100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato čísla jsou pouze odhady, ale stále působivé.

Zdroj Business Insider, Philip Elmer DeWitt, dodržoval prodej po celý den. Odhadoval, že Apple nabídl 20 000 iPadů v prvních 2 hodinách, 74 000 v prvních 4,5 hodinách, a konečně 90 000 v prvních 6 hodinách. Pokud jsou tato čísla jakýmkoli typem, kde se téměř přesné, musí Apple do konce dne překonat 100 000 jednotek.

Tato čísla samozřejmě nejsou oficiální. Jsou to odhady od třetích stran. Nerozumí se, zda Apple nahlásí svá čísla ideální pryč. Normálně rádi odhalují gigantické číslo v jednom z klíčových předmětů.

Koupili jste si dnes svůj iPad? Vyhradil jsem si jeden pro vyzvednutí, takže se mohu zúčastnit úvodních slavností. Jen o pár mnohem více týdnů!

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Samsung Galaxy J8 nyní dostává bezpečnostní záplatu v červenci 2018

Červenec 2018 Security Patch se nyní zavádí pro Galaxy J8 Samsung Galaxy J8 Společnost Samsung začala zavádět bezpečnostní záplatu 2018 pro nedávno vydanou Galaxy J8. Toto je vůbec první aktualizace

Vestavěný webový server je vše o Creative Formátování

Podívejte se zde a najdete všechny druhy vložených webových serverů. Tenhle nevypadá tak zajímavé, zejména proto, že je to jen nic zapojena do vývojové desky. Ale pro nás zajímavá část

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu