Kytara ztlumená pedál z upcycled díly

Rockin ‘OUT na vaší fave kytaru je docela zábavné, ale zda vaše na jevišti nebo rušení ve vašem suterénu, to může být praktické rychle ztlumit ty vrah olizují. [Wozlaser] Požadovaný mute pedál pro jeho kytaru a namísto vyloučení desítek dolarů pro průmyslovou verzi se rozhodl postavit se sám sebe.

Tento pedál je odolný, stejně jako vyrobený z kovu. Pokud rámeček vypadá obeznámit, to je od předchozího života, to byl řídit pedál pro šití stroj. [Wozlaser] zjistil, že je cenově dostupný v obchodě se šetrností. Poté, co byly interniry vyjmuty, dodal několik klíčových částí. Nejprve byly vstupy 1/4 “, stejně jako výstupní konektory, které byly vytěženy ze starého stereofonního systému. Tam je krátkodobý přepínač z videorekordéru, stejně jako běžný kytarový stomp pedál spínač namontován veškerý způsob v přední části rámu. Zapojení je následující:

Schéma zapojení je docela Darn jednoduché, jen to důvody i neškodné signální drát. Jak je uvedeno dříve, existují 2 přepínače, krátkodobý, stejně jako push-on / push-off spínač. Typický mute pedál by měl pouze jeden přepínač, nicméně [wozlaser] požadovaný něco zvláštního. Pokud stisknete pedál veškerou metodu dopředu, bude ztlumit nebo vypnutí signálu, dokud nebude znovu zatlačena. Když je pedál v pružinově podporované “UP” nastavení páky tlačí na spínače s krátkým životem, mírný tlak na pedál zvedne páku vypnutí spínače s krátkým životem, aby se mute nebo uvolní signál. Funkce přepínače (ztlumení nebo nezapomněl) modifikace s určením druhého spínače. To funguje přesně přesně stejný jako 3cestný obvod spínače světla umožňuje dva přepínače spravovat jedno světlo ve vašem domě. S tímto nastavením [Wozlaser] je schopen nejen ztlumení, stejně jako zapnout kytaru, ale pulzní akord s tím, jak pulzní akord na rytmus hudby nebo klepnout na pedál s některými komentářemi kytary, aby se zvuk řezat dovnitř a ven. Jediné, co stojí pouze [wozlaser] bitový čas, stejně jako náhradní díly … stejně jako neexistují žádné baterie, které by nahradily!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli