Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.

Apple právě vytvořil iOS 14.2.1 a iPados 14.2.1 dostupný veřejnosti, což znamená, že si jej nyní můžete stáhnout a nainstalovat podle libosti. Pokud máte podporované zařízení, to je. Aktualizace nového vydání je něco, co bychom vždy navrhovali, zejména v tomto případě vzhledem k změnám, o kterých Apple mluví v poznámkách k vydání.

Tato nová aktualizace přináší několik důležitých oprav, počínaje jedním pro chybu, která mohla vidět, že zprávy MMS nejsou správně doručeny některým zařízením. Kromě toho Apple říká, že je to vyřešeno problém, který viděl, jak se některá „vyrobená pro iPhone“ nechají chovat. Uživatelé by si neměli všimnout stejných problémů s kvalitou zvuku, o kterých se souhlasili pozdě.

Apple také říká, že opravil problém, který způsobil, že zařízení iPhone 12 Mini nereagovala, když byli na obrazovce zámků, přičemž uživatelé hlásili, že nebyli schopni odemknout své iPhony při prvním pokusu.

Novou aktualizaci lze stáhnout směrem k nastavení> Obecné> aktualizace softwaru nebo pokud chcete, můžete si IPSW stáhnout ručně a nainstalovat staromódní cestu přes iTunes nebo Finder.

IOS 14.2.1 Odkazy na stažení IPSW:

iPhone 12, iPhone 12 Mini

iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 14.2 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14.2

Stahování: iOS 14.3 Beta 1 odkazy IPSW, soubor profilu OTA a iPados 14.3 Beta 1

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší ochránce obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Správným způsobem [tutoriál]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2018 Mac Tiny Specs, cena, datum vydání Ohlášeno: Ať už požadavek porozumíte

Apple využije dnešní speciální akci v New Yorku, aby odhalil a představil zcela nový Mac Mini. Po uvedení dalších produktů s řadou aktualizací a téměř zapomenutí na mini výrobce „Mini

3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a

Systém částic Hektický box udržuje dítě obsazené

Jakýkoliv typ dítě narozené dnes má jasnou budoucnost před nimi – většinou včetně sledování zářivých obdélníků na 80 nebo 90 let. Chcete-li poskytnout své potomstvo skok-začíná na životě sledování LED