4K 21,5 palce iMac, vícedotykové vzdálené odkazy Bluetooth nalezené v El Capitan Beta 2

s druhou beta verzí OS X El Capitan nyní v rukou vývojářů, odkazy na nadcházející hardware a funkce Apple se začínají objevovat . Beta software se skládá z kódu směřujícího k 4K 21,5palcovému IMAC, včetně plánovaného budoucího výběru GPU a tajemného dálkového ovládání Bluetooth.

Očekává se, že Apple letos na podzim zahájí konečnou sestavení OS X El Capitan a existuje dobrý důvod se domnívat, že debutuje na svěží verzi IMAC 21,5 palce. Řetězec kódu, jak objevil 9to5MAC v beta 2 El Capitan, se skládá z odkazů na rozlišení podpory 4K (4096 x 2304) kromě normálních – včetně 5k. Nyní, pokud se 27palcový iMac s oomph displeje sítnice 5K nevrací zpět ve prospěch 4K-což Apple pravděpodobně neudělal-menší 21,5palcový IMAC je nejsilnějším uchazečem o upgrade displeje 4K UHD.

Procesory společnosti Intel Broadwell v současné době napájí aktuální Mac a s grafickým procesorem Iris Pro 6200 by si myslel, že by bylo nejlepší pro IMAC o 21,5 palce s 4K displejem. Vypadá to, že Apple věří také, pokud náznaky v jeho nejaktuálnějším stolním OS mají co jít.

Odkazy na procesory R9 AMD Radeona, konkrétně: M380, M390 a M395 byly také nalezeny ve verzi beta, což naznačuje, že tyto čtyři varianty GPU by mohly být použity jako možnosti upgradu nejen pro 21,5 palce 4K iMac, ale jiné budoucí MAC. také.

OS X El Capitan Beta 2 také sestává ze stop informací souvisejících s novým dálkovým ovládáním s názvem „Apple Bluetooth Remote“. V první beta verzi na OS X 10.11 nejsou žádné fragmenty tohoto zařízení. Vzhledem k zjevné vzdálené funkci se kontraption balí v čipu Bluetooth a aby věci byly mnohem zajímavější, také má infračervený senzor pro připojení k jiným zařízením. Zatímco hloubkové informace o ovládacích prvcích ještě nejsou jasné, vzdálenost je pravděpodobné, že je umístěn vícedotykový trackpad, který „může“ jen podporovat dotek síly, ale prozatím to zůstává nepotvrzené. S podporou zvuku by dálkový ovladač mohl také sportovat funkčnost Siri, což umožňuje provoz hands-free.

Nyní je otázkou, k čemu přesně bude toto dálkové ovládání? Nejlepší sázka, The Ramerore Apple TV 4, která je pravděpodobně naplánována na vydání podzimu, a říká se, že set-top box bude sbalen s takovým přepracovaným hardwarovým dálkovým ovladačem.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu

Stahování: Tapety Samsung Galaxy S20 unikly

Samsung brzy oznámí Galaxy S20 a přestože o tom už tolik víme – a my jsme to dokonce viděli díky únikům – zájem je stále velmi vysoký. A teď můžete

Apple, který chce rozšířit svou sbírku Apple View Faces, nové vydávání úkolů vystavuje

Jedním z zklamání vyrovnaných na Apple Watch, stejně jako spíše správně, je to, že jednotlivci nemohou přidat svůj vlastní třetí- Strana View Faces. I když mohou určitě nastavit obrázek jako