Untethered iOS 10.2 útěk z vězení pro Yalu102 již brzy? [Aktualizováno]

V předchozích příspěvcích jsme často hovořili o dobrých dobrých dobách útěku z vězení, když vše, co jste museli udělat, bylo kliknout na tlačítko a bylo vám poskytnuto zcela neošetřené, snadno zvládnutelné vězeňské zařízení schopné přistupovat Cydia a instalace veškeré dobroty zevnitř.

Také jsme hovořili o tom, jak se zdálo, že tyto dny jsou dávno pryč, s částečně varujícími řešeními IPA se zdá, že jsou nejlepší vývojáři. Až dosud to je. Pokud se má věřit řadě tweetů, vypadá to, jako by řešení mohlo být na cestě k přeměně částečně valeného útěku z vězení Yalu102 na plně neotevřený.

V první řadě je zde slovo, které je třeba vzít v úvahu, rozhodně použití potenciálně. Tvrdí pocházejí od vývojáře jménem Lang Shi, který se připojil k Twitteru v srpnu loňského roku se slognem „I Stockpile 0Days a někdy Break Thingz.“

Série dotyčných tweetů začala přibližně před 20 hodinami, přičemž Lang Shi naznačoval, že našel 2 nové „chyby jádra UAF v iOS 10.3b7“. To vložilo tón účtu Twitter na iOS, s následným tweetem souvisejícím konkrétně s tímto záhadným nástrojem Untether:

BTW můj nástroj „Unterer“ pro iOS 10.x je téměř připraven, proměňte svůj poloadovaný Yalu na plně nevyhovující pomocí 1 klepnutí!

A to je místo, kde se vzrušení začalo pro členy komunity pro útěk z vězení, kterým se podařilo vidět tweet. Příspěvek byl doprovázen dvěma obrázky; Jeden zobrazující známé vypadající bílou obrazovku s vysvětlením toho, co nástroj skutečně udělá pomocí dvou vykořisťování jádra, a také tlačítko „Go For It“. Druhá obrazovka je téměř identická, ale namísto výzvy k akci ukazuje text „neoplatněný“.

Existuje dokonce následná tweet, který naznačuje, že jeden z použitých vykořisťování jádra je stále přítomen v nejnovější beta beta iOS 10.3. A také se navrhuje pracovat pro uživatele iPhone 7 na iOS 10.1 JailBroken pomocí nástroje Mach_Portal.

Všechno to zní velmi vzrušující, ale v tuto chvíli je třeba ji také brát s špetkou soli. Poskytnuté důkazy – což jsou v podstatě dva snímky obrazovky s určitým textem – jsou povzbudivé, ale v této fázi stěží přesvědčivé, což znamená, že opravdu nebudeme vědět, zda je to legitimní, dokud nebude vydáno. Pokud to někdy je.

Přesto se nakloňme na stranu optimismu a doufáme, že je to skutečný obchod.

Aktualizace x1: Bohužel to bylo nyní potvrzeno jako falešné.

(Zdroj: @0xnever [Twitter]

Možná byste se také chtěli podívat:

Opravte http-win.cpp: 158 Cydia Impactror chyba na Windows pro iOS 10.2 útěk z vězení, tady je, jak

Opravte ustanovení.cpp: 150 Cydia Impactror chyba během iOS 10.2 útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Cydia Eraser a iOS 10 / 10.2 Aktualizace útěku z vězení

Opravte Cydia Extender Provision.CPP: 81 / PROSTISION.CPP: 71 Chyba, tady je, jak

Opravte/var/log/apt/chybějící &/var/mezipaměť/apt/archivy/částečné chyby extenderu Cydia, tak jak je to jak

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Android vypadá, že získává funkci AirDrop, aby se uživatelé Apple nazývali vlastním

, které se pohybují od využití Airdrop několikrát každý den až po zapomenutí, že existuje na prvním místě. Uživatelé Androidu si však budou moci uvést podobnou funkci pro samotnou rotaci

Stáhněte si Hisense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Android je známý pro nesmírnou schopnost přizpůsobit se a to je pravděpodobně největší důvod jeho popularity. Pokud máte zakořeněný telefon nebo tablet Android, můžete se zbavit předinstalovaných skladeb, nainstalovat vlastní

Robot Barman mixuje průměrný nápoj

zpět v roce 2002, [Dave] narazil na vyřazenou pumovou robotickou ramen a rychle nastavil své památky na otočení na barman, aby sloužil nápoji na jeho večírcích. Bohužel, paže nebyla daleko