Jak opravit zpoždění v aplikacích na Galaxy Nexus běžící zmrzlinový sendvič

Galaxy Nexus je powerhouse, když se týká hardwaru. Spolu s nejnovější i největší iterací Google Android – Ice Cream sendvič – je to léčba, kterou nikdo nemůže popřít.

Začal jsem na osobní poznámku, opravdu jsem se díval dopředu na Galaxy Nexus jako jakýkoli typ droid-fan venku. Po několika týdnech představení v Evropě dostal můj systém, stejně jako jsem byl odfouknut tím, co musela nabídnout z krabice.

Abych začal, byl jsem fascinován ginormním 4,65-palcovým velmi AMOLED displejem, je to prostě krásné. Všechny prohlášení, které o tom Google učinilo, byly poněkud pravdivé. Obrazovka je pro kohokoli obrovský výprodej, označte moje slova.

Pokud vás zajímá, že problém s bugem hlasitosti nad 2G síťovou síť, opravdu jsem byl sužován a počítal se na mě, že to naštve, a také činí spoustu věcí zbytečných, jako je tweeting nebo psaní textové zprávy. Oficiální aktualizace OTA však problém vyřešila v žádném okamžiku.

Zde přichází nešťastná část; Výkon tun aplikací na Android 4.x Ice Cream sendvič na Galaxy Nexus je přinejlepším průměrný. Je to prostě špatné, zpoždění je vážně patrné, posouvání vás vezme zpět do 90. let, kdy bylo hladké posouvání přemýšlet o mýtu. Jsem vášnivý uživatel iPhone, vlastním iPhone 4S a chápu, když je aplikace výstřední nebo jen pomalá, takže svůj iPhone využívám jako měřítko, pokud se týká výkonu aplikace s hladkým máslem.

Poté, co jsem šel s tunami fór a webových stránek, jsem poskytl přesně, jak opravit sliby spojené s výkonem na Galaxy Nexus. Ale objevil jsem rychlou opravu, která leží nejlépe uvnitř vašeho samotného Galaxy Nexus ICS. stejně jako ta nejlepší část je; Nepožadujete kabely, skvělou softwarovou aplikaci ani jakýkoli typ blikání, abyste se dostali s uvedeným problémem.

Jednoduše proveďte níže uvedené kroky k získání značného zvýšení výkonu aplikací v žádném okamžiku:

Krok 1: Posuňte dolů po lištu oznámení.

Krok 2: Klepněte na ikonu Nastavení nahoře, jak je uvedeno na snímku obrazovky níže:

Krok 3: Posouvejte všechny metody dolů a klepněte na možnosti návrháře.

Krok 4: Vyhledejte vykreslování GPU Force GPU a zkontrolujte jej, jak je uvedeno na snížení obrazovky níže:

Krok 5: Zabijte všechny své aplikace v multitaskingovém podnosu tím, že je odpněte z obrazovky nebo jen poskytněte restartování Galaxy Nexus.

Krok 6: Voila! Jste hotovi, měli byste si všimnout značného zvýšení výkonu na vaší Galaxy Nexus v aplikacích, zejména při posouvání.

Nejsem sám průvodce technikem nebo designérem, ale pokud jde o výkon aplikace, věřím, že zpoždění existuje kvůli tomu, že se aplikace nejsou připraveny na sendvič s zmrzlinou. Pokud však spustíte aplikaci, která zcela podporuje ICS, jako je aktualizovaná aplikace Dropbox pro Android, nevšimnete si vůbec žádný typ příslibů výkonu.

Do té doby by výše uvedené diskutované kroky měly vyhovět vašim potřebám očí.

POZNÁMKA: Tento tutoriál mi pomohl úplně a já nemůžu ujistit, že to bude fungovat pro vás. Pokud to pro vás funguje, snižte své myšlenky na našem Facebooku i na stránkách Goolge+.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Battle of Front, který se zabývá kamerami: iPhone 4s vs Galaxy Nexus – [Video]

Odstraňte Google Procházejte z House Launcher v sendviči Android 4.0 Ice Cream

Jak přidat procházení a nabídku online tlačítek na obrazovce do Galaxy Nexus [tutoriál]

Root Galaxy Nexus on Android 4.0.2 ICS s CF-Root [návod How-to]

Jak nainstalovat/Flash Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich Miui Alpha ROM na Galaxy Nexus [Tutorial]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zde je 6 úžasných balíčků ikon zcela zdarma pro Android

Jedním z hlavních důvodů, proč se nám Android líbí, je přesně to, kolik personalizace to můžete udělat. Jednou z metod, jak to být vizuálně atraktivní, je přidat ikonové balíčky. Ačkoli

USB nabíječka zmíněna do variabilního zdroje napětí

USB nabíječky jsou po celou dobu a je odpovědností každého hackera použít toto typicky dostupné zařízení k jeho nejvyššímu potenciálu. [Septillion] a [Hugatry] přišli s hackem, aby manipulovat s nabíječkou

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně