Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít autentické ekvalizér Dolby.

První věci, to je zvukový efekt Dolby Atmos, který byl přenesen z Lenovo ROM. Při testování bylo zjištěno, že pracuje na všech zařízeních, která jsou Android 4.3. Může však být v rozporu s jinými účinky/ekvalizéry, které jste již nainstalovali. Tento zip upraví (nepřepsat) váš modul zvukových efektů. Jedná se o moderní verzi, která naznačuje, že nemá existovat, ale dobré věci o upravených vylepšeních je to, že otevírají dveře, o kterých jste nevěděli, že existují. Stejně jako mít telefonní telefon Android a blikání vám to poskytne úctyhodný hudební výstup.

Zde je dosud chronologie vývoje:

R1: Počáteční vydání

R4: Pevná kompatibilita pro Android 4.x v ds.apk & dsui.apk, konflikty vyřešené s knihovnami Dolby

R5: Demo video odstraněno a velikost minimalizovaná na 3 MB

R6.1: Přejmenování na DS & As pro vyřešení konfliktů, špinavý flash, abyste se vyhnuli konfliktům s předchozí verzí

R6.2: Opravy, které obcházejí špatně implementované zvukové mody, které vytvářejí problémy s přepisováním

R6.3 přidaná oprávnění ve skriptu instalačního programu

R6.5: Opravy pro oprávnění, zvukové účinky na některá zařízení, odstranění AS

Aktuální verze (R6.5) je považována za stabilní a má nedávné datum vydání 20-06-2015, které ukazuje na aktualizace a pokrok při vylepšení, jsou dobře zavedeny.

Jak nainstalovat:

Jednoduše řečeno, doporučuje se to udělat na nové ROM, aby se zabránilo konfliktům. Jednoduše flash soubor zip [odkazy na stažení níže] po blikání potřebných věcí [ROM, GAPPS, SUSERSU] v režimu obnovy. A musí to fungovat dobře.

Pokud nějak věci jdou na jih, tým se stará natolik, aby dodal také odinstalaci zipu. Jednoduše se vraťte do režimu obnovy a flash odinstalujte zip. Jděte do toho a podívejte se na níže uvedený zdrojový odkaz a dejte jim palec nahoru pro jejich tvrdou práci. Pokud jste na míře, který má ROM, který má svůj vlastní ekvalizér, nemusí to fungovat, což dává smysl, protože dojde ke konfliktu. To je také uvedeno pro ty, kteří nemají na prvním místě autentická nastavení zvuku. Ale podle diskuse XDA jsou aktualizace v pořádku. Dejte nám vědět, pokud jste dosáhli konfigurace, která je prostě perfektní.

Dolby !! (Naznačujeme na zdraví !!)

Testovaná zařízení:

Elephone P7000: Stock ROM Android 5.0.2 [Working]

Nexus 6: Build CM 12.1-20150704-nově-Shamu Android: 5.1.1 [nefunguje]

Nexus 6: Build Chroma St 1. července [Working, vzhledem k tomu, že žádný předem načtený ekvalizér]

Screenshots:

Stahování:

Nainstalujte ZIP: DAP_R6.5.ZIP

Přečtěte si dále
Dekompilujte, upravujte a kompilujte soubory APK pomocí nástroje APK Easy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit

Nové vylepšení útěku z vězení iOS 10: Springtoolz, Ngxplay, Spoofsnap, Ccvertically, více

víkendy vězení jsou nejlepší součástí našeho týdne právě tady v RP, a také doufáme Sdílíme stejně, jak si je užíváme objevování. Tento víkend máme osm nových nebo aktualizovaných vylepšení pro