Podívejte se na online streamování z roku 2012 JailbreakCon (WWJC) právě zde! [Video]

Jak budete pravděpodobně vědomi, letos je na celém světě útěk z vězení (WWJC ’12) začne na chvíli, stejně jako na rozdíl od klíčových konferencí společnosti Apple WWDC, událost a Insight Do vězení pro útěk z vězení bude nabídnuto sledování jako online proud; Podrobnosti po skoku!

V loňském roce se v Londýně konala extrémně první útěk z vězení a já jsem měl potěšení z toho, že jsem se na akci, který viděl několik z nejzkušenějších návrhářů, stejně jako profesionálové pro bezpečnostní představu, demonstrují několik jejich dovedností a diskutují o Scéna útěku z vězení jako celek. Mezi hostující přednášející patřili Aaron Ash-tvůrce prominentních vylepšení, jako je Barrel, tým Chronic-DEV-odpovědný za mnoho nástrojů pro útěk z vězení-zejména Greenpois0N, kromě Jay Freeman A.K.A Saurik-Mastermind za Cydií, kromě prominentního zimního nástroje pro téma.

Letošní akce, která se koná v San Franciscu, slibuje, že bude ještě mnohem lepší než ta poslední, s různými semináři a množstvím dovedností na útěku z vězení včetně klíčových předpisů od Pod2G, Ryana Petricha a Sauriku, kromě seminářů z IH8SN0W i další.

Stream ukáže událost v plném rozsahu, stejně jako pokud jste se někdy sami dabovali na scéně útěku z vězení, je to událost, kterou si nebudete chtít nechat ujít! Redmond Pie je jedním z sponzorů akce, stejně jako v loňském roce, a také budeme pozorně sledovat jakýkoli typ fascinujících zjevení, kteří učinili hlavní reproduktory. V loňském roce P0Sixninja – tehdy týmu Chronic Dev – odhalila řadu vykořisťování, které, stejně jako jeho jednotky našli v očekávání pro iOS 5, který uvolnil v souladu s měsícem. Tentokrát kolem, JailBreakCon se objeví na patách iOS 6, stejně jako ChpWN, který již prokázal (prostřednictvím Twitteru), jeho vlastní útěk z vězení na iPhone 5, bude zajímavé zjistit, zda má nějaký typ jiných devs Uložil jakékoli typ oznámení pro tuto obrovskou událost.

Pódium JailbreakCon 2012 (WWJC)

Mnoho z vás bude mít v minulosti odcizení vašeho iPhone, iPad nebo iPod Touch Gadgets, aniž by věřil pro obtížné, které jde do poskytování nejen samotného útěku z vězení, avšak četné vylepšení i aplikace nabízené en masse. Dnes je vaše možnost získat silnější vhled a věřit mi, když řeknu, bude to skvělý den!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tweet-a-watt vyhraje zelenější gadgets design soutěž

Tým za tweet-a-watt / watcher jen vyhrál první cenu na konkurenci Gladerer Gadgets Design. Zařízení je hacknut zabít watt, který přenáší spotřebu energie pomocí xbee. Po odhlášení náhledu konkurentů Dvice

PS Vita Hacked přijímat Micro SD namísto nákladných paměťových karet

Sony miluje ovládání vlastních formátů médií: Beta, DAT, MiniDisc, MemoryStick, Universal Media Disc, Micrimstick Micro a další. Když vydali PS VITA, použili formát, který byl podobný tvaru SD, ale ne

Nízké výplaty viz útěk z vězení hackery a vědci v oblasti bezpečnosti, kteří se vyhýbají programu Apple Bug Bounty Program

Bug Bounty Programy nejsou nic nového. Vlastní program byl zahájen v loňském roce. V té době společnost nastínila částky peněz, které by zaplatila za chyby, které byly nalezeny a nahlášeny,