Elektrický “radiální” RC letadlo motor

pro dlouhé časové radiální letecké motory, přičemž jejich jedinečné pouzdra válců nastaveného v kruhu byly společným pohledem na letadla. Jako experiment, [Kendinyap], přál si zjistit, zda by mohl kombinovat 3 malé DC motory do použitelného motoru RC letadla, efektivně vytváří elektrický radiální motor.

Sestava se skládá ze tří “180” typu Cleaned DC motorů, namontované radiálně ve 3D tištěném pouzdře. 3D tištěný kuželový převod je připojen ke každému hřídeli motoru, který řídí jedno výstupní ozubené kolo a hřídel namontovaný ve středu se dvěma ložisky. Převodový poměr je 3: 1. Pomocí 3D tištěných adaptérů lze namontovat různé vrtule. Jako základní linie, [Kendinyap] zkontroloval jeden motor na stupnici s 4,25 palce vrtulí na stupnici, který produkoval 170 g tahu při 21500 ot / min. Po integrovaném do skříně motoru se tři motory vyrobily 490 g tahu při 5700 ot / min, s větší vrtulí. Tři nezávislí motory a vrtule by měly teoreticky nabízet 510 g tahu, takže při integraci 3 v jedné montáži existují určité mechanické ztráty. Mělo by však být stále schopno napájet malou RC rovinu. Není to také nemožné, aby jiná vrtule mohla přinést lepší výsledky.

I když není pochyb o tom, že to není shoda pro bezkartáčový RC motor, testování náhodných nápadů, jen aby zjistil, zda je to možné, je obvykle zábavná a vynikající vzdělávací zkušenost. Viděli jsme nějaké bláznivé lety Elektrárny RC, včetně akumulátorového vrtáku, ventilátoru veverky a ventilátoru listu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli

1 metr POV

Zde je pro vás další projekt POV. Je to docela velké, v průměru 1 metru, ne tak velký jako hloupě podstatné. To je zajímavé o tomto zobrazení je, že má