iPhone 4 4.3.2 Útěk z vězení Untethered s využitím Redsn0W 0.9.6RC14 nyní nabízí

Redsn0W 0.9.6RC14, což zvyšuje podporu pro nekonečný útěk pro iPhone 4 na aktuálním firmwaru iOS 4.3.2. Ti z vás, kteří jsou závislí na odemknutí poskytovatele, se musí držet dál od RedsN0W, jakož i na skladové iOS 4.3.2 firmware a také čekat na aktualizovanou verzi SN0WBREEZE a PWNageTool.

Pro ty z vás, kteří to nevědí, byl iOS 4.3.2 původně JailBroken minulý týden s použitím balíčků PWNagetool (na Mac), ale bylo to omezeno na tethered boot. Nyní však s touto nejnovější verzí RedsN0W můžete svůj iPhone, iPad a iPod Touch zcela nevyužitý na aktuálním firmwaru iOS 4.3.2.

Kroky pro útěk z vězení iOS 4.3.2 Untethered s využitím Redsn0W 0.9.6RC14 jsou přesně podobné poslednímu vydání. Stačí stáhnout Redsn0W 0.9.6RC14 pro Windows nebo Mac z níže uvedených odkazů a poté dodržovat naše hloubkové pokyny, které jsou zveřejněny právě zde pro útěk z vězení iPhone 4, 3GS, iPod Touch 4G / 3G, stejně jako iPad, stejně jako iPad Spuštění aktuálního firmwaru iOS 4.3.2.

Stáhněte si iOS 4.3.2 pro iPhone 4, 3GS, 3G, iPad, iPod Touch Stáhnout Redsn0W 0.9.6RC14 pro Windows Stáhnout Redsn0W 0.9.6RC14 pro Mac Stáhnout iTunes 10.2.2 pro Windows nebo Mac pro Windows nebo Mac

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních útěk z vězení iPhone a odemknutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

1 metr POV

Zde je pro vás další projekt POV. Je to docela velké, v průměru 1 metru, ne tak velký jako hloupě podstatné. To je zajímavé o tomto zobrazení je, že má

Instalace Glados ve stropě vašeho domova

Nastavte toto svítidlo ve vaší ložnici, stejně jako můžete políbit vaše noci klidného spánku sbohem. Fanoušci portální hry franchise to uznou jako menší verzi megalomaniacal umělého inteligence z hry. Tento

Tavení kovů s slévací pecí DIY

Pokud chcete udělat casting doma, budete požadovat metodu roztavit kov. [Jake] ‘s DIY Slévárenská pec se dostává dostatečně dostatečná k roztavení hliníku, stejně jako je vyvíjen ze směsi dílů šrotu.