Apple rozdávání aplikací pro bezplatné pomocí oficiální aplikace Apple Store pro iPhone

Apple nedávno upustila do oficiální aplikace Apple Store docela významnou aktualizaci a jednou z zásadních implementací byla jeho schopnost distribuovat bezplatný obsah uživatelům Pro propagační účely. Freebie Mill již byl zdaleka prázdným prvkem, který již byl vykopnut do akce, přičemž normálně 99 centů barev zen je nyní k dispozici pro bezplatné pomocí aplikace Apple Store.

Oficiální aplikace Apple Store nabídne každý týden novou bezplatnou dobrotu, a ačkoli se předpokládalo, že funkce dárků bude fungovat pouze tehdy, když v blízkosti maloobchodního obchodu Apple, protože se to stane, tomu tak není. I když náhodou nepředáváte místní prodejnu Apple, můžete získat barevný Zen jednoduše výběrem jakéhokoli obchodu v nabídce a výběrem možnosti bezplatné aplikace.

Přestože Apple provozuje mnoho propagačních akcí v různých fázích roku, mnoho z nich je jisté do prázdnin. Během prosincové přestávky přináší aplikace Christmas Countingdown aplikace každý den novou aplikaci, hru, knihu nebo jiný kus médií iTunes, ale zřídka jsme z Cupertina viděli tak dlouhodobou propagaci.

Na téma aktuální bezplatné aplikace, Color Zen; Ačkoli to zní jako další aplikace pro manipulaci s fotografiemi, je to vlastně docela uspokojivý Puzzler s rozdílem. S pěknými vizuálními a ponořujícími hudbou, která se shoduje, je to velmi kopající zpět ke hře, a pokud se snažíte najít něco trochu atypického a zajímavého ve světě, kterému v současné době dominují nevýslovné regurgitace stejných několika herních grafů, budete absolutně chcete absolutně chcete dát barvě zen vířivku. Je to zábava, je to vysoce uznávané a nyní je to na krátkou dobu naprosto bezplatné.

Chcete -li jej stáhnout, budete samozřejmě potřebovat aplikaci Apple Store, která je jako připomenutí propojena na úpatí tohoto příspěvku. Budeme dávat pozor, abychom zjistili, zda se z nově vylepšené aplikace Apple Store projeví něco jiného, ​​takže se ujistěte, že zůstanete naladěni na naše krytí hodin zde v Redmond Pie!

(Stáhnout: Apple Store pro iPhone v App Store) (Via: 9to5Mac)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče