IOS 8.3 Beta 1 Download vydané pro iPhone a iPad

wow! Toto je právě v. Apple právě vydal iOS 8.3 Beta 1 ke stažení pro iPhone, iPad a iPod Touch. iOS 8.2 také zůstává v beta režimu, z nichž Beta 5 byla vydána teprve před týdnem.

Pokud by bylo zapotřebí ještě více důkazu, že Apple skutečně zvyšuje cyklus vydání iOS, pak by dnes měl tuto představu znovu potvrdit vývojáři před vydáním iOS 8.3 beta beta vývojářům. Poté, co jsem nedávno tlačil iOS 8.1.3 ke stažení koncovému uživateli, iOS 8.2 zůstává dobře do svého beta programu, zjevně naplánovaný na vydání v příštích několika týdnech. Uprostřed toho všeho, Cupertino právě posunul první beta beta iOS 8.3 k registrovaným vývojářům.

IOS 8.2, jak nyní víme, bude nedílnou součástí spuštění Apple Watch, produktu, který Tim Cook navrhl, byl na cestě k přepravě v dubnu. S samostatnou aplikací pro uživatele View by měly být míry adopce tak vysoké, jako kdy byli, jak se technologický svět dostane do tizzy nad chytrými hodinami Apple, ale jak ukazuje tato beta, který ukazuje, výrobce Mac se již těší dopředu dopředu dopředu co bude dál.

ChangeLog pro beta beta iOS 8.3 nedává příliš mnoho, i když dorazil doprovázen Xcode 6.3 s Swift verzí 1.2. Protože je to horké z tisku, ještě jsme neměli šanci dát mu správný testovací běh pro sebe, ale jakmile máme, budeme mít krátký článek o velkých změnách a potenciálních chybách.

Jednou z vlastností, která je součástí výhodné, je však vylepšená bezdrátová podpora CarPlay pro automobily, které ji podporují. Pokud, jak je vaše auto, má bezdrátové tlačítko na volantu, můžete k němu zavěsit zařízení, jako byste skenovali bezdrátové reproduktory. To opět podporuje ještě více myšlení „to prostě funguje“, které má Apple, a přestože CarPlay vzal, pokud omluvíte hříčku, trochu zadním sedadlu, protože spuštění kvůli Apple View a podobně, toto nové Integrace by měla učinit zážitek z jeho používání jen tak trochu příjemnějšího.

Takže, nabídl, že jste registrovaný vývojář, můžete pokračovat a nainstalovat iOS 8.3 Beta Best Now. Skutečnost, že iOS 8.2 je v současné době také v beta beta, naznačuje, že budete muset mít mnohem více než jedno zcela zdarma zařízení iOS užitečné, pokud si přejete držet krok s oběma, jinak se možná budete muset prozatím vzdát iOS 8.2 Beta 5.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

Nástroje a talent pro zvyk-vyrobené platinové šperky

Diamantový zásnubní prsten je pravděpodobně nejobvyklejší ze všech šperků. Je to umělecká díla, že i ty nejčastější muži a ženy oceňují, a je to stvoření vyžaduje dovednosti, které jdou zpět