Apple DTK Mac Small lze nyní vrátit za plnou cenu, mnohem více

Apple nyní poskytuje vývojářům šanci vrátit sady pro přechod vývojářů, což byl Mac poháněný A12Z Small za plnou cenu, což je v pohodě 500 $ .

Tato DTK byla poskytnuta vývojářům před tím, než Apple uvolnil svou první sestavu M1 poháněnou M1, a položil základ pro příchod strojů.

Zpráva však je, že Apple zpočátku požádal vývojáře, aby tyto soupravy vrátili výměnou za 200 $, ale to se změnilo tváří v tvář nějakému furoru vytvořenému vývojáři. Apple navíc také stanovil, že částka vrácení peněz bude použita do konce května tohoto roku, opět četné nebyly s tímto omezením nespokojeny.

Apple však poslouchal a může být DTK vrácena nejen za plného 500 $, částka může být nyní použita do konce letošního roku.

Jak citoval MacRumors:

Slyšeli jsme vaši zpětnou vazbu týkající se zprávy o kreditním úvěru 200 USD diskutované v našem posledním e -mailu. Naším cílem bylo rozpoznat pozoruhodné úsilí, které jste vynaložili do vytváření úžasných univerzálních aplikací. Tím, že jste s námi brzy spolupracovali, projevili jste svůj závazek vůči naší platformě a ochotu být průkopníky.

Takže namísto 200 úvěrových zpráv USD, která vyprší v květnu, vám poskytneme 500 USD Apple Credit Report a prodloužíme čas, který můžete použít k získání nového ‌M1‌ Mac do konce roku. Pokud jste již zakoupili nový ‌M1‌ Mac, zpráva Apple Credit vám poskytne flexibilitu při nákupu jakéhokoli produktu Apple, který vám pomůže s vývojem aplikací.

Brzy sdílíme podrobnosti o tom, jak odeslat soupravu pro přechod vývojáře (DTK) zpět do Apple. Všimněte si, že DTK již nebude po MacOS Big Sur 11.2 dostávat veřejně dostupné aktualizace softwaru. Doporučujeme vám, abyste jej co nejdříve vrátili, aby vaše vývojová práce nebyla přerušena. A jakmile vrátíte DTK, obdržíte svůj kredit Apple.

Tuto náhradu lze použít k jakémukoli produktu od společnosti Apple a vzhledem k tomu, že se očekává, že některé hlavní občerstvení MacBooku se očekávají s prodloužením na konci roku, aby se tato částka použila, mnoho vývojářů by se mělo ocitnout na pohodlném místě.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 14.4 pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Stáhnout: iOS 14.4 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14.4 Out

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 Tech nabídek pod 50 $ [2016 Holiday Gift Guide]

, který řekl, že nákupní technologie pro sebe nebo blízké musí být drahá a rozbít banku? S našimi technologickými obchody vám poskytujeme okamžitý přístup k řadě fantastických produktů, které se

100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato

512GB Samsung Evo Vyberte microSD kartu diskontovanou na 89,99 $, zpracovává 4K video nahrávání jako šampion

, pokud se týká kapacit microSD, Bigger je téměř vždy lepší. S Samsung EVO si vyberete, získáte jednu z nejvýznamnějších karet kolem spolu s schopnostmi všechny metody až 512 GB.