100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato čísla jsou pouze odhady, ale stále působivé.

Zdroj Business Insider, Philip Elmer DeWitt, dodržoval prodej po celý den. Odhadoval, že Apple nabídl 20 000 iPadů v prvních 2 hodinách, 74 000 v prvních 4,5 hodinách, a konečně 90 000 v prvních 6 hodinách. Pokud jsou tato čísla jakýmkoli typem, kde se téměř přesné, musí Apple do konce dne překonat 100 000 jednotek.

Tato čísla samozřejmě nejsou oficiální. Jsou to odhady od třetích stran. Nerozumí se, zda Apple nahlásí svá čísla ideální pryč. Normálně rádi odhalují gigantické číslo v jednom z klíčových předmětů.

Koupili jste si dnes svůj iPad? Vyhradil jsem si jeden pro vyzvednutí, takže se mohu zúčastnit úvodních slavností. Jen o pár mnohem více týdnů!

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nové vylepšení útěku z vězení iOS 10: Springtoolz, Ngxplay, Spoofsnap, Ccvertically, více

víkendy vězení jsou nejlepší součástí našeho týdne právě tady v RP, a také doufáme Sdílíme stejně, jak si je užíváme objevování. Tento víkend máme osm nových nebo aktualizovaných vylepšení pro

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v

Potištěný (jablečný mošt) musí proudit

čerstvé stlačené sklo pomerančové šťávy se snídaní se jeví jako trope, která je přímo z konce 1980 sitcom. Takže pomerančová šťáva je snadná; stiskněte, dokud neprovede kapalina. Jablečná šťáva (a