Untethered iOS 10.2 útěk z vězení pro Yalu102 již brzy? [Aktualizováno]

V předchozích příspěvcích jsme často hovořili o dobrých dobrých dobách útěku z vězení, když vše, co jste museli udělat, bylo kliknout na tlačítko a bylo vám poskytnuto zcela neošetřené, snadno zvládnutelné vězeňské zařízení schopné přistupovat Cydia a instalace veškeré dobroty zevnitř.

Také jsme hovořili o tom, jak se zdálo, že tyto dny jsou dávno pryč, s částečně varujícími řešeními IPA se zdá, že jsou nejlepší vývojáři. Až dosud to je. Pokud se má věřit řadě tweetů, vypadá to, jako by řešení mohlo být na cestě k přeměně částečně valeného útěku z vězení Yalu102 na plně neotevřený.

V první řadě je zde slovo, které je třeba vzít v úvahu, rozhodně použití potenciálně. Tvrdí pocházejí od vývojáře jménem Lang Shi, který se připojil k Twitteru v srpnu loňského roku se slognem „I Stockpile 0Days a někdy Break Thingz.“

Série dotyčných tweetů začala přibližně před 20 hodinami, přičemž Lang Shi naznačoval, že našel 2 nové „chyby jádra UAF v iOS 10.3b7“. To vložilo tón účtu Twitter na iOS, s následným tweetem souvisejícím konkrétně s tímto záhadným nástrojem Untether:

BTW můj nástroj „Unterer“ pro iOS 10.x je téměř připraven, proměňte svůj poloadovaný Yalu na plně nevyhovující pomocí 1 klepnutí!

A to je místo, kde se vzrušení začalo pro členy komunity pro útěk z vězení, kterým se podařilo vidět tweet. Příspěvek byl doprovázen dvěma obrázky; Jeden zobrazující známé vypadající bílou obrazovku s vysvětlením toho, co nástroj skutečně udělá pomocí dvou vykořisťování jádra, a také tlačítko „Go For It“. Druhá obrazovka je téměř identická, ale namísto výzvy k akci ukazuje text „neoplatněný“.

Existuje dokonce následná tweet, který naznačuje, že jeden z použitých vykořisťování jádra je stále přítomen v nejnovější beta beta iOS 10.3. A také se navrhuje pracovat pro uživatele iPhone 7 na iOS 10.1 JailBroken pomocí nástroje Mach_Portal.

Všechno to zní velmi vzrušující, ale v tuto chvíli je třeba ji také brát s špetkou soli. Poskytnuté důkazy – což jsou v podstatě dva snímky obrazovky s určitým textem – jsou povzbudivé, ale v této fázi stěží přesvědčivé, což znamená, že opravdu nebudeme vědět, zda je to legitimní, dokud nebude vydáno. Pokud to někdy je.

Přesto se nakloňme na stranu optimismu a doufáme, že je to skutečný obchod.

Aktualizace x1: Bohužel to bylo nyní potvrzeno jako falešné.

(Zdroj: @0xnever [Twitter]

Možná byste se také chtěli podívat:

Opravte http-win.cpp: 158 Cydia Impactror chyba na Windows pro iOS 10.2 útěk z vězení, tady je, jak

Opravte ustanovení.cpp: 150 Cydia Impactror chyba během iOS 10.2 útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Cydia Eraser a iOS 10 / 10.2 Aktualizace útěku z vězení

Opravte Cydia Extender Provision.CPP: 81 / PROSTISION.CPP: 71 Chyba, tady je, jak

Opravte/var/log/apt/chybějící &/var/mezipaměť/apt/archivy/částečné chyby extenderu Cydia, tak jak je to jak

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Astro Pi Mk II, nový hardware Raspberry PI, mířil do vesmírné stanice

zpět v roce 2015, Evropská kosmická agentura (ESA) Astronaut Tim Peampe přinesl pár speciálně vybavených Malinových PI počítačů, přezdívaných Izzy a Ed, na Mezinárodní vesmírná stanice a pozvali studenty zpět

USB nabíječka zmíněna do variabilního zdroje napětí

USB nabíječky jsou po celou dobu a je odpovědností každého hackera použít toto typicky dostupné zařízení k jeho nejvyššímu potenciálu. [Septillion] a [Hugatry] přišli s hackem, aby manipulovat s nabíječkou

Potištěný (jablečný mošt) musí proudit

čerstvé stlačené sklo pomerančové šťávy se snídaní se jeví jako trope, která je přímo z konce 1980 sitcom. Takže pomerančová šťáva je snadná; stiskněte, dokud neprovede kapalina. Jablečná šťáva (a