Podívejte se na online streamování z roku 2012 JailbreakCon (WWJC) právě zde! [Video]

Jak budete pravděpodobně vědomi, letos je na celém světě útěk z vězení (WWJC ’12) začne na chvíli, stejně jako na rozdíl od klíčových konferencí společnosti Apple WWDC, událost a Insight Do vězení pro útěk z vězení bude nabídnuto sledování jako online proud; Podrobnosti po skoku!

V loňském roce se v Londýně konala extrémně první útěk z vězení a já jsem měl potěšení z toho, že jsem se na akci, který viděl několik z nejzkušenějších návrhářů, stejně jako profesionálové pro bezpečnostní představu, demonstrují několik jejich dovedností a diskutují o Scéna útěku z vězení jako celek. Mezi hostující přednášející patřili Aaron Ash-tvůrce prominentních vylepšení, jako je Barrel, tým Chronic-DEV-odpovědný za mnoho nástrojů pro útěk z vězení-zejména Greenpois0N, kromě Jay Freeman A.K.A Saurik-Mastermind za Cydií, kromě prominentního zimního nástroje pro téma.

Letošní akce, která se koná v San Franciscu, slibuje, že bude ještě mnohem lepší než ta poslední, s různými semináři a množstvím dovedností na útěku z vězení včetně klíčových předpisů od Pod2G, Ryana Petricha a Sauriku, kromě seminářů z IH8SN0W i další.

Stream ukáže událost v plném rozsahu, stejně jako pokud jste se někdy sami dabovali na scéně útěku z vězení, je to událost, kterou si nebudete chtít nechat ujít! Redmond Pie je jedním z sponzorů akce, stejně jako v loňském roce, a také budeme pozorně sledovat jakýkoli typ fascinujících zjevení, kteří učinili hlavní reproduktory. V loňském roce P0Sixninja – tehdy týmu Chronic Dev – odhalila řadu vykořisťování, které, stejně jako jeho jednotky našli v očekávání pro iOS 5, který uvolnil v souladu s měsícem. Tentokrát kolem, JailBreakCon se objeví na patách iOS 6, stejně jako ChpWN, který již prokázal (prostřednictvím Twitteru), jeho vlastní útěk z vězení na iPhone 5, bude zajímavé zjistit, zda má nějaký typ jiných devs Uložil jakékoli typ oznámení pro tuto obrovskou událost.

Pódium JailbreakCon 2012 (WWJC)

Mnoho z vás bude mít v minulosti odcizení vašeho iPhone, iPad nebo iPod Touch Gadgets, aniž by věřil pro obtížné, které jde do poskytování nejen samotného útěku z vězení, avšak četné vylepšení i aplikace nabízené en masse. Dnes je vaše možnost získat silnější vhled a věřit mi, když řeknu, bude to skvělý den!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vizitka AVR Board Aktualizováno

Evil Mad Scientist Laboratories aktualizovala svou servisní kartu AVR Beakout desky do verzi 1.1. Domníváme se, že úpravy budou s největší pravděpodobností ještě mnohem populárnější. Desky jsou vytvářeny pro domácnost

Jak získat zdarma osobní tethering hotspotu na iPhone bez útěku z vězení

Máte elegantní s aplikací iOS nabízenou přímo na vašem ne-Jailbroken iPhone, která vytváří proxy SOCS, což vám umožňuje propojit svůj notebook s webem pomocí vašeho připojení vašeho iPhone iPhone IPhone

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v