Systém částic Hektický box udržuje dítě obsazené

Jakýkoliv typ dítě narozené dnes má jasnou budoucnost před nimi – většinou včetně sledování zářivých obdélníků na 80 nebo 90 let. Chcete-li poskytnout své potomstvo skok-začíná na životě sledování LED blikání, [Dan] produkoval hektický box. Je to opravdu jen Arduino, RGB LED matrice, stejně jako naprogramovaný systém částic, ale pokud budeme fascinováni tím, že to s největší pravděpodobností udeří mysl kojence.

Koncept tohoto hektického boxu pochází s dřívějším hackadajským příspěvkem, který využíval 8 × 8 matrice RGB LED pro výrobu pohyblivého barevného mraku. [Dan] vzal tuto práci jako skákání mimo bod, stejně jako produkoval hektický box kojence se čtyřmi režimy, které se určitě baví.

Uvnitř je rainboduino: kompatibilní deska Arduino schopná řídit 8 × 8 RGB LED matrice. Stejně tak plněné uvnitř hektického boxu je 9V baterie, rocker spínač pro napájení, stejně jako čtyři arkádová tlačítka, která jezdí s každým režimem. První režim je nějaký druh “plazmatického mraku ‘simulace, další je” malířský “displej. Závěrečné dva režimy kouzlo [Dan] Jméno Spawn, stejně jako všechna čísla, stejně jako písmena abecedy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tavení kovů s slévací pecí DIY

Pokud chcete udělat casting doma, budete požadovat metodu roztavit kov. [Jake] ‘s DIY Slévárenská pec se dostává dostatečně dostatečná k roztavení hliníku, stejně jako je vyvíjen ze směsi dílů šrotu.

Interpretace Brainf * # K na AVR

Nebudeme nazývat k ničemu, ale my se zeptáme, proč [Dan] napsal tlumočníka Brainfuck pro AVR Není generování kódu pro AVR; Přemýšlejte o tom mnohem více jako zavaděč. Chcete-li spustit program

Další iPhone, který se na podzim objeví s 4G LTE, bude zřejmě fungovat přesně stejnou 3,5palcovou obrazovku

, zdá se, že mnohem lepší gadgety se dostanou, mnohem náročnější spotřebitelé se stanou. Sotva uplynul týden, protože vydání nového iPadu, stejně jako dosud se zdá, že většina blogosféry zaměřuje