Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas na to, s Echo Dot nabízenou právě teď za pouhých 22 $.

Obvykle by tento bit moudrý reproduktor otázky nabídl za přibližně 50 $, takže ušetříte více než 50% výběrem jednoho v rámci této dohody. Tato nabídka je skvělá pro všechny čtyři barvy – pískovec, heather šedá, uhlí a švestka – ale všimněte si, že několik z nich již začíná dodávat z hlediska očekávaných termínů zásilky. Pokud chcete ASAP, možná se budete muset spokojit s druhou nebo třetí barvou možností.

O echo tečce není moc říci, že většina lidí již neví. Stalo se to moudrý reproduktor, který vlastní, pokud hledáte šikovného bit digitálního asistenta, který může jít téměř kdekoli doma. Je to tak málo, že se během vaření nedostane do vaší metody, stejně jako od této velikosti můžete dokonce nainstalovat do míst, aby se ostatní moudré reproduktory nehodily.

Přestože jste super málo, dostanete všechny vynikající rysy ozvěny. Tento design zahrnuje zlepšenou kvalitu šumu, takže navzdory své malé velikosti byste si měli být schopni si užít své melodie prostřednictvím Apple Music, Amazon Music, Spotify a další.

Jak jsme však uvedli, ujistěte se, že brzy získáte objednávky, pokud chcete mít možnost barev. Tyto věci se rychle prodávají.

Koupit: Echo Dot (3. gen) – moudrý reproduktor s Alexou z Amazonu: 22 $ | Původní cena: 50 $

Hledáte další nabídky na černý pátek? Zkontrolujte je zde:

Černý pátek 2019 nabízí nyní živé: Zkontrolujte to nejlepší v technice přímo tady [nepřetržitě aktualizováno]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 přes checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje přes iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

Samsung Galaxy J8 nyní dostává bezpečnostní záplatu v červenci 2018

Červenec 2018 Security Patch se nyní zavádí pro Galaxy J8 Samsung Galaxy J8 Společnost Samsung začala zavádět bezpečnostní záplatu 2018 pro nedávno vydanou Galaxy J8. Toto je vůbec první aktualizace

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4