2020 iPad Pro With Magic Keyboard + Trackpad, nové kamery oznámené společností Apple: „Váš další počítač není počítač“

Stejně tak, jak se říká pozdě, Apple dnes obnovila iPad Pro několika zajímavými doplňky . Jednou z nich je podpora nového příslušenství pro magické klávesnice, které má také trackpad, i když to nebude k dispozici na další pár měsíců.

Pokud jde o iPad Pro, bude dodáván s bioninickým procesorem A12Z, což z něj činí mnohem výkonnější než spousta notebooků.

Kolem zadní části bude také nová odrůda vačky, se zabudovaným skenerem LiDAR pro zlepšení hloubky.

Nový iPad Pro přidává ultra velký fotoaparát, mikrofony pro kvalitu studia a průlomový skener LiDAR, který poskytuje špičkové schopnosti senzací hloubky, otevírá mnohem více profesionálních pracovních postupů a podporuje aplikace pro fotografie a video. Skener LiDAR, spolu s profesionálními kamerami, pohybovými senzory, pro výkon Pro, pro zvuk, senzační kapalinové sítnice a výkonné aplikace, rozšiřuje vedení iPad Pro jako nejlepšího zařízení na světě pro rozšířenou realitu (AR)

Tato nová Lidar Cam se pravděpodobně také objeví i na iPhone 12 Pro koncem tohoto roku.

Zajímavější pro nás je nový KeyObard, který je poprvé podsvícen nejen podsvíceným, ale bude do něj zabudovat také trackpad. Jo, a bude mít nějakou formu plovoucího mechanismu, který zvedne iPad nahoru. Říkat, že to vypadá funky, je podhodnocení, ale nebude k dispozici až do května.

Apple dnes také představil novou magickou klávesnici pro iPad Pro. Kouzelná klávesnice s plovoucím designem s nastavením hladkého úhlu, podsvícenou klávesnicí a trackpadem poskytuje nejlepší zážitek z psaní na iPadu. Kouzelná klávesnice bude k dispozici ke koupi v květnu.

IPad Pro je nyní k dispozici pro nákup online, i když budete muset chvíli počkat, než dorazí. Ceny začínají na 799 $ nebo 11-palcový model, zatímco 12,9-palcový iPad Pro začíná na 999 $. Oba mají jako výchozí bod 128 GB úložiště, s možnostmi k dispozici až do 1 TB.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Kodi 18.6 IPA APK ke stažení pro iOS 13 / iPados 13, Android vydán

Spusťte více čísel 2 whatsapp účtů na 1 iPhone ideálním způsobem, tady je jak

Stahování: iOS 13.4 Beta 5 odkazů na IPSW, aktualizace OTA vydaná spolu s iPados 13.4 Beta 5

Jailbreak iPhone 11 Pro Max s UNC0ver 4.0.0 na iOS 13.3 Nyní

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 13.3.1 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.3.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3.1 vydané pro kompatibilní zařízení

Downgrade iOS 13.3.1 na iOS 13.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web

5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte