Přizpůsobte si vždy na jasu obrazovky na Pixel 2 bez root

Google představil nejnovější sestavu smartphonu před několika lety, která byla pojmenována jako řada Google Pixel. Pokud jde o sestavu chytrých telefonů Pixel, je to nástupce sestavy Google Nexus. Pochopili jsme, že Google Nexus byl Google postaven jako doporučení pro poslední verzi Androidu. Google však odhalil řadu Pixel jako nejen jako doporučení, ale vlajkovou loď od společnosti Google. Rovněž se nazývají smartphony, které „vytvořily Google“. Nyní již byly dva představení v řadě Google Pixel, jmenovitě sestava Google Pixel 2.

Hlavní úpravou v řadě Google Pixel je to, že společnost Google spravuje přes design, hardware smartphone a software. Série Google Pixel je tedy úspěšná, pokud jde o prodej po celém světě. Nyní se rozumí, že chytré telefony Google Pixel mají nejlepší videokameru v jakémkoli typu smartphonu. Je pravda, že Google Pixel 2 vychází na vrchol i s vlajkovými loděmi 2018. Pro telefon, který byl představen v roce 2017, je to obrovský úspěch.

Vždy na obrazovce, která se také nazývá AOD, se objevuje pouze na smartphonech s displeji AMOLED. To je od té doby, co AMOLED obrazovky mají schopnost zapnout nebo vypnout soukromé pixely. Tato funkce není přítomna na LCD displejích. Duo Google Pixel 2 tedy mělo panely AMOLED a také byly spojeny s AOD. Obrazovky jsou vždy velmi užitečné pro zobrazování oznámení, času, datum i dalších takových věcí. Také to mohlo být pochopeno jménem, že konkrétní část obrazovky vždy zůstává. Není tedy možné chybět jakýkoli typ oznámení.

Když už mluvíme o chytrých telefonech AOD na Google Pixel 2, v současné době neexistuje schopnost ztlumit nebo rozjasnit vždy displej. Proto jsme nyní zdůraznili techniku, kterou můžete zvýšit jas vašeho vždy na displeji.

Mishaal Rahman, šéfredaktorka XDA-Developers, poprvé publikoval tuto techniku, která funguje bez kořene. Pokud jde o současnou situaci, může vždy na obrazovce na telefonech Google Pixel jít jen maximálně 11% jas. Je zřejmé, že je to stejně nízké pro scénáře, kde je také mnoho slunečního světla. Rovněž je třeba poznamenat, že nastavení obrazovky je připojeno k adaptivnímu jasu. Adaptivní jas okamžitě mění jabl o obrazovce vysoký nebo nízký podle podmínek osvětlení. Neustále se tedy také okamžitě napíná obrazovka jasnější nebo stmívanější.

Proto je požadováno, aby jab vždy na obrazovce byl nastaven na statické číslo, aby bylo zajištěno, že je ideální pro všechny podmínky. V ideálním případě je ideální jas pro jakýkoli typ obrazovky mezi rozmanitostí 25% až 50%. To platí jak na obrazovku smartphonu, tak na vždy na displeji. Přejděte dolů v nákupu a nastavte jas ručně pro váš vždy na displeji. Všimněte si, že tato technika bude fungovat pouze na řadě chytrých telefonů Google Pixel 2. Pokud také vlastníte OnePlus 5 nebo 6, podívejte se na tento tutoriál, abyste mohli vždy na displeji.

Předpoklady

Ujistěte se, že váš počítač má nainstalovanou ADB, která je pro tento tutoriál vyžadována. Pokud ne, můžete nastavit ADB na Windows dodržováním našeho průvodce odtud.

Ujistěte se, že váš smartphone má zbývající nejméně 50% zbývajících baterie. To se provádí pro zajištění toho, aby se smartphone během procesu nevypnul.

Tato technika funguje pouze na gadgetech Google Pixel 2 se systémem Android 8.1 Oreo. Požadujete tedy aktualizaci svých gadgetů na nejnovější verzi, pokud to již není provedeno

Přizpůsobte vždy jas na obrazovce na Pixel 2

Nejprve ze všeho, konfigurace ADB na vašem PC, jak je uvedeno v sekci výše uvedených předpokladů.

Nyní propojte svůj smartphone s počítačem pomocí kabelové televize USB a také otevřete příkaz včasné okno na počítači.

V okně příkazu včas zadejte dodržování příkazu:

Nastavení ADB Shell PUT Worldwide vždy_on_display_constants “Screen_brightness_array = -1: 0: 1: 2: 3”

Ve výše uvedeném příkazu vyžadujete personalizaci „Screen_brightness_array = -1: 0: 1: 2: 3“. Zde musíte vyměnit -1: 0: 1: 2: 3 na jakýkoli typ čísla mezi 0 až 255. Například tuto hodnotu můžete modifikovat na -1: 2: 25: 100: 250. Všimněte si, že -1 na začátku musí být udržován tak, jak je.

Porozumění úpravě hodnot nastavení vždy na displeji

Nejprve byste si měli poznamenat, že výchozí hodnoty vždy na obrazovce jsou -1: 2: 5: 27: 28. Zde je -1 hodnota, která je nastavena na podmínky „off“. Druhá hodnota, která je ve výchozím nastavení nastavena na 2, je pro podmínku „noční“ světelného stavu. Třetí hodnota je použita pro „nízké“ světelné podmínky a čtvrtá hodnota je nastavena pro „vysoké“ světelné podmínky. Poslední hodnota je nastavena na světelné podmínky „slunce“. Proto vylepšujeme hodnoty na největší podmínky slunečního světla, zatímco jsme nastavili naše seconnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně

Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však

Stahování: iOS 11 Beta 3 pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Nyní si můžete stáhnout iOS 11 Beta 3 IPSW odkazy a aktualizaci OTA pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch. Zde jsou podrobnosti. Apple právě znovu zopakoval svůj závazek k