4K 21,5 palce iMac, vícedotykové vzdálené odkazy Bluetooth nalezené v El Capitan Beta 2

s druhou beta verzí OS X El Capitan nyní v rukou vývojářů, odkazy na nadcházející hardware a funkce Apple se začínají objevovat . Beta software se skládá z kódu směřujícího k 4K 21,5palcovému IMAC, včetně plánovaného budoucího výběru GPU a tajemného dálkového ovládání Bluetooth.

Očekává se, že Apple letos na podzim zahájí konečnou sestavení OS X El Capitan a existuje dobrý důvod se domnívat, že debutuje na svěží verzi IMAC 21,5 palce. Řetězec kódu, jak objevil 9to5MAC v beta 2 El Capitan, se skládá z odkazů na rozlišení podpory 4K (4096 x 2304) kromě normálních – včetně 5k. Nyní, pokud se 27palcový iMac s oomph displeje sítnice 5K nevrací zpět ve prospěch 4K-což Apple pravděpodobně neudělal-menší 21,5palcový IMAC je nejsilnějším uchazečem o upgrade displeje 4K UHD.

Procesory společnosti Intel Broadwell v současné době napájí aktuální Mac a s grafickým procesorem Iris Pro 6200 by si myslel, že by bylo nejlepší pro IMAC o 21,5 palce s 4K displejem. Vypadá to, že Apple věří také, pokud náznaky v jeho nejaktuálnějším stolním OS mají co jít.

Odkazy na procesory R9 AMD Radeona, konkrétně: M380, M390 a M395 byly také nalezeny ve verzi beta, což naznačuje, že tyto čtyři varianty GPU by mohly být použity jako možnosti upgradu nejen pro 21,5 palce 4K iMac, ale jiné budoucí MAC. také.

OS X El Capitan Beta 2 také sestává ze stop informací souvisejících s novým dálkovým ovládáním s názvem „Apple Bluetooth Remote“. V první beta verzi na OS X 10.11 nejsou žádné fragmenty tohoto zařízení. Vzhledem k zjevné vzdálené funkci se kontraption balí v čipu Bluetooth a aby věci byly mnohem zajímavější, také má infračervený senzor pro připojení k jiným zařízením. Zatímco hloubkové informace o ovládacích prvcích ještě nejsou jasné, vzdálenost je pravděpodobné, že je umístěn vícedotykový trackpad, který „může“ jen podporovat dotek síly, ale prozatím to zůstává nepotvrzené. S podporou zvuku by dálkový ovladač mohl také sportovat funkčnost Siri, což umožňuje provoz hands-free.

Nyní je otázkou, k čemu přesně bude toto dálkové ovládání? Nejlepší sázka, The Ramerore Apple TV 4, která je pravděpodobně naplánována na vydání podzimu, a říká se, že set-top box bude sbalen s takovým přepracovaným hardwarovým dálkovým ovladačem.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Infuse 4 App for Apple TV již brzy, beta verze dnes

Infuse, prominentní aplikace pro iOS a další platformy, které umožňují nadšencům médií prohlížet si své filmy i televizní pořady v aplikaci, která nejen vypadá, že vypadá nejen Krásné, ale také

MOC GRATULUJEME VÝHERCI 555 časovače SOUTĚŽE!

, často to nejlepší motivace je omezení. 555 Časovač znamená „jedna věc“ – porovnává napětí na pár prahové hodnoty, jakož i výstupů signál odpovídajícím způsobem. Je to dva komparátory, napětí

Ušetřete mnohem více než polovinu z těchto USB-C na USB-A adaptéry

Amazon se nyní prodává stejně jako čtyři adaptéry USB-C na USB-A za pouhých 12,99 $, pokud si brzy zakoupíte nákup. Můžete si dokonce vybrat ze čtyř různých barev, stačí si