený trh bude tvrdým prodejem, zejména s Facebookem, který se také zjevně skrývá s vlastní agregační aplikací, a bude určitě fascinující vidět, zda je AOL v výkřiku s mnoha spoustou Další aplikace podavače klepe.

Například Feedly se skutečně rozrostlo ve světle uzavření čtenáře Google a také s Digg se také připojil k Fray s jeho brzy přicházejícím freemiovým úsilím, je spravedlivé uvést, že AOL je proti němu. S beta beta je však nyní k dispozici a je připravena na spotřebu veřejnosti, může AOL učinit značnou známku?

Styl aplikace je extrémně hodně podle AOL’s Alto E -mailového klienta, což nemusí být nutně špatná věc. Všechny vizuální prvky byly udržovány skvělé i minimální, což vám pomohlo soustředit se na materiál v bez ozdůbkách, přesto stále roztomilé módy.

Existuje praktické podokno s deseti nejoblíbenějšími nepřečtenými zpravodajskými příběhy a také s rychlým nahlédnutím na navigačním lištu, můžete si prohlédnout všechny své odkazy na extrémně webovou prohlížeč AOL a AOL Mail.

V tomto okamžiku je návštěvník AOL pouze webovou aplikací, ačkoliv si ji krátce prohlédl na řadě zařízení, relativně dobře se přizpůsobuje, zda provozujete tablet nebo smartphone. Oddané aplikace se uvádějí jako v potrubí, ale bez ohledu na vaši platformu nebo zařízení, nemusíte mít problém s tím, co je stále beta služba.

V současné době to není tak nippy jako Feedly, stejně jako má svůj spravedlivý podíl na otravovacích problémech, ale to lze očekávat od beta beta.

Je zajímavé, že se také ukázalo, že Facebook může plánovat podobnou službu, i když pokud má být věřena dnešní zpráva v The Wall Street Journal, pokusí se napojit do rohu trhu, který provozuje spíše Flipboard než Vaše služby RSS Out-and-Out.

Zaregistrujte se nyní do Beta Service Ideal TEAM tak, že zamířte na Reader.aol.com a nezapomeňte nechat své myšlenky níže.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple i Google Bidding na chráněná práva streamování pro NFL London Games

Národní fotbalová liga (NFL) je sportovní organizací ve Spojených státech. Popularita podnikání i amerického fotbalu obecně byla v Americe vždy na astronomické úrovni, ale v posledních několika letech se však

Zdroj jádra vydán před „celosvětovým spuštěním gadgetů“, dodržování GPL?

Jako Sony Mobile, čas i opět, prokázala svou konzistentní podporu pro komunitu Underground-Developers Community, mnoho bylo skeptické, jak dlouho to bude udržovat stejně. Zatímco OEM po celém světě postupují při

Robot Barman mixuje průměrný nápoj

zpět v roce 2002, [Dave] narazil na vyřazenou pumovou robotickou ramen a rychle nastavil své památky na otočení na barman, aby sloužil nápoji na jeho večírcích. Bohužel, paže nebyla daleko