Android 12 vypadá, že si půjčí oznámení o přístupu k schránce iPhone

, když Google oznámil Android 12, který bude vydán koncem tohoto roku, věděli jsme, že přidá novou funkci ochrany osobních údajů vypůjčenou od Apple iOS 9. Nyní podle K novému úniku můžete očekávat, že tato funkce bude fungovat.

Jak uvádí vývojář XDA, aktualizace Android 12 vypadá, že bude upozornit uživatele, když aplikace, kterou používají, přistupuje k jejich datům ve schránce. Také si všimne, odkud data pocházejí také původně.

Pokud to zní povědomě, je to proto, že loňské vydání iOS 14 přineslo stejnou funkci iPhone a iPady poprvé. Zpráva vývojářů XDA však naznačuje, že implementace Androidu bude volitelná, zatímco IOS neumožní uživatelům vůbec deaktivovat.

Jednou z významných změn v oblasti ochrany osobních údajů v Androidu 10 bylo blokování přístupu ve schránce na pozadí. Vzhledem k tomu, že Android 10, aplikace již nemohou číst obsah schránky, pokud nejsou v popředí nebo nejsou nastaveny jako výchozí aplikace klávesnice. Pokud je aplikace v popředí, může i nadále číst schránku jako dříve.

V Android 12, Google testuje novou přepínač „Zobrazit přístup k schránce“ v rámci Nastavení> Ochrana osobních údajů, které, pokud je povoleno, zobrazí zprávu Toast, kdykoli aplikace přečte schránku. Jedná se o malou změnu, ale bude prospěšná při upozornění, když aplikace, kterou používáte, přistupuje ke schránce.

Společnost Apple přidala pro iOS 14 nejvyšší funkce ochrany osobních údajů a bezpečnosti dat a dodnes je mnohem více. Brzy bude vyžadovat, aby aplikace požádaly uživatele o jejich autorizaci před jejich sledováním.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 14.4.2 Odkazy IPSW, OTA profilový soubor spolu s iPados 14.4.2 vydán

Útěk z vězení iOS 14.4.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Stáhněte si UNC0ver V6.0.0 IPA iPhone 12 útěk z vězení pro iOS 14.3

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple nahrazuje 16 GB jednotek iPhone 5c, které potřebují opravu 32 GB modelů zdarma

Apple vydala interní poznámku své armádě Apple Authord Service Companies, které je informovaly o tom, že 16 GB iPhone 5c modely, které potřebují „celo jednotlivé služby“ Lze v dohledné budoucnosti

PS Vita Hacked přijímat Micro SD namísto nákladných paměťových karet

Sony miluje ovládání vlastních formátů médií: Beta, DAT, MiniDisc, MemoryStick, Universal Media Disc, Micrimstick Micro a další. Když vydali PS VITA, použili formát, který byl podobný tvaru SD, ale ne

Trailer Apex Legends Season 3 představí novou mapu „World’s Edge“ [Video]

po několika týdnech předvídání hry, která začala po zahájení invitačního turnaje Apex Legends Preseason, vývojář Respawn konečně oznámil datum vydání pro sezónu. 3 Minulý týden a také odhalující silně uniklé