5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že je web, je nesmírně důležité mít webový prohlížeč, který vyniká ve výkonu i funkcích. V situaci Androidu je Chrome nainstalován téměř na všech gadgetech a také to přináší většinu času. Podívejme se na několik z nejlepších alternativních webových prohlížečů nabízených pro Android.

Delfín

Prohlížeč Dolphin je jedním z největších jmen v prostoru pro prohlížeče Android. Nemohu mít na paměti, protože přesně jsem tento prohlížeč využíval. Pokud jde o prohlížení, byl to můj prohlížeč-když nepoužívám Chrome, samozřejmě. Existují volby pro témata, podporu flash, režim inkognito, blok reklamy a mnoho dalších funkcí. Jednou z klíčových rysů delfínu je to, že podporuje rozšíření! Pokud hledáte webový prohlížeč bez nesmyslu, který doručuje důsledně, delfín je to, co hledáte.

[GooglePlay url = ””/]
Firefox

Firefox je jméno, které nepotřebuje úvod. Jsou jedním z největších hráčů v oblasti webového prohlížeče na ploše a také přišli dlouhou metodou v oblasti mobilního webového prohlížeče. Firefox rychle skončil tím, že byl jedním z individuálních oblíbených, a to díky své bohaté sadě funkcí, jako je synchronizace na několika zařízeních, podpora pluginů (Big Plus!), Podpora Chromecast atd. Rovněž existuje beta verze Firefoxu, pokud můžete Počkejte, až zažijte nejnovější funkce.

Musí si přečíst: 5 nejlepších aplikací pro stahování pro Android

[GooglePlay url = ””/]
Prohlížeč UC

Jedním umístěním, kde prohlížeč UC vyhrává ve srovnání s většinou ostatních prohlížečů (včetně Chrome, Firefox a Dolphin), je stahování. Když jsem ji poprvé využil, byl jsem opravdu překvapen metodou tohoto prohlížeče. Například, když klepnutím na odkaz MP3/MP4 na Chrome nebo Firefox začne prohlížeč streamovat obsah. Prohlížeč UC však nabídne buď streamování nebo stažení obsahu. Funguje téměř na všech webových stránkách (ale ne YouTube – Google zakáže libovolný typ aplikace z obchodu Play, který podporuje stahování YouTube) a také formáty dat. Musím přiznat, že zážitek z procházení není tak skvělý. Zkušenosti se stahováním však více než to vyrovnávají.

[GooglePlay url = ””/]
Chromer

Chromer je jedinečný prohlížeč Android. Spíše než jedná jako prohlížeč, působí jako launcher pro vlastní karty Chrome. Chytí odkazy, když na ně klepnete, a také je otevře na vlastní kartě Chrome pro rychlé prohlížení. Mějte na paměti, že požadujete, aby Google Chrome nainstaloval, aby se tuto aplikaci plně využilo. Aplikace je zdarma ke stažení, ale existuje pro verze, která stojí kolem 4,54 $.

Nenechte si ujít: 7 úžasných tipů WhatsApp, stejně jako techniky, musíte pokladnu

[GooglePlay url = ””/]
Statečný prohlížeč

Brave prohlížeč je prohlížeč na bázi chromia, který obsahuje vestavěný adblock. Rovněž jej můžete využít k zabránění sledování vašich pohybů po celém webu. Mějte na paměti, že tyto funkce jsou prostě volitelné, jak je můžete vypnout, pokud chcete. Jedním z profesionálů tohoto prohlížeče je, že je to extrémně nízká hmotnost. Poskytněte to vyzkoušet.

Doporučené čtení: Jak blokovat reklamy na celé systémy na Androidu bez kořene

[GooglePlay url = ””/]
Jaký je váš šálek čaje?

Vzhledem k tomu, že v obchodě Google Play je ve skutečnosti mnoho prohlížečů pro Android, je pro nás nemožné je uvádět všechny. Zmeškali nám nějaký typ vašich preferovaných prohlížečů? Jaký je váš prohlížeč, pokud to není Chrome? Pochopíme v komentářích níže!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Demo Siri na iPhone 4S je stejně vynikající, jak se zdá [video]

, je to funkce vyřazení iPhone 4s a také je nastaveno na pátek vrtící se po celém světě vrtí po celém světě. 14., dosud je však opravdu pochopeno, jak přesně

Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny

Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako