IOS 8.3 Beta 1 Download vydané pro iPhone a iPad

wow! Toto je právě v. Apple právě vydal iOS 8.3 Beta 1 ke stažení pro iPhone, iPad a iPod Touch. iOS 8.2 také zůstává v beta režimu, z nichž Beta 5 byla vydána teprve před týdnem.

Pokud by bylo zapotřebí ještě více důkazu, že Apple skutečně zvyšuje cyklus vydání iOS, pak by dnes měl tuto představu znovu potvrdit vývojáři před vydáním iOS 8.3 beta beta vývojářům. Poté, co jsem nedávno tlačil iOS 8.1.3 ke stažení koncovému uživateli, iOS 8.2 zůstává dobře do svého beta programu, zjevně naplánovaný na vydání v příštích několika týdnech. Uprostřed toho všeho, Cupertino právě posunul první beta beta iOS 8.3 k registrovaným vývojářům.

IOS 8.2, jak nyní víme, bude nedílnou součástí spuštění Apple Watch, produktu, který Tim Cook navrhl, byl na cestě k přepravě v dubnu. S samostatnou aplikací pro uživatele View by měly být míry adopce tak vysoké, jako kdy byli, jak se technologický svět dostane do tizzy nad chytrými hodinami Apple, ale jak ukazuje tato beta, který ukazuje, výrobce Mac se již těší dopředu dopředu dopředu co bude dál.

ChangeLog pro beta beta iOS 8.3 nedává příliš mnoho, i když dorazil doprovázen Xcode 6.3 s Swift verzí 1.2. Protože je to horké z tisku, ještě jsme neměli šanci dát mu správný testovací běh pro sebe, ale jakmile máme, budeme mít krátký článek o velkých změnách a potenciálních chybách.

Jednou z vlastností, která je součástí výhodné, je však vylepšená bezdrátová podpora CarPlay pro automobily, které ji podporují. Pokud, jak je vaše auto, má bezdrátové tlačítko na volantu, můžete k němu zavěsit zařízení, jako byste skenovali bezdrátové reproduktory. To opět podporuje ještě více myšlení „to prostě funguje“, které má Apple, a přestože CarPlay vzal, pokud omluvíte hříčku, trochu zadním sedadlu, protože spuštění kvůli Apple View a podobně, toto nové Integrace by měla učinit zážitek z jeho používání jen tak trochu příjemnějšího.

Takže, nabídl, že jste registrovaný vývojář, můžete pokračovat a nainstalovat iOS 8.3 Beta Best Now. Skutečnost, že iOS 8.2 je v současné době také v beta beta, naznačuje, že budete muset mít mnohem více než jedno zcela zdarma zařízení iOS užitečné, pokud si přejete držet krok s oběma, jinak se možná budete muset prozatím vzdát iOS 8.2 Beta 5.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně

Automatic představuje nový adaptér vozidla s GPS, galerie aplikací

vzrušující vývoj a vývoj jsou kolem každého rohu, jehož velkým množstvím je poháněn odlišnými startupy, které chtějí využít roh trhu, který je od přesto nevyužitý. Automatické, startup, který vytváří propojené

LG G3 CAM MOD přináší vylepšený obrázek a také vysoce kvalitní video

LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a také byl úspěšný při chytání elegantních milovníků smartphonů. Gadget obsahuje oslnivou obrazovku QHD, dobře zabalené specifikace, nové zploštělé a rychlejší individuální