Wild Deal: Galaxy Z Fold 3 je dnes 400 USD, plně odemčená

Smartphone Galaxy Z Samsung z Fold s 256 GB vnitřní kapacity a 5G připojení je k dispozici za vynikající slevu. Probíhá poskytuje cenu tohoto moderního smartphonu pokles na pouhých 1 399,99 $.

Galaxy Z Fold je smartphone Samsung, který byl vyvinut pro řešení potřeby skládacího zařízení. Dodává se se třemi multi-windows, které umožňují uživatelům provádět více úkolů najednou. Přestože se jedná o smartphone, přidání více obrazovek a skládací povaha zařízení naznačuje, že majitelé budou mít v podstatě neuvěřitelně všestranný a výkonný smartphone a tablet nejlépe v kapse.

Hlavní displej také přichází s úžasným zážitkem z pravého na hraně k okraji díky první videokameře společnosti Samsung, která je skryta. Obsah a média také vypadají úžasně na displeji. Poskytuje velký, krásný a jasný displej, který poskytuje „fascinující“ a dynamický zážitek z vidění. Bez ohledu na to, co chcete na tomto zařízení zobrazit, bude to vypadat ohromující.

Více oken umožňuje majitelům zařízení mnohem více, aniž by museli přepínat mezi aplikacemi. Záhyb Galaxy Z je dodáván s planoucími rychlými 5G konektivitami a čistým surovým zpracovatelským výkonem, díky kterému je používání zařízení hračkou. Je také dodáván s velmi rychlým nabíjením 25W, aby se zaručilo, že zařízení je vždy připravené a schopné, kdykoli jej potřebujete. Vložte to vše dohromady s výkonem operačního systému Android a máte úžasné zařízení, které jistě poskytuje zážitek, který se zásadně liší od mnoha zařízení na trhu.

Pop na přímý odkaz níže, abyste tuto dohodu chránili, nejlepší hned! Nebudete požádat o žádné slevové kódy nebo propagační kupóny. Jen se ujistěte, že nákup proveďte dříve, než se cena zvýší zpět na typické požadované ceny 1 799,99 $.

Koupit: Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Smartphone z Amazonu: 1 399,99 $ | Původní cena: 1 799,99 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.6 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 15.6 Final IPSW odkazy OTA soubory a iPados 15.6 Out

IOS 16 Beta kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 beta 4 ke stažení, datum vydání: Když se očekává, že Apple to seřídí?

iOS 16 beta 3 stáhnout odkazy IPSW pro iPhone, iPad Out for Devs

IOS 16 beta 3 profil soubor stahování OTA aktualizace bez účtu dev, tady je jak

Stáhněte si odkazy iOS 16 Beta 3 IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že

5 nejlepších widgetů obrazovky domu pro widgety Android

byly součástí Androidu, protože navždy, po celou dobu existence platformy. Z pohledu toho ani nikam nechodí. Mnoho lidí je objevuje užitečné, jak skutečně jsou. Tyto malé applety umožňují jednotlivcům rychle