100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato čísla jsou pouze odhady, ale stále působivé.

Zdroj Business Insider, Philip Elmer DeWitt, dodržoval prodej po celý den. Odhadoval, že Apple nabídl 20 000 iPadů v prvních 2 hodinách, 74 000 v prvních 4,5 hodinách, a konečně 90 000 v prvních 6 hodinách. Pokud jsou tato čísla jakýmkoli typem, kde se téměř přesné, musí Apple do konce dne překonat 100 000 jednotek.

Tato čísla samozřejmě nejsou oficiální. Jsou to odhady od třetích stran. Nerozumí se, zda Apple nahlásí svá čísla ideální pryč. Normálně rádi odhalují gigantické číslo v jednom z klíčových předmětů.

Koupili jste si dnes svůj iPad? Vyhradil jsem si jeden pro vyzvednutí, takže se mohu zúčastnit úvodních slavností. Jen o pár mnohem více týdnů!

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple prodává před předobjednávkou iPhone 4s za méně než 24 hodin, AT&T sama prodala 200 000 za 12 hodin

podle tiskového prohlášení AT&T vydaného dříve, iPhone 4S zaznamenala mnohem více než 200 000 předobjednávek uvnitř Prvních 12 hodin předobjednávek. Zprávy jsou doprovázeny Apple oficiálně prodáváním všech předobjednávek iPhone 4s.

Stáhnout Realme 1 Stock Tapety

Zde jsou tapety Oppo Realme 1 v plné kvalitě HD+. V balení je 9 tapet Full HD. Stáhněte si a užívejte si! Společnost Oppo spustila svou sub-značku smartphonu Realme, a

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny