Automatic představuje nový adaptér vozidla s GPS, galerie aplikací

vzrušující vývoj a vývoj jsou kolem každého rohu, jehož velkým množstvím je poháněn odlišnými startupy, které chtějí využít roh trhu, který je od přesto nevyužitý. Automatické, startup, který vytváří propojené adaptéry a doprovodnou softwarovou aplikaci vyvinutou pro motorová vozidla, je jednou takovou firmou, která v tomto konkrétním prostoru dělá zajímavé věci. Ve snaze diverzifikovat své nabídky a ještě více upevnit své nastavení jako lídru na trhu ve své vlastní oblasti, dnes odhalila zavádění nové sady pro pokrok v softwarové aplikaci (SDK) pro návrháře třetích stran kromě návrháře třetích stran kromě An Doprovodné oddané galerii pro návrháře, aby předvedli své aplikace určené k prodloužení výkonu jakéhokoli typu automobilu pomocí propojeného automatického adaptéru.

Ve snaze zasáhnout běh na zemi a poskytnout designérům trochu předběžné motivace Automatic pracuje tiše za zavřenými dveřmi s mnohem více než 20 návrháři na vývoj různých aplikací, které v současné době naplňují automatický obchod s aplikacemi při spuštění. Všechny aktuálně nabízené aplikace, kromě jakýchkoli typů, které jsou zřízeny, dorazí s nedávno vydaným SDK, extrahujte informace o automobilu přímo z propojeného adaptéru, který je pohodlně v diagnostickém portu automobilu. Aby to bylo možné, podnikání také odhalilo nový adaptér, který byl aktualizován tak, aby bylo možné, aby data o voze v reálném čase byla streamována přímo do aplikací běžících na doprovodným smartphonu. Nový adaptér dokonce obsahuje svůj extrémně vlastní GPS čip a zaznamenává každou cestu, kterou podnikáte pomocí svého vozidla. stejně jako něco, co nebylo nabízeno v předchozím adaptéru; Nový má dvojitou podporu Bluetooth, což umožňuje streamovat data do dvou aplikací najednou.

Automatická galerie aplikací obsahuje názvy jako Concur, vývoj třetích stran vyvinutý pro sledování kilometrů ze soukromých výletů s funkcí předávání nákladů mnohem jednodušší. Rovněž se vyvíjejí aplikace pro prospěch, jako je oficiální aplikace Automatic Nest, která může předběžně zahřát dům uživatele, když se auto zobrazí v konkrétním cíli. Nebo oficiální aplikace Pebble, která může zaznamenat, kde bylo auto zaparkováno, a také tyto informace posílat přímo do propojeného Pebble Smartwatch na zápěstí uživatele. Rovněž existují aplikace pro jednotlivce, kteří mají rádi trochu kouzla a výkon, jako je OBD Fusion, nabídka třetí strany, která čte data automobilů OBD-II a také je prověřuje na nádherném palubní desce s velkolepými přizpůsobitelnými měřidlami a také indikátory. Sledování ekonomického klimatu paliva nebylo nikdy tak snadné nebo hezké.

Každý, kdo se vyskytuje ve vlastnictví existujícího automatického adaptéru, bude moci využít nové galerie aplikací, i když několik aplikací bude potřebovat upgrade adaptéru pro použití dat streamování v reálném čase. Aktualizace nebo zakoupení nejnovějšího adaptéru je okamžitě nabízena na úkor 99 $.

Můžete si prohlédnout rozmanitost nabízených aplikací namířením prohlížeče na adresu: automatic.com/apps/

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

4.4 Syntéza frekvence GHz provedla jednoduché

přesně, jak obtížné je vytvořit syntezátor pro výrobu frekvencí mezi 35 MHz až 4,4 GHz? [OpenTechlab] objevil vyrážku desek na základě ADF4351, které by mohlo udělat jen to cenu za

Hra přes: Google vypíná stadia

Google dnes oznámil svůj záměr ukončit podporu pro streamování her Stadia 18. ledna 2023. Tento krok, který je pro některé, ale ne nutně všechny pozorovatele průmyslu, naznačuje, že hráči budou

Aplikace PDF Expert 5 10 $ PDF pro iOS jde zdarma pro omezený čas [ke stažení]

Apple Apple iOS App Store App of the Week je 10 $ Readdle’s PDF Expert 5 a je k dispozici ke stažení zcela zdarma pro velmi omezené náklady čas. Readdle