IOS 8.3 Beta 1 Download vydané pro iPhone a iPad

wow! Toto je právě v. Apple právě vydal iOS 8.3 Beta 1 ke stažení pro iPhone, iPad a iPod Touch. iOS 8.2 také zůstává v beta režimu, z nichž Beta 5 byla vydána teprve před týdnem.

Pokud by bylo zapotřebí ještě více důkazu, že Apple skutečně zvyšuje cyklus vydání iOS, pak by dnes měl tuto představu znovu potvrdit vývojáři před vydáním iOS 8.3 beta beta vývojářům. Poté, co jsem nedávno tlačil iOS 8.1.3 ke stažení koncovému uživateli, iOS 8.2 zůstává dobře do svého beta programu, zjevně naplánovaný na vydání v příštích několika týdnech. Uprostřed toho všeho, Cupertino právě posunul první beta beta iOS 8.3 k registrovaným vývojářům.

IOS 8.2, jak nyní víme, bude nedílnou součástí spuštění Apple Watch, produktu, který Tim Cook navrhl, byl na cestě k přepravě v dubnu. S samostatnou aplikací pro uživatele View by měly být míry adopce tak vysoké, jako kdy byli, jak se technologický svět dostane do tizzy nad chytrými hodinami Apple, ale jak ukazuje tato beta, který ukazuje, výrobce Mac se již těší dopředu dopředu dopředu co bude dál.

ChangeLog pro beta beta iOS 8.3 nedává příliš mnoho, i když dorazil doprovázen Xcode 6.3 s Swift verzí 1.2. Protože je to horké z tisku, ještě jsme neměli šanci dát mu správný testovací běh pro sebe, ale jakmile máme, budeme mít krátký článek o velkých změnách a potenciálních chybách.

Jednou z vlastností, která je součástí výhodné, je však vylepšená bezdrátová podpora CarPlay pro automobily, které ji podporují. Pokud, jak je vaše auto, má bezdrátové tlačítko na volantu, můžete k němu zavěsit zařízení, jako byste skenovali bezdrátové reproduktory. To opět podporuje ještě více myšlení „to prostě funguje“, které má Apple, a přestože CarPlay vzal, pokud omluvíte hříčku, trochu zadním sedadlu, protože spuštění kvůli Apple View a podobně, toto nové Integrace by měla učinit zážitek z jeho používání jen tak trochu příjemnějšího.

Takže, nabídl, že jste registrovaný vývojář, můžete pokračovat a nainstalovat iOS 8.3 Beta Best Now. Skutečnost, že iOS 8.2 je v současné době také v beta beta, naznačuje, že budete muset mít mnohem více než jedno zcela zdarma zařízení iOS užitečné, pokud si přejete držet krok s oběma, jinak se možná budete muset prozatím vzdát iOS 8.2 Beta 5.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

10 iOS 10.2 Twices útěk z vězení, které stojí za to se podívat na tento týden

Je to opět doba týdne, kde se vydáme na Cydia, abychom našli některé z nejnovějších nebo alespoň nedávno aktualizovaných vylepšení útěku z vězení, které funguje na nejnovějším jailbreakiable firmware iOS

3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a

Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER