Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas na to, s Echo Dot nabízenou právě teď za pouhých 22 $.

Obvykle by tento bit moudrý reproduktor otázky nabídl za přibližně 50 $, takže ušetříte více než 50% výběrem jednoho v rámci této dohody. Tato nabídka je skvělá pro všechny čtyři barvy – pískovec, heather šedá, uhlí a švestka – ale všimněte si, že několik z nich již začíná dodávat z hlediska očekávaných termínů zásilky. Pokud chcete ASAP, možná se budete muset spokojit s druhou nebo třetí barvou možností.

O echo tečce není moc říci, že většina lidí již neví. Stalo se to moudrý reproduktor, který vlastní, pokud hledáte šikovného bit digitálního asistenta, který může jít téměř kdekoli doma. Je to tak málo, že se během vaření nedostane do vaší metody, stejně jako od této velikosti můžete dokonce nainstalovat do míst, aby se ostatní moudré reproduktory nehodily.

Přestože jste super málo, dostanete všechny vynikající rysy ozvěny. Tento design zahrnuje zlepšenou kvalitu šumu, takže navzdory své malé velikosti byste si měli být schopni si užít své melodie prostřednictvím Apple Music, Amazon Music, Spotify a další.

Jak jsme však uvedli, ujistěte se, že brzy získáte objednávky, pokud chcete mít možnost barev. Tyto věci se rychle prodávají.

Koupit: Echo Dot (3. gen) – moudrý reproduktor s Alexou z Amazonu: 22 $ | Původní cena: 50 $

Hledáte další nabídky na černý pátek? Zkontrolujte je zde:

Černý pátek 2019 nabízí nyní živé: Zkontrolujte to nejlepší v technice přímo tady [nepřetržitě aktualizováno]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 přes checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje přes iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je

Další iPhone, který se na podzim objeví s 4G LTE, bude zřejmě fungovat přesně stejnou 3,5palcovou obrazovku

, zdá se, že mnohem lepší gadgety se dostanou, mnohem náročnější spotřebitelé se stanou. Sotva uplynul týden, protože vydání nového iPadu, stejně jako dosud se zdá, že většina blogosféry zaměřuje

Displej Notch – skvělá nebo špatná věc? Náš upřímný pohled

Prvním telefonem s zářezem obrazovky nebyl iPhone X, ale LG V10, který přišel v roce 2015. Zářez obrazovky jsou velmi kontroverzní, ale představují obrovský krok k budoucnosti. Znepokojení je –