Akustický pravítko Pro pro iOS vám umožní určit vzdálenost využívající šumové vlny

, obchod s aplikacemi přetéká tak spoustou aplikací, které jsou rozděleny do tak spousty různých klasifikací, že pro jednotlivce může být často těžké objevit, co hledají, aby vypadali pro. Algoritmy procházení v obchodě jsou pravidelně upravovány a mění se tak, aby se věci zlepšily, ale pokud nemáte přímý odkaz na určitou aplikaci nebo pochopí skutečné jméno, může být velmi obtížné objevit skvělé výtvory, které zvládnou celkem preferovaný úkol po ruce.

Pokud měření vzdáleného od jednoho místa na jedno další je něco, s čím požadujete pomoc, buďte ujištěni, že obchod s aplikacemi má pro vás něco absolutně, může být obtížné najít. Jednou z takových aplikací, která spadá do této přesné klasifikace, je nabídka akustického vládce Pro, která prodává náklady pouhých 1,99 $. Aplikace je jednou z těch, která dělá docela přesně, jak navrhuje název, a umožňuje jednotlivcům určit vzdálenost od jednoho bodu k dalšímu využití jejich zařízení iOS.

Aplikace má obecně dva režimy. První z nich umožňuje jednotlivcům určit vzdálenost mezi dvěma body s maximálním rozpětím 25 metrů nebo kolem 82 stop. Tento režim potřebuje dva gadgety využívající aplikaci současně. Kromě toho lze nainstalovat jediný gadget s nainstalovanou aplikací pro akustickou politiku pro stanovení vzdáleností až 1,10 metrů pomocí sady sluchátek zapojených do zařízení. Může se to zdát bizarní, ale systém však skutečně funguje tak, že vydává šumové vlny a poté měří čas potřebný, aby byl nahlášen zpět do telefonu.

Po instalaci potřebuje aplikace trochu kalibrace, ale to vše je řešeno v samotné softwarové aplikaci a také je poměrně snadné sledovat. Kalibrační proměnné včetně věcí, jako je nastavení teploty, něco, co je v takové aplikaci velmi důležité, protože emitovaná rychlost cestování šumu se velmi liší kvůli různým teplotám. Aplikace je velmi základní pro využití a je to velmi vynikající kus softwarové aplikace, když přemýšlíte o tom, co ve skutečnosti v pozadí skutečně funguje.

(Zdroj: Akustické pravítko Pro pro iPhone a iPad z App Store)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

ALE myslet na (World Wide) uživatelé!

Historie je plná příběhů o technologii, která dává smysl designéra, ale není opravdu odpovídaly potřebám uživatelů. Vezměte koláčů. V roce 1929 muž jménem Duff si uvědomil, že by mohl těžit

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící